Loučanský duatlon 2020

Loučany, 12. září 2020

 

Benjamínci a žáci do 7 let

Běh 1 - 500 m, kolo - 2 km, běh 2 - 250 m

 

 

POŘ

H7

Z7

 

 

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH 1

KOLO

BĚH 2

ČAS

  1

  1

702

Čechmánek Oliver

13/H07

AD team

00:02:04

00:05:35

00:01:09

00:08:48

  2

  2

701

Heřman Jakub

13/H07

Olomouc

00:01:58

00:05:57

00:01:08

00:09:03

  3

  1

703

Švarcová Ema

15/Z07

AD team

00:02:34

00:09:37

00:01:14

00:13:25

 

 

 

Žáci 8 - 11 let

Běh 1 - 1 km, kolo - 4 km, běh 2 - 500 m

 

 

POŘ

H8

H9

H10

Z8

Z9

Z10

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH 1

KOLO

BĚH 2

ČAS

  1

  1

602

Uhrová Kristýna

11/Z09

Lašský sportovní klub F-M

00:05:07

00:09:30

00:02:36

00:17:13

  2

  1

603

Čechmánek Eduard

11/H09

AD team

00:05:06

00:09:36

00:02:40

00:17:22

  3

  1

604

Dedek Jakub

12/H08

AD team

00:05:19

00:09:44

00:02:45

00:17:48

  4

  2

605

Kuča Petr

12/H08

DRACY

00:05:20

00:09:44

00:02:56

00:18:00

  5

  1

601

Gottwaldová Amálie

09/Z10

SKI OB Šternberk

00:05:21

00:10:03

00:03:16

00:18:40

 

 

 

Žáci 12 - 15 let

Běh 1 - 2 km, kolo - 8 km, běh 2 - 1 km

 

 

POŘ

H12

H14

Z12

Z14

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH 1

KOLO

BĚH 2

ČAS

  1

  1

501

Kvášová Barbora

07/Z12

BHST

00:09:01

00:19:19

00:05:10

00:33:30

  2

  2

502

Poláková Veronika

07/Z12

AD team

00:09:43

00:22:54

00:05:15

00:37:52

 

 

 

Dospělí

Běh 1   5,34 km, kolo 20 km, běh 2   2,67 km

 

 

POŘ

M18

M40

M50

Z18

Z40

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH 1

KOLO

BĚH 2

ČAS

  1

  1

316

Sklenář Jakub

83/M18

VK Olomouc

00:19:29

00:35:49

00:10:34

01:05:52

  2

  1

304

Dedek Aleš

75/M40

AD team

00:21:23

00:33:54

00:11:30

01:06:47

  3

  2

312

Kuchta Simon

02/M18

AD team

00:21:13

00:35:31

00:10:42

01:07:26

  4

  2

305

Fojt Robert

76/M40

Triatlon Club Olomouc

00:23:00

00:34:57

00:11:45

01:09:42

  5

  3

315

Šustr Jiří

80/M40

Silný Team Uničov

00:22:20

00:35:10

00:13:02

01:10:32

  6

  4

307

Gottwald Jan

80/M40

Agentura 2G Šternberk

00:21:08

00:36:11

00:16:29

01:13:48

  7

  5

313

Sás Ladislav

72/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:22:56

00:40:01

00:11:30

01:14:27

  8

  1

310

Anderlová Adéla

02/Z18

TITAN TRILIFE

00:24:24

00:40:29

00:12:50

01:17:43

  9

  2

311

Anderlová Monika

02/Z18

TITAN TRILIFE

00:25:19

00:39:35

00:13:20

01:18:14

 10

  6

303

Anderle Jan

74/M40

SKP Šumperk

00:25:21

00:39:35

00:13:22

01:18:18

 11

  3

308

Čechmánková Olga

81/Z18

AD team

00:24:20

00:42:06

00:12:43

01:19:09

 12

  7

314

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

00:26:35

00:43:43

00:15:19

01:25:37

 13

  3

309

Heřman Jan

84/M18

Olomouc

00:24:25

00:49:18

00:14:58

01:28:41

 14

  8

302

Bureš Petr

73/M40

AD team

00:28:46

00:47:45

00:14:12

01:30:43

 15

  1

301

Brandýs Roman

63/M50

Cyklo Team Kolárna

00:32:00

00:43:25

00:17:24

01:32:49

 16

1

306

Dedková Blanka

77/Z40

AD team

00:33:43

00:45:28

00:18:03

01:37:14