OLOMOUCKÝ AQUATLON 2019

Olomouc 3. 11. 2019

Pořadatel: SK RELAX Olomouc a Olomoucký krajský triatlonový svaz

 

Žáci a žákyně do 8 let - plavání 50 m, běh 500 m

 

POŘ

H7

H8

Z7

Z8

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

  1

  1

701

Hrazdilová Tereza

11/Z08

00:00:48

00:01:55

00:02:43

  2

  1

702

Hrazdil Filip

12/H07

00:01:04

00:02:11

00:03:15

  3

  1

703

Krausová Sofie

12/Z07

LSKF-M

00:01:14

00:02:25

00:03:39

 

 

 

Žáci a žákyně 9 - 11 let - plavání 100 m, běh 990 m

 

POŘ

H9

H10

Z9

Z10

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

  1

  1

601

Dobčák Martin

08/H10

ATK Šlapanice

00:01:26

00:03:47

00:05:13

  2

  2

607

Kaniščev Alexandr

09/H10

TRI Klub Loštice

00:01:38

00:03:51

00:05:29

  3

  3

602

Ihn Tobiáš

08/H10

KPSOp

00:01:25

00:04:08

00:05:33

  4

  1

613

Trněná Jasmína

10/Z09

Musher klub Obrí skály

00:01:24

00:04:11

00:05:35

  5

  1

611

Ihn Šimon

10/H09

KPSOp

00:01:34

00:04:05

00:05:39

  6

2

610

Šafránková Anna

10/Z09

Elite Sport Boskovice

00:01:38

00:04:09

00:05:47

  7

4

609

Heřman Jakub

09/H10

TJ Sokol Bílovice nad Svitavou

00:01:38

00:04:21

00:05:59

  8

1

604

Koudelková Lucie

08/Z10

Elite Sport Boskovice

00:01:50

00:04:16

00:06:06

  9

2

614

Trněný Matyáš

10/H09

Musher klub Obrí skály

00:01:46

00:04:30

00:06:16

 10

2

605

Navrátilová Kateřina

08/Z10

4sports team Svitavy

00:01:53

00:04:27

00:06:20

 11

5

606

Zavřel Jiří

09/H10

Elite Sport Boskovice

00:01:54

00:04:34

00:06:28

 12

3

612

Pechová Apolena

10/Z09

00:01:50

00:05:11

00:07:01

608

Mazalová Šárka

09/Z09

Loštice

00:02:55

DNF

 

 

 

Žáci a žákyně 12 - 15 let - plavání 200 m, běh 1970 m

 

POŘ

H12

H14

Z12

Z14

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

  1

1

503

Charvát Matyáš

05/H14

Elite Sport Boskovice

00:02:54

00:06:56

00:09:50

  2

1

511

Hudečková Lucie

06/Z12

Elite sport Boskovice

00:02:40

00:07:22

00:10:02

  3

1

509

Šafránek Jáchym

07/H12

Elite Sport Boskovice

00:02:55

00:07:48

00:10:43

  4

1

502

Horáková Natálie

05/Z14

Elite Sport Boskovice

00:02:46

00:07:58

00:10:44

  5

2

510

Kraus Filip

07/H12

LSKF-M

00:02:41

00:08:36

00:11:17

  6

2

508

Zavřelová Adéla

07/Z12

Elite Sport Boskovice

00:03:23

00:08:22

00:11:45

  7

2

504

Kaděrka Alfréd

05/H14

TTC Olomouc

00:03:33

00:08:28

00:12:01

  8

3

506

Koudelka Matyáš

06/H12

Elite Sport Boskovice

00:03:52

00:08:16

00:12:08

  9

2

501

Beňová Silvie

05/Z14

Zapro team

00:03:58

00:08:52

00:12:50

 10

3

507

Trněná Leontýna

07/Z12

Musher klub Obrí skály

00:02:37

00:10:33

00:13:10

 

 

 

Muži a ženy - plavání 500 m, běh 5208 m

 

POŘ

M18

M40

M50

Z18

Z40

Z50

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

  1

  1

305

Heřman Tomáš

76/M40

Zebra

00:07:42

00:20:58

00:28:40

  2

  1

304

Ihn Ondřej

00/M18

Triatlon klub Ostrava

00:07:20

00:21:31

00:28:51

  3

  2

303

Kaděrka Robert

70/M40

Triatlon Club Olomouc

00:12:28

00:23:53

00:36:21

  4

301

Trněná Kateřina

78/Z40

Musher klub Obrí skály

00:08:36

00:28:03

00:36:39