Loštický triatlon mládeže 2019

Loštice, 18. srpna 2019

 

Plavání 67 m, kolo 1,8 km, běh 600 m

 

POŘ

H7

H8

Z7

Z8

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

KOLO

BĚH

ČAS

  1

  1

703

Dedek Jakub

12/H07

AD team

00:01:54

00:05:53

00:02:52

00:10:39

  2

  1

707

Čechmánek Eduard

11/H08

AD team

00:01:45

00:06:06

00:02:58

00:10:49

  3

  2

708

Zvědělík Jakub

11/H08

ACS Drak Vrbno

00:01:53

00:06:04

00:03:26

00:11:23

  4

  1

702

Krausová Sofie

12/Z07

LSKF-M

00:02:02

00:07:27

00:03:23

00:12:52

  5

  2

706

Čechmánek Oliver

13/H07

AD team

00:02:54

00:06:58

00:03:03

00:12:55

  6

  1

701

Mičková Terezie

11/Z08

ACS Drak Vrbno

00:03:01

00:06:41

00:04:15

00:13:57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

705

Janovský Jonáš

14/H07

Moravec Team

00:01:40

 

 

DNF

 

 

 

Plavání 133 m, kolo 3,6 km, běh 1200 m

 

POŘ

H9

H10

Z9

Z10

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

KOLO

BĚH

ČAS

  1

  1

604

Kaniščev Alexandr

09/H10

TRI Klub Loštice

00:02:19

00:09:15

00:05:33

00:17:07

  2

  2

606

Dedek Matěj

09/H10

AD team

00:02:25

00:09:21

00:05:24

00:17:10

  3

  1

601

Koudelková Lucie

08/Z10

Benešov

00:03:02

00:08:54

00:05:27

00:17:23

  4

  2

614

Novotná Justýna

09/Z10

Moravec Team

00:02:18

00:09:18

00:05:51

00:17:27

  5

  3

602

Janovská Barbora

08/Z10

Elite Sport Boskovice

00:02:22

00:09:21

00:05:54

00:17:37

  6

  3

605

Heřman Jakub

09/H10

TJ Sokol Bílovice nad Svitavou

00:02:36

00:09:32

00:06:11

00:18:19

  7

  1

612

Šafránková Anna

10/Z09

Elite Sport Boskovice

00:02:37

00:10:04

00:06:35

00:19:16

  8

  4

603

Zavřel Jiří

09/H10

Elite Sport Boskovice

00:02:45

00:09:54

00:06:41

00:19:20

  9

  2

613

Bradáčová Aneta

10/Z09

00:03:17

00:11:38

00:06:09

00:21:04

 10

  4

609

Pinková Michaela

09/Z10

TJ Stadion Brno

00:04:09

00:12:28

00:06:41

00:23:18

 11

  5

607

Fiálková Anna

09/Z10

ACS Drak Vrbno

00:07:11

00:11:34

00:08:32

00:27:17

 12

  6

608

Mazalová Šárka

09/Z10

00:04:42

00:14:03

00:10:46

00:29:31

 

 

 

 

Plavání 200 m, kolo 7,2 km, běh 1800 m

 

POŘ

H12

H14

Z12

Z14

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

KOLO

BĚH

ČAS

  1

  1

501

Komárek Tomáš

04/H14

ACT Lerak Blansko

00:03:29

00:14:25

00:07:12

00:25:06

  2

  2

503

Charvát Matyáš

05/H14

Elite Sport Boskovice

00:03:03

00:14:52

00:07:25

00:25:20

  3

  1

511

Šafránek Jáchym

07/H12

Elite Sport Boskovice

00:03:15

00:16:18

00:08:30

00:28:03

  4

  1

509

Bradáčová Nikola

07/Z12

ACT Lerak Blansko

00:03:57

00:16:10

00:08:04

00:28:11

  5

  2

507

Zavřelová Adéla

07/Z12

Elite Sport Boskovice

00:03:33

00:16:53

00:08:13

00:28:39

  6

  1

504

Horáková Natálie

05/Z14

Elite Sport Boskovice

00:02:58

00:17:23

00:08:21

00:28:42

  7

  2

505

Koudelka Matyáš

06/H12

Benešov

00:03:56

00:15:56

00:09:06

00:28:58

  8

  3

508

Kraus Filip

07/H12

LSKF-M

00:03:17

00:18:11

00:09:07

00:30:35

  9

  3

502

Kaděrka Alfréd

05/H14

TTC Olomouc

00:03:30

00:17:28

00:10:10

00:31:08

 10

  4

512

Kovařčík Matěj

07/H12

00:03:26

00:19:02

00:08:49

00:31:17

 11

  2

514

Kubínová Adéla

04/Z14

Elite sport Boskovice

00:05:05

00:18:22

00:09:32

00:32:59

 12

  5

506

Komárek Jakub

07/H12

ACT Lerak Blansko

00:04:24

00:19:57

00:10:41

00:35:02

 13

  6

510

Pink Lukáš

07/H12

ATK Šlapanice

00:04:40

00:21:24

00:11:46

00:37:50