TRIATLONOVÁ SÉRIE DOSPĚLÝCH OLOMOUCKÉHO KRAJE  2015 (1. ROČNÍK)
stav po 8., závěrečném kole

Vyhlašovatel seriálu: Olomoucký krajský triatlonový svaz, o.s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: olomouckytriatlon.seznam.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.olomouckytriatlon.cz/

 

POŘ

DATUM

DEN

Název závodu

Místo

1

8.3.2015

NE

RELAX Aquatlon 2015

Olomouc, Plavecký stadion

2

19.4.2015

NE

Štěpánovský duatlon 2015

Štěpánov

3

17.5.2015

NE

AQUA Aquatlon 2015

Olomouc, Plavecký stadion

4

4.7.2015

SO

Novoveský triatlon 2015

Nová Ves u Litovle

5

23.8.2015

NE

Štěpánovský triatlon 2015 - zrušen

Štěpánov

6

30.8.2015

NE

Loštický terénní triatlon 2015

Loštice

7

20.9.2015

NE

Náměšťský duatlon 2015

Náměšť na Hané

8

8.11.2015

NE

Olomoucký aquatlon 2015

Olomouc, Plavecký stadion

   

POŘ

M18

M24

M40

M50

M60

M70

Z18

Z24

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

CELKEM

  1

  1

Kaděrka Robert

70/M40

Triatlon Club Olomouc

712

712

681

700

2805

  2

  1

Nakládal Čestmír

64/M50

Bikeclub Svitavy

709

698

692

456

701

2800

  3

  1

Zatloukal Lukáš

79/M24

Olomouc

631

686

657

699

2673

  4

  2

Brandýs Roman

63/M50

Cyklo Team Kolárna

554

623

568

609

2354

  5

  3

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

679

678

710

2067

  6

  2

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

586

653

602

1841

  7

  1

Nakládalová Radka

71/Z40

Volejbal Svitavy

517

456

535

1508

  8

  4

Krejčí Ivo

57/M50

3atlon team Uničov

719

674

1393

  9

  2

Krupička David

77/M24

KMP Team

657

734

1391

 10

  3

Gecnuk Libor

75/M40

Moravská Třebová

619

693

1312

 11

  1

Mikita Pavel

52/M60

Sever Brno

619

625

1244

 12

  4

Žůrek Milan

66/M40

Uničov

556

633

1189

 13

  5

Teplíček Libor

68/M40

KVS Olomouc

541

594

1135

 14

  3

Jedlička Miloslav

86/M24

TJ Liga stovkařů Olomouc

608

517

1125

 15

  6

Martinek Radek

67/M40

MORAVIAN TEAM

431

527

 958

 16

  7

Vodák Jiří

71/M40

MORAVIAN TEAM

462

487

 949

 17

  4

Grošek Luboš

80/M24

Merida Team

791

 791

 18

  5

Petrásek Václav

76/M24

AUTHOR TUFO Zlín

754

 754

 19

  6

Polák Radek

79/M24

SHORT BIKE Olomouc

741

 741

 20

  8

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

737

 737

 21

  9

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Šternberk

728

 728

 22

  7

Jílek David

87/M24

Bikesport Team Mohelnice

727

 727

 23

  8

Šimčík Radek

82/M24

Bikecentrum Olomouc

711

 711

 24

  9

Geisler Jiří

76/M24

Olomouc

696

 696

 25

  1

Svozil Vít

92/M18

Ústí nad Orlicí

695

 695

 26

  1

Bajerová Žaneta

97/Z18

TITAN Trilife

692

 692

 27

 10

Vintera Petr

75/M40

Borci ZDAR!

683

 683

 28

 10

Kratina Petr

76/M24

Cyklo Team Kolárna

679

 679

 29

 11

Machala Jan

89/M24

Cykloracing Team Olomouc

678

 678

 30

 12

Mitáček Jiří

91/M24

Zlín

674

 674

 31

 11

Vronka David

74/M40

Triatlon Club Olomouc

663

 663

 32

 13

Strakoš Jaroslav

86/M24

Cyklo Team Kolárna

661

 661

 33

 14

Sklenář Jakub

83/M24

Olomouc

655

 655

 34

 15

Švec Luděk

78/M24

Duko Rýmařov

602

 602

 35

  2

Prchalová Kateřina

96/Z18

Cyklo Team Kolárna

552

 552

 36

 16

Goebel Adolf

81/M24

Přerov

548

 548

 37

  5

Lisa Otto

59/M50

Litovel - Orrero

  1

542

 543

 38

 12

Polívka Vladimír

69/M40

Náklo

540

 540

 39

  2

Souček Josef

99/M18

Štěpánov

533

 533

 40

  1

Halaxová Eva

78/Z24

HHH Olomouc

531

 531

 41

  2

Meixner Miloslav

55/M60

SK Vyhlídka Šternberk

503

 503

 42

 17

Novák Radim

76/M24

Šternberk

480

 480

 43

  6

Horák Pavel

64/M50

K.A.T. Olomouc

427

 427

 44

  3

Balihar Jiří

94/M18

BALINI

  1

   1