OLOMOUCKÝ KRAJSKÝ ŽEBŘÍČEK V TRIATLONU 2014 (2. ROČNÍK)
stav po 3., závěrečném kole

Vyhlašovatel seriálu: Olomoucký krajský triatlonový svaz, o.s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: olomouckytriatlon.seznam.cz

Zpracovatel žebříčku: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.olomouckytriatlon.cz/

 

Pozn.: V Olomouckém krajském žebříčku jsou hodnoceni pouze registrovaní závodníci Olomouckého krajského triatlonového svazu

 

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

OBJEM

1

20. 07. 2014

NE

Šternberský triatlon Babice 2014

P 0,5 km - K 20 km - B 5 km

2

2. 08. 2014

NE

Královský triatlon 2014

P 0,5 km - K 32 km - B 6 km

3

24. 08. 2014

NE

Štěpánovský tratlon 2014

P 0,5 km - K 24,2 km - B 5,2 km

   

POŘ

M18

M24

M40

M50

M60

M70

Z18

Z24

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

CELK

  1

  1

Dedek Aleš

75/M24

Zapro AD team

712

727

1439

  2

  2

Švorčík Petr

76/M24

Uničov

654

711

703

1414

  3

  1

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team

620

697

665

1362

  4

  1

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team

643

647

670

1317

  5

  3

Zatloukal Lukáš

79/M24

Olomouc

483

647

659

1306

  6

  4

Kratina Petr

76/M24

Cyklo team Kolárna

584

636

658

1294

  7

  1

Navrátil Jakub

91/M18

Zapro AD team

608

681

591

1289

  8

  5

Hala Miroslav

78/M24

VARADERO

580

676

1256

  9

  1

Křížková Katarína

72/Z40

Olomouc

576

536

1112

 10

  2

Fiala Ctirad

68/M40

Olomouc

481

541

1022

 11

  3

Polívka Vladimír

69/M40

Náklo

479

510

 989

 12

  6

Gottwald Jan

80/M24

Šternberk

396

513

 909

 13

  2

Jedenástíková Pavlína

73/Z40

Triatlon Mrsklesy

403

479

 882

 14

  7

Šefčík Pavel

88/M24

Brodek u Přerova

426

402

 828

 15

  4

Vodák Jiří

71/M40

MORAVIAN TEAM

434

385

 819

 16

  8

Jílek David

87/M24

Bikesport Team Mohelnice

709

 709

 17

  5

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Šternberk

692

 692

 18

  2

Kubičík Tomáš

93/M18

TTC Olomouc

678

 678

 19

  6

Jurčík Pavel

65/M40

Zapro AD team

676

 676

 20

  2

Vysloužil Michal

63/M50

Vrbátky

667

 667

 21

  7

Kaděrka Robert

70/M40

Triatlon Club Olomouc

655

 655

 22

  9

Mareš Radek

86/M24

SHORT BIKE Olomouc

614

 614

 23

  8

Kachyňa Miroslav

69/M40

Olomouc

609

 609

 24

  9

Vronka David

74/M40

Triatlon Club Olomouc

598

 598

 25

  3

Brandýs Roman

63/M50

Cyklo Olomouc

555

 555

 26

 10

Švorčík Pavel

77/M24

Březce

548

 548

 27

 10

Spáčil Jan

69/M40

VARADERO

544

 544

 28

 11

Lužný Ivo

65/M40

Triatlon Club Olomouc

530

 530

 29

  1

Divišová Miroslava

76/Z24

Zapro AD team

525

 525

 30

  4

Kovařík Oldřich

60/M50

Triatlon Club Olomouc

521

 521

 31

 12

Stolička Petr

72/M40

Olomouc

481

 481

 32

  1

Mogrovics Michal

47/M60

Triatlon Club Olomouc

450

 450

 33

 11

Dohnal Zdeněk

79/M24

Zapro AD team

431

 431

 34

 13

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

362

 362