OLOMOUCKÝ KRAJSKÝ ŽEBŘÍČEK V TERÉNNÍM TRIATLONU 2014 (2. ROČNÍK)
stav po 2., kole

Vyhlašovatel seriálu: Olomoucký krajský triatlonový svaz, o.s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: olomouckytriatlon.seznam.cz

Zpracovatel žebříčku: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.olomouckytriatlon.cz/

 

Pozn.: V Olomouckém krajském žebříčku jsou hodnoceni pouze registrovaní závodníci Olomouckého krajského triatlonového svazu

 

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

OBJEM

1

15. 06. 2014

NE

X triatlon Šternberk

P 0,4 km - K 18 km - B 5 km

2

29. 06. 2014

NE

Loštický terénní triatlon 2014

P 0,5 km - K 20 km - B 5 km

3

11. 10. 2014

SO

Náměšťský terénní duatlon 2014

B 5,2 km - K 10,4 km - B 2,6 km

   

POŘ

M18

M24

M40

M50

M60

M70

Z18

Z24

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

CELK

  1

 

 

 

 

 

 

 

 

  1

 

Jedenástíková Pavlína

73/Z40

Triatlon Mrsklesy

356

662

 

1018

  2

 

 

  1

 

 

 

 

 

 

 

Kaděrka Robert

70/M40

Triatlon Club Olomouc

 

796

 

 796

  3

 

  1

 

 

 

 

 

 

 

 

Jílek David

87/M24

Bikesport Team Mohelnice

732

 

 

 732

  4

 

  2

 

 

 

 

 

 

 

 

Dedek Aleš

75/M24

Zapro AD team

727

 

 

 727

  5

 

 

  2

 

 

 

 

 

 

 

Martinek Radek

67/M40

MORAVIAN TEAM

 

642

 

 642

  6

 

  3

 

 

 

 

 

 

 

 

Švorčík Petr

76/M24

Silný team Uničov

641

 

 

 641

  7

 

 

  3

 

 

 

 

 

 

 

Vodák Jiří

71/M40

MORAVIAN TEAM

 

632

 

 632

  8

 

 

  4

 

 

 

 

 

 

 

Jurčík Pavel

65/M40

Zapro AD team

594

 

 

 594

  9

 

 

  5

 

 

 

 

 

 

 

Hejtmánek Ctibor

68/M40

Kola Kaňkovský

591

 

 

 591

 10

  1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navrátil Jakub

91/M18

Zapro AD team

587

 

 

 587

 11

 

  4

 

 

 

 

 

 

 

 

Mareš Radek

86/M24

SHORT BIKE Olomouc

585

 

 

 585

 12

 

 

  6

 

 

 

 

 

 

 

Lah Robert

74/M40

CYCLORACING TEAM Olomouc

560

 

 

 560

 13

 

 

  7

 

 

 

 

 

 

 

Lužný Ivo

65/M40

Triatlon Club Olomouc

511

 

 

 511

 14

 

 

 

  1

 

 

 

 

 

 

Kovařík Oldřich

60/M50

Triatlon Club Olomouc

500

 

 

 500

 15

 

  5

 

 

 

 

 

 

 

 

Hala Miroslav

78/M24

VARADERO

490

 

 

 490

 16

 

 

 

 

  1

 

 

 

 

 

Mogrovics Michal

47/M60

Triatlon Club Olomouc

479

 

 

 479