HANÁCKÝ POHÁR V TRIATLONU 2011

(stav po 7., posledním závodě)

 

Z01

08.05.2011

Duatlon Lipina

1,0

Z02

12.06.2011

X-triatlon Šternberk

1,0

Z03

16.07.2011

Sobáčovský triatlon

1,0

Z04

24.07.2011

Šternberský triatlon Babice

1,0

Z05

30.07.2011

Triatlon Duko Rýmařov - muži

1,0

Z06

30.07.2011

Triatlon Duko Rýmařov - ženy

1,0

Z07

06.08.2011

Královský triatlon

 1,5

 

Bodování muži:  100, 95, 92, 90, 89, 88 ... (žena bere v absolutním pořadí body mužům)

Bodování ženy:  100, 95, 92, 90, 89, 88 ...

Koeficient: 1,0 , při počtu závodníků nad 100 koeficient 1,5

Započítávají se 4 nejlepší závody

 

MUŽI 

POŘ

M18

M30

M40

M50

M60

Z18

Z35

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

Z01

Z02

Z03

Z04

Z05

Z06

Z07

Z08

CELKEM

1

1

Keprt Jan

83/M18

Silný team Uničov

49

90

87

95

130

402

2

2

Klakurka Václav

83/M18

V3T

87

100

95

100

382

3

3

Kysel Ondřej

92/M18

Triatlon Club Olomouc

83

85

78

85

117

370

4

1

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Šternberk

79

78

86

84

114

363

5

1

Sás Ladislav

72/M30

Triatlon Club Olomouc

77

75

83

78

112

350

6

2

Jurčík Pavel

65/M40

Zapro Tri team

81

71

68

118

338

7

2

Sedláček Marek

72/M30

SK Vyhlídka Šternberk

79

68

81

75

88

323

8

4

Zapletal Martin

85/M18

SK Vyhlídka Šternberk

80

82

80

73

315

9

1

Gočaltovský Ladislav

60/M50

Rocktechnik TT Hranice

82

73

79

80

314

10

3

Roubalík Radovan

64/M40

TRI Klub Loštice

78

66

67

100

311

11

4

Zajíc Aleš

69/M40

TT EMMASTELLA Opava

89

86

132

307

3

Máčala Marcel

77/M30

Hlásnice

76

83

78

70

307

13

4

Grošek Luboš

80/M30

ASK TTC SKI Blansko

87

89

124

300

14

2

Kovařík Oldřich

60/M50

Triatlon Club Olomouc

73

61

69

56

72

275

15

5

Bureš Daniel

67/M40

SK Vyhlídka Šternberk

71

50

59

73

62

67

273

16

5

Planička Jiří

88/M18

Litovel

76

56

70

65

267

17

6

Václavík Lukáš

94/M18

Šternberk

85

86

88

259

18

7

Tejkal Vladimír

84/M18

ON Road Racing Team

87

85

77

249

19

5

Kořínek Daniel

81/M30

Kozlovice

75

65

42

50

55

245

20

3

Vaida Jiří

56/M50

Olomouc

69

61

47

52

229

21

6

Vrba Ivo

80/M30

Rocktechnik triatlon

92

135

227

22

7

Vošický Pavel

75/M30

SK DAMA Sport Šumperk

88

127

215

23

8

Pánek Libor

79/M30

KTM Chropyně

81

123

204

24

4

Komárek Bedřich

53/M50

Hlubočky

64

56

35

33

48

1

203

25

8

Klíma Jiří

87/M18

V3T

100

95

195

26

9

Beňa Marek

76/M30

AD CYKLO Brodek

84

109

193

9

Švorčík Petr

76/M30

Zábřeh

54

55

84

193

28

11

Krpec Lukáš

79/M30

Rocktechnik triatlon

100

92

192

6

Zdráhal Jaroslav

63/M40

TTS Osek nad Bečvou

57

59

76

192

30

12

Bubla Michal

74/M30

Sever Brno

77

111

188

31

9

Žerava Martin

82/M18

Olomouc

66

121

187

32

7

Kubalčík Marek

70/M40

AUTHOR TUFO Zlín

83

102

185

33

13

Dedek Aleš

75/M30

AD CYKLO Brodek

90

92

182

34

14

Dohnal Petr

81/M30

Zapro Tri team

88

90

178

35

10

Jílek David

87/M18

Bikesport Team Mohelnice

89

87

176

5

Kotas Pavel

55/M50

PJR Frenštát

72

51

53

176

8

Kňáva Martin

70/M40

SK LOS RAPIDOS

88

88

176

38

15

Skládal Petr

73/M30

Majetín

71

105

176

39

9

Pokorný Radim

71/M40

Ostrava

86

89

175

40

16

Klabačka Zdeněk

74/M30

Triatlon Club Olomouc

72

59

43

174

41

17

Skřeček Aleš

74/M30

LOKO Nymburk

72

99

171

42

10

Jankto Petr

71/M40

AD CYKLO Brodek

80

90

170

43

11

Ryška Marek

96/M18

TK DUKO Rýmařov

58

74

36

168

44

18

Nový Zdeněk

75/M30

SK K2 Prostějov

75

91

166

45

11

Harvey Kevin

67/M40

Nový Jičín

79

83

162

46

12

Horák Ondřej

84/M18

Rocktechnik triatlon

27

133

160

47

12

Ščerba Marek

69/M40

SK SKIVELO neslyšících Olomo

77

82

159

48

13

Harabiš Zbyněk

65/M40

AUTHOR TUFO Zlín

76

79

155

49

1

Mogrovics Michal

47/M60

Triatlon Club Olomouc

39

34

50

28

151

50

13

Kubínek František

88/M18

Hotel Avalanche

150

150

51

19

Grycman Kazimierz

72/M30

Ciechovice PL

74

74

148

52

14

Heger Jiří

69/M40

SMART Team Olomouc

61

85

146

53

14

Vysloužil Libor

89/M18

Ekol  Elite Triatlon Team Br

142

142

54

20

Lorenc Erik

81/M30

Šutri Prachatice

138

138

55

6

Grygar Milan

58/M50

SK Vyhlídka Šternberk

68

67

135

56

15

Wegrzyk Stefan

64/M40

Forma WODZISLAW Sl.

65

69

134

57

16

Hurník Pavel

65/M40

TK Ostrava

60

72

132

15

Musil Roman

84/M18

JSDH Rýmařov

72

60

132

59

17

Štěpař Petr

64/M40

SK OMT Pardubice

129

129

60

7

Tesařík Vítězslav

60/M50

Kroměříž

66

62

128

21

Polášek Vít

76/M30

Hodonín

64

64

128

7

Krejčí Ivo

57/M50

Triat. tým Uničov

63

65

128

63

22

Šalmík Pavel

72/M30

TK DUKO Rýmařov

62

64

126

16

Hajdamach Jiří

94/M18

Triangle tri team

126

126

65

23

Jeziorski Piotr

78/M30

Pist

63

61

124

66

24

Vronka David

74/M30

Triatlon Club Olomouc

59

63

122

67

18

Horák Pavel

64/M40

K.A.T. Olomouc

55

19

45

1

120

18

Bronec Jaromír

67/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

46

40

34

120

25

Gerych David

77/M30

Ostrava

120

120

70

20

Brandýs Roman

63/M40

MAPEI cyklo Kaňkovský

73

45

118

2

Podešva Pavel

49/M60

TK DUKO Rýmařov

55

63

118

72

9

Meixner Miloslav

55/M50

SK Vyhlídka Šternberk

61

54

115

17

Hajzler Jan

82/M18

Vsetín

115

115

26

Fojt Robert

76/M30

Labe Tri club Hracec Králové

84

28

112

75

18

Žaloudík Jiří

86/M18

Krnov

56

52

108

21

Dlabaja Roman

70/M40

AUTHOR TUFO Zlín

108

108

77

27

Engl Jiří

81/M30

Osek nad Bečvou

106

106

78

28

Křížek Petr

73/M30

Švábenice

103

103

79

19

Kukrle Michael

94/M18

TRI Klub Loštice

100

100

80

3

Kočí Karel

46/M60

Vrbno pod Pradědem

32

21

44

1

98

81

22

Fiala Ctirad

68/M40

Olomouc

57

40

97

20

Kolář Milan

90/M18

Univerzita Obřany

97

97

83

23

Kaděrka Robert

70/M40

Triatlon Club Olomouc

96

96

84

21

Sosna Tomáš

92/M18

Triatlon klub Ostrava

95

95

25

Pauschek Karel

85/M18

Rocktechnik triatlon

95

95

86

29

Stehlík Pavel

74/M30

VP AGRO

94

94

87

30

Doležal Zdeněk

74/M30

Přerov

93

93

88

31

Pátek Miroslav

76/M30

TJ Lokomotiva Krnov

92

92

31

Barabáš Jan

76/M30

Triatlon Club Olomouc

92

92

90

23

Navařík Martin

82/M18

X-AIR Ostrava

90

90

33

Velička Aleš

73/M30

X-AIR Ostrava

90

90

92

24

Lužný Filip

92/M18

Triatlon Club Olomouc

89

89

93

25

Urban Jiří

86/M18

TTS Osek nad Bečvou

87

87

94

26

Sedláček Václav

86/M18

XXX

86

86

95

27

Ondrášek Pavel

92/M18

Prádelna šopík

85

85

96

34

Smith Matthew

78/M30

Tri LAMY Brno

84

84

28

Doleschal Tomáš

86/M18

Moraviaman Otrokovice

84

84

98

29

Skotálek Michal

85/M18

Rocktechnik triatlon

82

82

29

Heczko Adam

84/M18

KRS Triathlon Dabrowa Gornic

82

82

35

Andrýsek Pavel

74/M30

SKVG Olomouc

82

82

101

24

Opichal Tomáš

70/M40

SPORTCENTRUM Dolní Benešov

81

81

24

Minařík Martin

67/M40

Triatlon Club Olomouc

81

81

31

Ladislav David

93/M18

Kanoistický klub Olomouc

81

81

104

36

Krejčí Ivo

81/M30

Uničov

80

80

36

Dvořák Miroslav

73/M30

Horka nad Moravou

41

39

80

106

32

Hauzler Jan

82/M18

Vsetín

79

79

107

38

Dorazil Miloš

81/M30

Rudá hvězda Kroměříž

78

78

108

39

Liberda David

78/M30

Mrsklesy

77

77

109

40

Malčík Petr

79/M30

VSZ Ostrava

76

76

26

Chaloupka Petr

71/M40

TK DUKO Rýmařov

76

76

111

33

Gočáltovský Lukáš

84/M18

Rocktechnik triatlon

75

75

41

Janík Petr

76/M30

Lipník nad Bečvou

75

75

113

27

Skalický Pavel

63/M40

Rocktechnik triatlon

74

74

42

Kašparů Jan

80/M30

Varadero

74

74

115

43

Petlach Richard

78/M30

Bike Triatlon Morkovice

73

73

116

28

Kokeš Vlastimil

65/M40

Rýmařov

71

71

117

10

Kaňa Miroslav

53/M50

TJ Lokomotiva Krnov

70

70

34

Skládal Filip

96/M18

Kanoistický klub Olomouc

70

70

119

44

Jakl Lukáš

77/M30

SK Velká Bystřice

69

69

44

Wurzel Jakub

80/M30

Varadero

69

69

11

Mikita Pavel

52/M50

Sever Brno

69

69

122

12

Barbořák Bohuš

59/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

68

68

35

Sedlák Ondřej

82/M18

Lipník nad Bečvou

67

1

68

35

Červinka Jan

89/M18

TRI RACE Bystřice pod Hostýn

68

68

125

13

Žarlok Zdeněk

58/M50

SK Jiří Team Ostrava

67

67

37

Neset Jan

86/M18

VARADERO

67

67

29

Kopečný František

62/M40

TTS Osek nad Bečvou

45

22

67

128

38

Sivek Jan

84/M18

GHOST - BIKES

66

66

38

Přibyl Libor

83/M18

Koruna Olomouc

66

66

130

4

Jašek Pavel

45/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

63

63

30

Přikryl Michal

67/M40

Žabinští borci

63

63

132

46

Pavlík Milan

77/M30

Lošov

60

60

31

Vychodil Roman

68/M40

SK Vyhlídka Šternberk

60

60

46

Kratochvíl Jan

72/M30

Tážaly

60

60

135

32

Lužný Ivo

65/M40

Triatlon Club Olomouc

47

12

59

136

48

Sladký Petr

79/M30

Valašské Meziříčí

58

58

40

Dvořáček Tomáš

86/M18

Brno

58

58

33

Andrýsek Petr

71/M40

TK DUKO Rýmařov

58

58

139

49

Janíček Lukáš

76/M30

Uherské Hradiště

57

57

41

Kramoliš Štěpán

84/M18

Opava

57

57

141

50

Zatloukal Oldřich

80/M30

Šternberk

55

55

142