Hanácký duatlon 2018 (2. ročník)

Výsledková listina

Pořadatel:

Trialon team KOLÁRNA, z. s.

Tratě: běh - 5,0 km,  kolo - 13,5 km, běh - 2,5 km

Místo konání: Olomouc - Radíkov

Datum konání: 31. 03. 2019

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

H16

Z16

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH I

KOLO

BĚH II

ČAS CELK.

  1

  1

  8

Boček Jakub

87/M18

Novatop Lapierre

00:16:44

00:40:11

00:09:25

01:06:20

  2

  2

 11

Cintula Lukáš

91/M18

ENDEKA BASSTA team

00:16:46

00:40:48

00:09:27

01:07:01

  3

  3

 53

Pajer Ondřej

89/M18

Cactus

00:16:47

00:41:37

00:09:03

01:07:27

  4

  4

 76

Zaoral Marek

89/M18

UrbanBajk

00:17:19

00:41:43

00:09:27

01:08:29

  5

  1

100

Kňáva Martin

70/M40

LOS RAPIDOS

00:17:18

00:42:35

00:09:18

01:09:11

  6

  2

 31

Kadidlo Jiří

72/M40

CK Slovan Moravská Třebová

00:17:42

00:00:00

00:51:48

01:09:30

  7

  5

 34

Kocián Robert

88/M18

TITAN TRILIFE

00:19:10

00:40:48

00:10:08

01:10:06

  8

  1

 88

Lukašák Štefan

67/M50

Cyklo Team Kolárna

00:18:49

00:41:53

00:09:38

01:10:20

  9

  2

101

Ščerba Marek

69/M50

SK SKIVELO Olomouc

00:17:20

00:00:00

00:53:32

01:10:52

 10

  6

 67

Števanka Ladislav

81/M18

ENDEKA BASSTA team

00:17:53

00:44:25

00:09:30

01:11:48

 11

  7

 72

Vojtek Libor

84/M18

ENDEKA BASSTA team

00:17:50

00:44:27

00:10:03

01:12:20

 12

  8

 35

Kocourek František

83/M18

SK SKIVELO neslyšících Olomouc

00:19:09

00:42:49

00:10:39

01:12:37

 13

  9

 51

Oulehla Petr

95/M18

Oulehla team

00:17:25

00:45:57

00:09:33

01:12:55

 14

 10

 54

Písař Martin

84/M18

Team Cyklo Trener

00:18:41

00:00:00

00:54:35

01:13:16

 15

  3

 79

Štěpař Petr

64/M50

SK OMT Pardubice

00:17:51

00:45:32

00:10:04

01:13:27

 16

  3

 94

Pastrnek Pavel

76/M40

SK SKIVELO neslyšících Olomouc

00:18:46

00:00:00

00:54:48

01:13:34

 17

  4

 89

Studýnka David

76/M40

SK SKIVELO neslyšících Olomouc

00:20:35

00:43:10

00:11:01

01:14:46

 18

 11

 66

Špičák Roman

93/M18

Titan Trilife Zlín

00:17:10

00:00:00

00:58:32

01:15:42

 19

  5

 95

Sás Ladislav

72/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:18:37

00:46:35

00:10:36

01:15:48

 20

  6

 93

Doležal Zdeněk

74/M40

Přerov

00:17:32

00:48:54

00:09:33

01:15:59

 21

  7

 50

Opíchal Tomáš

70/M40

Ghost-Rubena Racing Team

00:19:08

00:00:00

00:56:58

01:16:06

 22

  8

 56

Polák Radek

79/M40

AD Team

00:17:27

00:00:00

00:58:55

01:16:22

 23

 12

 65

Šindelář Ondřej

88/M18

Elite Sport Boskovice

00:17:52

00:48:11

00:10:24

01:16:27

 24

  9

 18

Fojt Robert

76/M40

Labe Tri club Hradec Králové

00:20:06

00:47:14

00:10:30

01:17:50

 25

 10

 82

Škurek Viktor

71/M40

Mountain time felt

00:19:45

00:49:03

00:10:12

01:19:00

 26

 13

 77

Zich Radek

84/M18

Olomouc

00:18:41

00:50:22

00:10:28

01:19:31

 27

 11

 24

Hodný Tomáš

76/M40

ON-OFF Team

00:20:17

00:49:21

00:10:04

01:19:42

 28

 14

 41

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:19:28

00:51:06

00:10:22

01:20:56

 29

 15

 97

Bránka Karel

86/M18

Cyklo Team Koala

00:19:33

00:51:41

00:10:40

01:21:54

 30

 12

 74

Vronka David

74/M40

Triatlon Club Olomouc

00:22:18

00:48:52

00:11:53

01:23:03

 31

 16

110

Křížek Michal

86/M18

Olomouc

00:20:40

00:51:22

00:11:18

01:23:20

 32

 17

 91

Adamec Petr

87/M18

Olomouc

00:21:12

00:51:38

00:10:31

01:23:21

 33

 18

 75

Zach Tomáš

92/M18

00:18:48

00:00:00

01:05:45

01:24:33

 34

 13

 85

Anderle Jan

74/M40

Šumperk

00:20:44

00:00:00

01:03:55

01:24:39

 35

 14

  5

Bielčík Petr

71/M40

Czech outdoor extreme team

00:20:11

00:53:46

00:11:09

01:25:06

 36

  4

 70

Vodička Jan

68/M50

Triatlon Club Olomouc

00:20:39

00:53:13

00:11:26

01:25:18

 37

  1

 30

Jordánová Pavlína

92/Z18

00:21:14

00:52:52

00:11:13

01:25:19

 38

 19

 22

Gottwald Jan

80/M18

Agentura 2G Šternberk

00:19:35

00:55:13

00:11:54

01:26:42

 39

 20

 23

Hájek Martin

87/M18

Cyklo Team Kolárna

00:22:35

00:51:45

00:12:56

01:27:16

 40

 21

 17

Dvorský Ondřej

88/M18

00:19:34

00:58:56

00:10:02

01:28:32

 41

 22

  4

Beneš Marek

89/M18

Olomouc

00:21:04

00:55:58

00:11:31

01:28:33

 42

 15

 92

Škrabal Petr

78/M40

Šternberk

00:18:47

00:59:01

00:11:08

01:28:56

 43

 23

 86

Šándor Jan

94/M18

Olomouc

00:19:52

00:56:16

00:12:51

01:28:59

 44

 16

 98

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

00:21:31

00:57:21

00:11:12

01:30:04

 45

 24

 62

Rybnikář Antonín

84/M18

00:21:30

00:56:35

00:12:08

01:30:13

 46

1

 83

Anderlová Adéla

02/Z16

TJ plavání Šumperk

00:20:22

01:01:25

00:10:19

01:32:06

 47

 25

 59

Psula Roman

84/M18

Ladermon team

00:22:03

00:00:00

01:10:13

01:32:16

 48

1

 69

Večeřová Simona

78/Z40

Cyklo Team Kolárna

00:22:59

00:57:59

00:11:55

01:32:53

 49

 17

  1

Adamíček Vítězslav

75/M40

Horolezci Vítkovice

00:22:58

00:00:00

01:10:10

01:33:08

 50

 26

 60

Rederer Zbněk

87/M18

TMB

00:23:19

00:00:00

01:10:05

01:33:24

 51

 18

 96

Kajaba Václav

73/M40

Ladermon team

00:22:12

00:00:00

01:11:31

01:33:43

 52

 27

 87

Král Tomáš

81/M18

Chabičov

00:23:29

01:10:09

00:01:43

01:35:21

 53

 28

 37

Koníček Jakub

93/M18

Finančné centrum team

00:23:31

00:00:00

01:11:59

01:35:30

 54

 19

 47

Matucha Tomáš

79/M40

Austerlitz Adventure

00:24:27

00:58:39

00:12:59

01:36:05

 55

 20

 64

Schwarz Daniel

77/M40

00:24:09

01:00:16

00:11:49

01:36:14

 56

 29

 13

Dokoupil Tomáš

85/M18

Olomouc

00:22:51

01:00:55

00:13:38

01:37:24

 57

 30

 52

Oulehla Tomáš

93/M18

Oulehla team

00:23:05

01:01:11

00:14:13

01:38:29

 58

 31

 46

Malounek Petr

82/M18

00:24:46

00:00:00

01:14:55

01:39:41

 59

 21

 12

Čepelák Patrik

77/M40

00:23:52

01:03:11

00:12:52

01:39:55

 60

1

 90

Studýnka David

03/H16

SKIVELO neskyšících Olomouc

00:25:47

00:59:17

00:14:57

01:40:01

 61

 32

 43

Ludwig Marcel

89/M18

Spolek Bobia

00:24:13

01:02:59

00:12:51

01:40:03

 62

2

 84

Anderlová Monika

02/Z16

TJ plavání Šumperk

00:22:44

00:00:00

01:18:33

01:41:17

 63

  2

 26

Hubáčková Zuzana

87/Z18

AK Drnovice

00:22:45

01:12:17

00:11:41

01:46:43

 64

3

 81

Šenková Sára

03/Z16

Kolárna

00:23:04

00:00:00

01:24:06

01:47:10

 65

  1

 99

Heřman František

53/M60

Úsov

00:24:49

00:00:00

01:22:59

01:47:48

 66

  3

 49

Nováková Tereza

92/Z18

OCR Runners Olomouc

00:25:13

01:08:48

00:14:14

01:48:15

 67

 22

 19

Foltin David

72/M40

00:22:42

01:13:36

00:12:00

01:48:18

 68

  4

  3

Bauerová Lucie

90/Z18

OCR Rinners Olomouc

00:24:48

01:12:03

00:13:35

01:50:26

 69

  5

 28

Chytilová Karin

80/Z18

Olomouc

00:23:56

01:16:58

00:13:23

01:54:17

 70

  1

 48

Mogrovics Michal

47/M70

Triatlon Club Olomouc

00:32:29

01:04:44

00:17:25

01:54:38

 71

  6

 71

Vodičková Iva

81/Z18

Triatlon Club Olomouc

00:28:53

01:23:32

00:16:28

02:08:53

 80

Duchoň Josef

64/M50

Zlín

00:00:00

00:00:00

10:00:00

DNF

 33

Kechrt Tomáš

81/M18

PRIME sport expert

00:00:00

00:00:00

10:00:00

DNF

 39

Kovářová Eva

78/Z40

Olomouc

00:00:00

00:00:00

10:00:00

DNF

 29

Jirkovská Veronika

89/Z18

Brno

00:24:26

00:00:00

09:35:34

DNF

 

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.olomouckytriatlon.cz/