OLOMOUCKÝ AQUATLON 2018

Olomouc 21. 10. 2018

Pořadatel: SK RELAX Olomouc a Olomoucký krajský triatlonový svaz

Teplota vody 26°C, teplota vzduchu při běžecké části 11°C

Žáci a žákyně do 8 let - plavání 50 m, běh 500 m

POŘ

H7

H8

Z7

Z8

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

  1

1

701

Trněná Jasmína

10/Z08

JPK-jihomoravský plavec. klub

00:00:40

00:01:51

00:02:31

  2

2

703

Kratochvílová Valerie

10/Z08

TJ TATRAN LITOVEL

00:00:43

00:02:00

00:02:43

  3

3

705

Šafránková Anna

10/Z08

Elite Sport Boskovice

00:00:52

00:02:06

00:02:58

  4

1

707

Trněný Matyáš

10/H08

Jiřín

00:00:52

00:02:08

00:03:00

  5

4

704

Juračáková Judita

10/Z08

ZŠ Trojanovice

00:01:19

00:02:05

00:03:24

  6

1

708

Kolařík Matěj

11/H07

Olomouc - Slavonín

00:01:26

00:02:27

00:03:53

Žáci a žákyně 9 - 11 let - plavání 100 m, běh 990 m

POŘ

H9

H10

Z9

Z10

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

1

609

Šafránek Jáchym

07/H10

Elite Sport Boskovice

00:01:29

00:03:50

00:05:19

2

1

604

Trněná Leontýna

07/Z10

JPK-jihomoravský plavec. klub

00:01:15

00:04:16

00:05:31

3

1

610

Kaniščev Alexandr

09/H09

Bikesport team Mohelnice

00:01:38

00:04:03

00:05:41

4

2

611

Heřman Jakub

09/H09

TJ Sokol Bílovice nad Svitavou

00:01:43

00:04:13

00:05:56

5

2

605

Pink Lukáš

07/H10

ATK Šlapanice

00:01:43

00:04:37

00:06:20

6

2

607

Kolaříková Ema

07/Z10

Olomouc - Slavonín

00:01:51

00:04:36

00:06:27

7

601

Němcová Denisa

09/Z09

Olomouc - Nemilany

00:02:00

00:04:55

00:06:55

Žáci a žákyně 12 - 15 let - plavání 200 m, běh 1970 m

POŘ

H12

H14

Z12

Z14

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

1

505

Hurych Jan

04/H14

LoČT

00:02:23

00:07:11

00:09:34

2

1

507

Chovanečková Nikola

05/Z12

SK Kopřivnice

00:02:30

00:07:17

00:09:47

3

2

509

Hloušková Marcela

05/Z12

Plavání Šumperk

00:02:43

00:07:06

00:09:49

4

1

510

Charvát Matyáš

05/H12

Elite Sport Boskovice

00:02:44

00:07:50

00:10:34

5

2

512

Sponner Adam

05/H12

LoČT

00:02:59

00:07:44

00:10:43

6

3

514

Hurych Adam

06/H12

LoČT

00:03:20

00:07:53

00:11:13

7

1

503

Minářová Veronika

04/Z14

TJ Šumperk

00:02:37

00:08:38

00:11:15

8

4

506

Kaděrka Alfréd

05/H12

TTC Olomouc

00:03:31

00:08:50

00:12:21

9

3

515

Flanderková Natálie

05/Z12

TJ Šumperk

00:03:07

00:09:38

00:12:45

10

2

504

Vinklárková Marie

04/Z14

MG Bike Team Přerov

00:03:23

00:09:52

00:13:15

11

4

513

Bártková Klára

06/Z12

SKMG Veselí nad Moravou

00:04:49

00:08:55

00:13:44

Dorostenky - plavání 500 m, běh 4934 m

POŘ

M16

Z16

 

 

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

1

501

Anderlová Adéla

02/Z16

TJ plavání Šumperk

00:07:06

00:21:02

00:28:08

2

2

308

Charvátová Tereza

02/Z16

EKOL TEAM

00:07:36

00:20:40

00:28:16

3

3

502

Anderlová Monika

02/Z16

TJ plavání Šumperk

00:07:31

00:25:22

00:32:53

Muži a ženy - plavání 500 m, běh 4934 m

POŘ

M18

M40

M50

Z18

Z40

Z50

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

  1

310

Vydra Jan

87/M18

In-Life Cycling team

00:08:14

00:19:48

00:28:02

2

  1

303

Kratochvíl Václav

77/M40

Litovel

00:10:00

00:20:48

00:30:48

3

1

306

Hloušková Marcela

74/Z40

Plavání Šumperk

00:10:07

00:21:17

00:31:24

4

2

307

Trněná Kateřina

78/Z40

JPK Axis Masters

00:08:05

00:23:57

00:32:02

5

1

301

Nakládal Čestmír

64/M50

Bikeclub Svitavy

00:09:38

00:23:05

00:32:43

6

  2

305

Kaděrka Robert

70/M40

Triatlon Club Olomouc

00:13:03

00:21:28

00:34:31

7

  3

309

Mynář Josef

70/M40

TJ Šumperk

00:14:36

00:22:17

00:36:53

8

  4

302

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

00:12:35

00:25:05

00:37:40