Náměšťský terénní duatlon 2018 (1. ročník)

Výsledková listina

Pořadatel:

Kolárna Olomouc a Olomoucký krajský triatlonový svaz

Tratě: běh - 3,6 km,  kolo - 5,4 km, běh - 1,8 km

Místo konání: Náměšť na Hané

Datum konání: 22. 09. 2018

Teplota vzduchu: 25 °C

Relativní vlhkost: neměřeno

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

Z18

Z40

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH I

KOLO

BĚH II

ČAS CELK.

  1

  1

310

Šustr Jiří

80/M18

Silný Team Uničov

00:16:24

00:18:53

00:09:04

00:44:21

  2

  2

308

Polák Radek

79/M18

AD Team

00:18:21

00:19:03

00:07:28

00:44:52

  3

  3

303

Gottwald Jan

80/M18

Agentura 2G Šternberk

00:16:18

00:20:14

00:08:27

00:44:59

  4

  1

307

Nakládal Čestmír

64/M50

Bikeclub Svitavy

00:18:07

00:21:27

00:09:30

00:49:04

  5

  1

321

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

00:18:15

00:21:52

00:09:26

00:49:33

  6

  2

309

Šuba Viktor

74/M40

Náměšť na Hané

00:19:52

00:22:57

00:10:40

00:53:29

  7

  1

305

Hubáčková Zuzana

87/Z18

AK Drnovice

00:19:44

00:26:58

00:10:08

00:56:50

  8

  2

302

Brandýs Roman

63/M50

Cyklo Team Kolárna

00:23:02

00:23:38

00:13:13

00:59:53

 

 

Žáci 12 - 15 let

běh 2 km  -  kolo 4,8 km - běh 1 km

POŘ

H12

H14

D12

D14

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH I

KOLO

BĚH II

ČAS CELK.

  1

  1

 

501

Sklenařík Michal

04/H14

Fryšták

00:09:02

00:18:55

00:05:13

00:33:10

  2

  1

506

Hodný Vilém

06/H12

TTT Hradec nad Moravicí

00:09:27

00:18:33

00:05:38

00:33:38

  3

  2

512

Navrátil Michal

05/H12

Toveř

00:09:44

00:18:56

00:05:46

00:34:26

  4

  3

505

Sklenařík David

06/H12

Fryšták

00:09:49

00:19:12

00:05:29

00:34:30

  5

  4

503

Kaděrka Alfréd

05/H12

TTC Olomouc

00:10:44

00:20:13

00:06:18

00:37:15

  6

 

  1

504

Bártková Klára

06/Z12

SKMG Veselí nad Moravou

00:10:35

00:21:30

00:05:27

00:37:32

 

 

Žáci 9 - 11 let

běh 1 km  -  kolo 3,2 km - běh 0,5 km

POŘ

H9

H10

D9

D10

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH I

KOLO

BĚH II

ČAS CELK.

  1

  1

604

Kaniščev Alexandr

09/H09

Bikesport team Mohelnice

00:04:41

00:13:30

00:03:03

00:21:14

  2

  1

613

Gottwaldová Amálie

09/Z09

Agentura 2G

00:05:50

00:15:57

00:03:46

00:25:33

  3

  1

611

Vavřín František

08/H10

Kolárna

00:05:40

00:17:13

00:03:13

00:26:06

  4

  1

601

Hodná Evelína

08/Z10

TTT Hradec nad Moravicí

00:05:09

00:18:12

00:03:10

00:26:31

  5

  2

612

Palatka Antonín

08/H10

Kolárna

00:06:02

00:17:23

00:04:02

00:27:27

 

 

Žáci do 8 let

běh 0,5 km  -  kolo 1,6.km - běh 0,25 km

POŘ

H7

H8

D7

D8

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH I

KOLO

BĚH II

ČAS CELK.

  1

  1

  1

713

Palatka František

11/H07

Kolárna

00:02:22

00:08:20

00:01:39

00:12:21

  2

  1

701

Juračáková Judita

10/Z08

ZŠ Trojanovice

00:02:11

00:08:39

00:01:38

00:12:28

  3

  2

703

Šustr Jiří

12/H07

Slatinky

00:02:50

00:09:04

00:01:47

00:13:41

  4

711

Hekele Dominik

10/H08

ZEKOV Team Loštice

00:04:24

00:10:31

00:02:23

00:17:18

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.olomouckytriatlon.cz/