Loštický triatlon mládeže 2018

Loštice 19. srpna 2018

Brouzdaliště, kolo 1,8 km, běh 500 m

POŘ

H7

H8

Z7

Z8

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ + KOLO

BĚH

ČAS

  1

1

713

Eclerová Leona

13/Z07

Moravec Team

00:07:32

00:02:48

00:10:20

  2

1

714

Hruda Martin

14/H07

Drahanský sport

00:07:38

00:03:12

00:10:50

  3

2

710

Janovský Jonáš

14/H07

Moravec Team

00:08:14

00:03:44

00:11:58

Plavání 66 m, kolo 1,8 km, běh 500 m

POŘ

H7

H8

Z7

Z8

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ + KOLO

BĚH

ČAS

  1

1

701

Ecler Filip

10/H08

Moravec Team

00:07:57

00:02:17

00:10:14

  2

1

706

Šafránková Anna

10/Z08

00:08:00

00:02:22

00:10:22

  3

2

703

Juračáková Judita

10/Z08

ZŠ Trojanovice

00:08:33

00:02:20

00:10:53

  4

3

705

Pechová Apolena

10/Z08

00:08:07

00:02:48

00:10:55

  5

1

707

Hruda Petr

11/H07

Drahanský sport

00:08:23

00:02:35

00:10:58

  6

2

704

Lacina Pavel

10/H08

AKEZ Kopřivnice

00:09:56

00:02:36

00:12:32

  7

2

708

Lacina Radim

11/H07

AKEZ Kopřivnice

00:09:59

00:03:19

00:13:18

  8

1

709

Kašparová Kateřina

12/Z07

00:11:56

00:03:17

00:15:13

Plavání 133 m, kolo 3,6 km, běh 1 km

POŘ

H9

H10

Z9

Z10

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ + KOLO

BĚH

ČAS

  1

1

618

Kraus Filip

07/H10

LSKF-M

00:11:48

00:04:12

00:16:00

  2

2

602

Šafránek Jáchym

07/H10

Elite Sport Boskovice

00:11:39

00:04:24

00:16:03

  3

3

611

Ščudla Ondřej

08/H10

Elite Sport Boskovice

00:11:35

00:04:41

00:16:16

  4

1

616

Novotná Justýna

09/Z09

Moravec Team

00:12:20

00:04:43

00:17:03

  5

4

617

Blažek David

07/H10

SKC TUFO Prostějov

00:11:59

00:05:05

00:17:04

  6

1

607

Janovská Barbora

08/Z10

Elite Sport Boskovice

00:12:10

00:05:02

00:17:12

  7

2

609

Ryšavá Anna

08/Z10

Elite Sport Boskovice

00:12:47

00:04:54

00:17:41

  8

1

619

Kaniščev Alexandr

09/H09

Bikesport team Mohelnice

00:13:17

00:05:25

00:18:42

  9

2

615

Zavřel Jiří

09/H09

Elite Sport Boskovice

00:13:20

00:05:35

00:18:55

 10

3

612

Heřman Jakub

09/H09

TJ Sokol Bílovice nad Svitavou

00:14:06

00:05:13

00:19:19

 11

3

608

Kašparová Adéla

08/Z10

Dukls Praha

00:13:34

00:06:03

00:19:37

 12

4

613

Hruda Tomáš

09/H09

Drahanský sport

00:15:21

00:05:31

00:20:52

 13

4

605

Dobešová Veronika

08/Z10

Bystřice pod Hostýnem

00:16:54

00:06:37

00:23:31

 14

5

614

Chrástecký Jan

09/H09

Olomouc - Řepčín

00:18:00

00:07:09

00:25:09

Plavání 200 m, kolo 7,2 km, běh 2 km

POŘ

H12

H14

Z12

Z14

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ + KOLO

BĚH

ČAS

  1

1

503

Charvát Matyáš

05/H12

Elite Sport Boskovice

00:16:05

00:06:27

00:22:32

  2

1

502

Pavelka Tobiáš

04/H14

SK Oceláci Ostrava

00:16:38

00:06:27

00:23:05

  3

1

507

Vinklárková Marie

04/Z14

MG Bike Team Přerov

00:16:02

00:07:27

00:23:29

  4

2

504

Kaděrka Alfréd

05/H12

TTC Olomouc

00:17:14

00:09:12

00:26:26

  5

3

506

Novotný Jonáš

05/H12

AC Boskovice

00:20:01

00:07:33

00:27:34

  6

2

501

Kubínová Adéla

04/Z14

Elite sport Boskovice

00:20:09

00:07:33

00:27:42

  7

1

505

Ryšavá Emilie

05/Z12

Elite Sport Boskovice

00:20:00

00:10:19

00:30:19

 

Plavání 200 m, kolo 7,2 km, běh 2 km (žákyně kategorie Z10 absolvovala delší trať)

POŘ

Z10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jméno

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ + KOLO

BĚH

ČAS

1

1

604

Zavřelová Adéla

07/Z10

Elite Sport Boskovice

00:16:27

00:07:22

00:23:49