Hanácký sprint duatlon 2018 (1. ročník)

Výsledková listina

Pořadatel:

Kolárna Olomouc

Tratě: běh - 3,0 km,  kolo - 5 km, běh - 1,5 km

Místo konání: Loštice

Datum konání: 25. 06. 2018

Teplota vzduchu: 21 °C

Relativní vlhkost: neměřeno

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

Z18

Z40

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH I

KOLO

BĚH II

ČAS CELK.

  1

  1

301

Vrba Ivo

80/M18

Rocktechnik triatlon

00:12:03

00:14:34

00:05:22

00:31:59

  2

  2

505

Zaoral Marek

89/M18

Olomouc

00:12:04

00:14:34

00:05:24

00:32:02

  3

  1

302

Haluzík Martin

76/M40

Cyklo Team Kolárna

00:12:11

00:14:27

00:05:34

00:32:12

  4

  1

306

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

00:12:49

00:16:43

00:06:25

00:35:57

  5

  3

307

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:13:37

00:16:48

00:07:10

00:37:35

  6

  2

308

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

00:14:18

00:17:31

00:06:55

00:38:44

  7

  4

303

Hájek Martin

87/M18

Cyklo Team Kolárna

00:14:37

00:16:41

00:07:39

00:38:57

  8

  2

506

Zaoral Miroslav

61/M50

Olomouc

00:14:37

00:23:57

00:07:31

00:46:05

  9

  5

305

Bočan Michal

95/M18

Výkleky

00:16:36

00:24:13

00:08:43

00:49:32

 

 

 

Žáci 11 - 14 let

běh 2 km  -  kolo 4,68.km - běh 1 km

POŘ

H12

H14

D10

D14

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH I

KOLO

BĚH II

ČAS CELK.

  1

  1

501

Kohout Tomáš

05/H12

Sporton Šumperk

00:09:00

00:00:00

00:19:24

00:28:24

  2

  2

503

Navrátil Michal

05/H12

Toveř

00:08:58

00:15:50

00:05:18

00:30:06

  3

  3

504

Gajdoš Štěpán

05/H12

4Evercyklo Bulis

00:10:34

00:15:47

00:06:43

00:33:04

  4

  4

502

Matoušek Jan

05/H12

Toveř

00:10:33

00:00:00

00:23:47

00:34:20

 

 

Žáci 9 - 11 let

běh 1 km  -  kolo 3,12.km - běh 0,5 km

POŘ

H9

H10

D9

D10

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH I

KOLO

BĚH II

ČAS CELK.

  1

  1

607

Tesařík Jakub

08/H10

Kolárna

00:04:03

00:09:09

00:02:16

00:15:28

  2

  2

605

Haluzík Martin

07/H10

Cyklo Team Kolárna

00:04:11

00:09:05

00:02:29

00:15:45

  3

  3

604

Harlender Lukáš

07/H10

Cyklo Team Kolárna

00:04:45

00:09:40

00:02:42

00:17:07

  4

  1

601

Bryx Matěj

09/H09

Kolárna

00:05:18

00:13:12

00:02:48

00:21:18

  5

  4

602

Palatka Antonín

08/H10

Kolárna

00:05:29

00:13:40

00:02:54

00:22:03

 

 

 

Žáci do 8 let

běh 0,5 km  -  kolo 1,56.km - běh 0,25 km

POŘ

H7

H8

D7

D8

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH I

KOLO

BĚH II

ČAS CELK.

1

701

Platka František

11/H07

Kolárna

00:02:52

00:07:22

00:01:28

00:11:42

2

704

Klesnil Lukáš

12/H07

Olomouc

00:03:48

00:07:14

00:03:52

00:14:54

3

705

Haitman Šimon

12/H07

Olomouc

00:03:46

00:10:10

00:01:42

00:15:38

 

 

Nejmladší žáci

běh 0,25 km  -  kolo 0,78.km - běh 0,25 km

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH I

KOLO

BĚH II

ČAS CELK.

703

Klesnil Vilém

15/

Olomouc

00:02:17

00:09:44

00:01:12

00:13:13

 

 

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.olomouckytriatlon.cz/