Loštický triatlon 2017 (2. ročník)

Výsledková listina

Pořadatel:

Tratě: plavání - 0,5 km, kolo - 15 km, běh - 5 km

Místo konání: Loštice

Datum konání: 27. 07. 2017

Teplota vzduchu: 27 °C

Relativní vlhkost: neměřeno

Teplota vody: 22 °C

 

POŘ

M18

M40

Z18

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

KOLO

BĚH

ČAS CELK.

  1

  1

  6

Hýbl Jaroslav

93/M18

DIMPEX Kosov

00:08:53

00:39:51

00:19:59

01:08:43

  2

  2

  2

Zaoral Marek

89/M18

Olomouc

00:11:23

00:37:35

00:20:37

01:09:35

  3

  3

 19

Šolc Filip

85/M18

Ski Žabiny

00:09:16

00:39:43

00:21:16

01:10:15

  4

  4

 27

Voženílek Martin

83/M18

Libina

00:09:07

00:41:17

00:21:25

01:11:49

  5

  1

 26

Fojt Robert

76/M40

Labe Tri club Hradec Králové

00:08:12

00:42:03

00:22:44

01:12:59

  6

  5

  4

Švec Jakub

87/M18

SDR - TRI TEAM LITOMYŠL

00:07:45

00:42:22

00:23:17

01:13:24

  7

  6

 16

Šustr Jiří

80/M18

Silný Team Uničov

00:09:29

00:42:09

00:23:45

01:15:23

  8

  7

 12

Brandýs Dominik

92/M18

Cyklo Team Kolárna

00:09:52

00:44:20

00:22:56

01:17:08

  9

  8

 17

Zlámal Tomáš

79/M18

GRM

00:12:54

00:42:21

00:23:45

01:19:00

 10

  9

 11

Křízek Michal

86/M18

Olomouc

00:08:53

00:47:21

00:24:30

01:20:44

 11

  2

 21

Plaček Kamil

75/M40

Mohelnice

00:12:25

00:44:34

00:25:29

01:22:28

 12

  3

  9

Erneker Petr

76/M40

Mohelnice

00:10:35

00:48:35

00:27:06

01:26:16

 13

  4

 10

Janík Michal

73/M40

SRTG Litovel

00:12:25

00:50:08

00:25:14

01:27:47

 14

 10

 22

Hejtmánek Martin

86/M18

Šumperk

00:09:18

00:49:51

00:29:04

01:28:13

 15

  5

  5

Kaděrka Robert

70/M40

Triatlon Club Olomouc

00:13:05

00:52:18

00:25:23

01:30:46

 16

 11

 13

Luštický Josef

90/M18

Olomouc

00:11:50

00:57:22

00:23:24

01:32:36

 17

  1

 20

Šolcová Eva

84/Z18

Ski Žabiny

00:10:54

00:57:06

00:26:45

01:34:45

 18

 12

 15

Grepl Roman

84/M18

Olomouc

00:13:05

00:53:16

00:29:24

01:35:45

 19

  6

 25

Kulatý Martin

75/M40

Mohelnice

00:12:04

00:55:39

00:31:06

01:38:49

 20

 13

  7

Šindelář Ondřej

88/M18

ELITE SPORT Boskovice

00:09:20

01:01:02

00:31:07

01:41:29

 21

 14

 23

Hokeš Filip

88/M18

Šumperk

00:13:28

01:02:38

00:26:54

01:43:00

 22

  2

  8

Paličková Veronika

95/Z18

Pěnčín

00:12:21

01:03:52

00:27:47

01:44:00

 23

 15

 14

Novák Vojtěch

91/M18

Konice

00:12:34

01:02:02

00:30:24

01:45:00

 24

  7

  1

Kaniščev Roman

70/M40

Bikesport Mohlenice

00:13:15

01:02:28

00:31:17

01:47:00

 25

 16

 18

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:11:30

01:13:08

00:26:22

01:51:00

 26

  3

 24

Běhalová Iveta

89/Z18

Olomouc

00:11:00

01:07:26

00:37:34

01:56:00

 27

  8

  3

Chrástecký Radim

76/M40

00:11:07

01:06:51

00:41:02

01:59:00

 

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.olomouckytriatlon.cz/