Loštický triatlon 2016 (3. ročník)

závod byl 2. závodem Triatlonové série dospělých Olomouckého kraje 2016

Výsledková listina

Pořadatel:

SK RELAX Olomouc

Tratě: plavání - 0,5 km, kolo - 15 km, běh - 5 km

Místo konání: Loštice

Datum konání: 28. 08. 2016

Teplota vzduchu:

Relativní vlhkost: neměřeno

Teplota vody:

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

KOLO

BĚH

ČAS CELK.

  1

  1

 19

Zaoral Marek

89/M18

Olomouc

00:12:15

00:39:01

00:20:15

01:11:31

  2

  1

 20

Fojt Robert

76/M40

Labe Tri club Hradec Králové

00:08:30

00:43:08

00:21:51

01:13:29

  3

  2

 16

Voženílek Martin

83/M18

Libina

00:09:27

00:43:24

00:21:34

01:14:25

  4

  3

  8

Šustr Jiří

80/M18

Silný Team Uničov

00:09:44

00:41:01

00:23:50

01:14:35

  5

  1

 15

Nakládal Čestmír

64/M50

Bikeclub Svitavy

00:09:37

00:49:04

00:17:19

01:16:00

  6

  2

  5

Dudešek Martin

75/M40

SKP Olomouc

00:10:47

00:46:44

00:18:50

01:16:21

  7

  2

  4

Řezníček Vladislav

64/M50

Bouzov

00:09:52

00:48:50

00:17:54

01:16:36

  8

  4

 13

Pospíšil Josef

85/M18

Moravská Třebová

00:08:49

00:45:36

00:24:14

01:18:39

  9

  5

 14

Bárta Adam

92/M18

AK Moravská Třebová

00:13:28

00:47:29

00:19:04

01:20:01

 10

  6

  1

Ondruška Vojtěch

94/M18

Fortex Ski Moravský Beroun

00:10:13

00:45:55

00:24:24

01:20:32

 11

  7

  2

Procházka Dominik

94/M18

Olomouc

00:10:02

00:52:39

00:22:04

01:24:45

 12

  8

  3

Hrabal Zdeněk

94/M18

Bohuňovice

00:10:49

00:52:20

00:21:57

01:25:06

 13

  1

 17

Šolcová Eva

84/Z18

SK Žabiny

00:11:29

00:56:06

00:20:10

01:27:45

 14

  9

 18

Šolc Filip

85/M18

SK Žabiny

00:08:59

00:59:02

00:19:45

01:27:46

 15

  3

 12

Langr Zdeněk

76/M40

Brno

00:10:59

00:58:52

00:19:50

01:29:41

 16

 10

 10

Machala Jan

89/M18

Cykloracing Team Olomouc

00:14:42

00:48:17

00:28:25

01:31:24

 17

  1

  6

Hloužková Marcela

74/Z40

SKP Šumperk

00:10:37

01:00:35

00:24:05

01:35:17

 18

  4

  9

Krátký Jaroslav

72/M40

Olomouc

00:14:35

01:00:54

00:20:06

01:35:35

 19

 11

  7

Valouch Martin

87/M18

Úsov

00:15:31

00:55:59

00:24:35

01:36:05

 20

 12

 11

Facáček Roman

81/M18

Loštice

00:15:30

00:59:20

00:21:59

01:36:49

 

Závodníci startovní číslo 8, 13 a 16 obdrželi penalizaci 5 minut za neúmyslné zkrácení trati.

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.olomouckytriatlon.cz/