Novoveský triatlon 2015 (1. ročník)

závod byl 4. závodem Triatlonové série dospělých Olomouckého kraje 2015

Výsledková listina

Pořadatel:

SK RELAX Olomouc

Tratě: plavání - 0,5 km, kolo - 21,4 km, běh - 4,9 km

Místo konání: Nová Ves u Litovle

Datum konání: 4. 07. 2015

Teplota vzduchu: 31°C

Relativní vlhkost: neměřeno

Teplota vody: 24,5°C

 

POŘ

M18

M24

M40

M50

M60

M70

Z18

Z35

Z40

Z50

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

KOLO

BĚH

ČAS CELK.

  1

 

  1

 

 

 

 

 

 

 

 

349

Petrásek Václav

76/M24

AUTHOR TUFO Zlín

00:09:21

00:41:39

00:22:00

01:13:00

  2

 

 

  1

 

 

 

 

 

 

 

308

Lah Robert

74/M40

CYCLORACING TEAM Olomouc

00:10:48

00:40:08

00:24:00

01:14:56

  3

 

  2

 

 

 

 

 

 

 

 

344

Krupička David

77/M24

KMP Team

00:09:25

00:40:44

00:25:10

01:15:19

  4

 

 

  2

 

 

 

 

 

 

 

342

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:09:15

00:41:55

00:24:47

01:15:57

  5

 

 

 

  1

 

 

 

 

 

 

339

Krejčí Ivo

57/M50

3atlon team Uničov

00:11:34

00:43:08

00:22:17

01:16:59

  6

 

  3

 

 

 

 

 

 

 

 

346

Šimčík Radek

82/M24

Bike centrum Olomouc

00:10:56

00:42:41

00:24:13

01:17:50

  7

 

 

 

  2

 

 

 

 

 

 

307

Matějík Petr

64/M50

CYCLORACING TEAM Olomouc

00:11:41

00:41:58

00:24:23

01:18:02

  8

 

 

 

  3

 

 

 

 

 

 

332

Nakládal Čestmír

64/M50

Bikeclub Svitavy

00:10:40

00:42:53

00:25:47

01:19:20

  9

 

 

 

 

 

 

  1

 

 

 

343

Bajerová Žaneta

97/Z18

TITAN Trilife

00:08:35

00:45:13

00:26:15

01:20:03

 10

 

  4

 

 

 

 

 

 

 

 

310

Zatloukal Lukáš

79/M24

Olomouc

00:10:28

00:42:23

00:27:53

01:20:44

 11

 

 

  3

 

 

 

 

 

 

 

336

Vronka David

74/M40

Triatlon Club Olomouc

00:10:28

00:43:40

00:29:11

01:23:19

 12

 

 

 

  4

 

 

 

 

 

 

301

Brandýs Roman

63/M50

Cyklo team KOLÁRNA

00:12:15

00:46:10

00:29:25

01:27:50

 13

 

 

 

 

  1

 

 

 

 

 

338

Mikita Pavel

52/M60

Sever Brno

00:12:17

00:47:54

00:28:04

01:28:15

 14

 

 

  4

 

 

 

 

 

 

 

347

Polívka Vladimír

69/M40

Náklo

00:12:33

00:51:48

00:32:51

01:37:12

 15

 

  5

 

 

 

 

 

 

 

 

334

Jedlička Miloslav

86/M24

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:12:56

00:57:40

00:29:14

01:39:50

 16

 

 

  5

 

 

 

 

 

 

 

340

Vodák Jiří

71/M40

MORAVIAN TEAM

00:15:08

00:57:15

00:33:38

01:46:01

 17

 

 

  6

 

 

 

 

 

 

 

341

Martinek Radek

67/M40

MORAVIAN TEAM

00:14:30

00:59:21

00:35:44

01:49:35

 18

 

 

 

  5

 

 

 

 

 

 

345

Horák Pavel

64/M50

K.A.T. Olomouc

00:12:46

01:03:21

00:33:56

01:50:03

 

 

 

 

  6

 

 

 

 

 

 

348

Lisa Otto

59/M50

Litovel - Orrero

00:14:43

 

 

DNF

 

Důrazné napomenutí pro závodníky st. č. 308 Lah Robert, st. č. 310 Zatloukal Lukáš a 341 Martinek Radek za běh s odhalenou částí horní poloviny těla. Příště žlutá karta se stop na 15 sekund, poté nutná náprava, pokud nenapraveno - červená karta (diskvalifikace).

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.olomouckytriatlon.cz/