Náměšťský duatlon 2014 (8. ročník)

závod byl Mistrovstvím Olomouckého kraje v duatlonu 2014, 7. závodem Hanáckého poháru v triatlonu 2014 a  3. závod Olomouckého krajského žebříčku v duatlonu 2014

Výsledková listina

Pořadatel:

SK RELAX Olomouc

Tratě: běh - 5 km, kolo - 21 km, běh - 2,5 km

Místo konání: Náměšť na Hané

Datum konání: 21. 09. 2014

 

V Olomouckém krajském žebříčku v triatlonu budou hodnoceni závodníci registrovaní u Olomouckého krajského triatlonového svazu

 

POŘ

M18

M24

M40

M50

M60

M70

Z18

Z35

Z40

Z50

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH 1

KOLO

BĚH 2

ČAS CELK.

  1

  1

353

Vraštil Miroslav

82/M24

Olomouc

00:17:04

00:37:43

00:08:36

01:03:23

  2

  1

352

Ryška Marek

96/M18

TK DUKO Rýmařov

00:20:08

00:38:45

00:09:59

01:08:52

  3

  2

364

Polák Radek

79/M24

TJ Tršice

00:19:11

00:39:53

00:09:59

01:09:03

  4

  3

368

Dohnal Zdeněk

79/M24

Zapro AD team

00:20:07

00:38:58

00:10:04

01:09:09

  5

  4

360

Kubánek Martin

86/M24

TJ Sokol Šternberk

00:20:55

00:39:07

00:10:46

01:10:48

  6

  5

354

Ševčík Kamil

78/M24

Bučovice

00:21:04

00:39:19

00:11:49

01:12:12

  7

  1

317

Kaděrka Robert

70/M40

Triatlon Club Olomouc

00:20:36

00:42:08

00:10:25

01:13:09

  8

  1

363

Krejčí Ivo

57/M50

3atlon team Uničov

00:21:12

00:42:12

00:11:04

01:14:28

  9

  2

365

Jurčík Pavel

65/M40

Zapro AD team

00:22:12

00:41:05

00:12:19

01:15:36

 10

  6

367

Otrusina Jiří

82/M24

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:19:07

00:46:44

00:09:47

01:15:38

 11

  2

356

Navrátil Jakub

91/M18

Brodek u Přerova

00:21:52

00:44:36

00:11:56

01:18:24

 12

  7

355

Leszczynski Radek

75/M24

Moravské divadlo Olomouc

00:19:56

00:47:49

00:10:41

01:18:26

 13

  1

371

Břusková Kamila

77/Z24

Triatlon Club Olomouc

00:24:23

00:49:05

00:11:52

01:25:20

 14

  3

372

Fiala Ctirad

68/M40

Sokol Olomouc - Bělidla

00:25:44

00:47:22

00:13:00

01:26:06

 15

  8

351

Zaoral Martin

81/M24

STS Chvojkovice Brod

00:24:14

00:49:16

00:13:20

01:26:50

 16

  1

362

Vraštil Miroslav

51/M60

Olomouc

00:27:11

00:00:00

01:00:39

01:27:50

 17

  3

359

Medek Jaroslav

94/M18

Citov

00:26:29

00:49:15

00:14:16

01:30:00

 18

  2

361

Kubánková Lenka

86/Z24

Toveř

00:26:45

00:49:54

00:13:43

01:30:22

 19

  9

370

Dymáček Petr

76/M24

Bystřice pod Hostýnem

00:24:53

00:51:35

00:14:07

01:30:35

 20

 10

 

358

Šefčík Pavel

88/M24

Brodek u Přerova

00:29:18

00:51:57

00:17:35

01:38:50

 

369

Barešová Lenka

87/Z24

ZAPRO

00:26:05

 

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.olomouckytriatlon.cz/