Královský triatlon Majetín  2. srpna 2014

absolutní pořadí

1

9

Klíma Jiří

1987

CK Pemap Přerov

CZE

Muži 18-29

00:09:13.25

6

00:00:50.26

4

6

00:48:35.58

2

1

00:00:33.23

3

1

00:22:28.47

2

01:21:40.79

 

2

101

Kozel Tomáš

1982

SK SLAVIA PRAHA

CZE

Muži 30-39

00:09:02.94

5

00:00:49.89

3

5

00:50:25.36

4

3

00:00:31.09

1

2

00:22:04.85

1

01:22:54.13

00:01:13.34

3

110

Blinka Luděk

1980

CYKLO MXM Hulín

CZE

Muži 30-39

00:11:29.81

49

00:01:42.65

90

59

00:47:36.92

1

4

00:00:51.86

45

5

00:24:07.22

6

01:25:48.46

00:04:07.67

4

29

Franc Pavel

1986

ROCKTECHNIK TRIATLON

CZE

Muži 18-29

00:10:36.30

23

00:01:09.33

28

18

00:50:50.78

5

7

00:00:42.99

14

6

00:23:02.99

4

01:26:22.39

00:04:41.60

5

96

Hýzl Jaroslav

1969

BTflay

CZE

Muži 40-49

00:08:46.53

4

00:00:55.88

7

4

00:51:09.04

8

5

00:00:43.78

15

4

00:25:05.08

11

01:26:40.31

00:04:59.52

6

80

Grošek Luboš

1980

Merida Team

CZE

Muži 30-39

00:08:15.24

3

00:01:02.94

10

3

00:50:58.16

6

2

00:00:38.85

6

3

00:26:38.87

20

01:27:34.06

00:05:53.27

7

182

Neradil Tomáš

1974

ASPOT Hulín

CZE

Muži 40-49

00:11:30.63

51

00:01:08.30

22

41

00:49:56.85

3

6

00:00:49.23

37

8

00:24:34.48

8

01:27:59.49

00:06:18.70

8

31

Beňa Marek

1976

Zapro AD team

CZE

Muži 30-39

00:10:21.33

19

00:00:59.73

8

14

00:51:17.16

9

8

00:00:42.18

12

7

00:24:45.94

9

01:28:06.34

00:06:25.55

9

131

Žaludek Přemysl

1977

MS Cyklogat racing

CZE

Muži 30-39

00:11:18.98

43

00:01:07.72

20

35

00:52:40.39

17

12

00:00:53.16

48

15

00:22:38.78

3

01:28:39.03

00:06:58.24

10

67

Tejkal Vladimír

1984

ON ROAD Racing Team

CZE

Muži 30-39

00:11:31.19

52

00:01:14.63

42

47

00:52:16.45

13

11

00:00:41.76

10

11

00:23:43.56

5

01:29:27.59

00:07:46.80

11

158

Hanák František

1978

TJ Pilana Zborovice

CZE

Muži 30-39

00:10:34.16

22

00:01:03.09

11

17

00:51:04.50

7

10

00:00:47.56

31

9

00:26:50.93

22

01:30:20.24

00:08:39.45

12

113

Žemla Pavel

1989

Lhota

CZE

Muži 18-29

00:09:31.55

7

00:01:09.49

29

7

00:54:30.81

36

15

00:00:49.71

40

16

00:25:34.68

14

01:31:36.24

00:09:55.45

13

18

Odstrčilík Roman

1975

Sokol Třebětice

CZE

Muži 30-39

00:12:04.30

79

00:01:21.52

51

68

00:52:08.40

11

27

00:00:56.29

61

29

00:25:17.03

12

01:31:47.54

00:10:06.75

14

97

Švorčík Petr

1976

Silný team Uničov

CZE

Muži 30-39

00:09:40.34

8

00:01:06.04

17

8

00:54:26.35

35

16

00:00:48.85

35

17

00:25:53.71

15

01:31:55.29

00:10:14.50

15

2

Harabiš Zbyněk

1965

Titan SC

CZE

Muži 40-49

00:11:18.58

42

00:00:47.00

1

24

00:53:23.30

26

20

00:00:40.72

7

18

00:26:07.55

17

01:32:17.15

00:10:36.36

16

95

Brada Lukáš

1978

Skaštice

CZE

Muži 30-39

00:11:13.77

41

00:01:12.66

38

34

00:53:14.63

23

32

00:00:47.82

32

27

00:26:16.02

18

01:32:44.90

00:11:04.11

17

142

Engl Jiří

1981

TTS OSEK nad Bečvou

SVK

Muži 30-39

00:12:34.17

103

00:01:13.96

40

79

00:54:06.62

32

41

00:00:47.39

29

37

00:24:33.70

7

01:33:15.84

00:11:35.05

18

26

Pánek Libor

1979

Cyklosport Chropyně

CZE

Muži 30-39

00:10:04.34

14

00:01:10.58

30

12

00:51:25.27

10

9

00:00:53.75

52

10

00:30:08.52

65

01:33:42.46

00:12:01.67

19

25

Hél Jan

1986

SK K2 Prostějov

CZE

Muži 18-29

00:10:45.49

27

00:01:21.49

50

25

00:53:03.57

21

14

00:00:46.23

26

13

00:27:48.82

33

01:33:45.60

00:12:04.81

20

27

Foltýn Tadeáš

1990

SK K2 Prostějov

CZE

Muži 18-29

00:10:08.72

15

00:01:08.40

23

13

00:53:57.69

31

17

00:00:45.04

20

14

00:27:45.84

30

01:33:45.69

00:12:04.90

21

151

Lah Robert

1974

Horka nad Moravou

CZE

Muži 40-49

00:11:40.90

60

00:01:36.05

74

62

00:52:12.32

12

21

00:01:00.90

79

28

00:27:17.07

26

01:33:47.24

00:12:06.45

22

121

Heger Jiří

1969

SMART TEAM

CZE

Muži 40-49

00:11:38.63

56

00:01:31.66

69

57

00:52:29.14

15

30

00:00:56.61

63

30

00:27:20.24

28

01:33:56.28

00:12:15.49

23

117

Pazdera Miroslav

1972

Zapro AD team

CZE

Muži 40-49

00:11:58.58

70

00:00:54.16

6

51

00:52:39.03

16

23

00:00:44.98

18

22

00:27:39.55

29

01:33:56.30

00:12:15.51

24

107

Kolář Milan

1990

CK Pemap Přerov

CZE

Muži 18-29

00:10:49.32

31

00:01:09.18

27

22

00:53:10.44

22

13

00:00:42.06

11

12

00:28:32.07

40

01:34:23.07

00:12:42.28

25

19

Mareš Libor

1969

SK VYHLÍDKA ŠTERNBERK

CZE

Muži 40-49

00:09:51.61

10

00:01:03.79

12

9

00:54:21.80

34

18

00:00:53.36

50

19

00:28:18.43

38

01:34:28.99

00:12:48.20

26

20

Kubalčík Marek

1970

Titan SC

CZE

Muži 40-49

00:08:08.33

2

00:01:04.72

13

1

00:56:28.37

57

33

00:00:59.64

71

33

00:28:17.40

37

01:34:58.46

00:13:17.67

27

55

Doležal Zdeněk

1974

Přerov

CZE

Muži 40-49

00:11:53.08

65

00:01:27.04

60

65

00:56:03.76

54

51

00:00:44.37

17

50

00:24:55.59

10

01:35:03.84

00:13:23.05

28

156

Machač Petr

1994

TTS OSEK nad Bečvou

CZE

Muži 18-29

00:11:29.57

48

00:01:11.08

31

44

00:52:52.90

18

25

00:00:40.79

9

21

00:28:59.13

46

01:35:13.47

00:13:32.68

29

83

Bubla Michal

1974

Sever Brno

CZE

Muži 40-49

00:11:01.73

35

00:01:09.07

26

28

00:53:27.20

27

28

00:00:46.27

27

24

00:28:55.70

44

01:35:19.97

00:13:39.18

30

166

Hajzler Jan

1982

Ziris.cz-Oční centrum

CZE

Muži 30-39

00:10:29.26

21

00:01:23.74

53

20

00:53:49.23

29

34

00:00:54.93

55

32

00:28:49.95

41

01:35:27.11

00:13:46.32

31

146

Švastal Václav

1971

BTfly

CZE

Muži 40-49

00:10:13.37

16

00:02:09.25

120

31

00:53:16.35

24

29

00:00:49.17

36

26

00:29:08.17

47

01:35:36.31

00:13:55.52

32

40

Navrátil Jakub

1991

Brodek u Přerova

CZE

Muži 18-29

00:10:38.78

26

00:01:22.33

52

23

00:53:32.90

28

26

00:00:51.53

43

25

00:29:26.51

51

01:35:52.05

00:14:11.26

33

154

Gočaltovský Ladislav

1960

ROCKTECHNIK TRIATLON

CZE

Muži 50+

00:11:29.13

47

00:01:04.78

15

38

00:52:56.66

19

22

00:01:06.36

89

31

00:29:18.46

49

01:35:55.39

00:14:14.60

34

134

Zela Ondřej

1979

Sokol Paršovice

CZE

Muži 30-39

00:12:03.63

77

00:01:15.49

43

64

00:54:44.05

39

47

00:01:07.86

95

47

00:27:18.24

27

01:36:29.27

00:14:48.48

35

81

Hala Miroslav

1978

Varadero

CZE

Muži 30-39

00:11:39.21

57

00:01:37.95

80

63

00:52:26.08

14

35

00:00:59.39

70

34

00:29:50.49

59

01:36:33.12

00:14:52.33

36

104

Jurčík Pavel

1965

Zapro AD team

CZE

Muži 40-49

00:12:48.15

116

00:01:07.73

21

82

00:53:54.19

30

37

00:00:50.92

42

36

00:27:57.15

35

01:36:38.14

00:14:57.35

37

162

Polák Radek

1979

Tršice

CZE

Muži 30-39

00:13:32.40

145

00:01:01.69

9

104

00:54:52.27

41

54

00:00:55.25

57

53

00:26:30.50

19

01:36:52.11

00:15:11.32

38

132

Žaludková Jana

1975

Seco Tools

CZE

Ženy 30-39

00:10:15.32

17

00:01:08.79

24

15

00:56:50.91

59

49

00:00:56.86

64

48

00:27:45.94

31

01:36:57.82

00:15:17.03

39

24

Niebauer František

1976

Doloplazy

CZE

Muži 30-39

00:11:42.61

62

00:01:44.79

94

70

00:56:01.60

52

57

00:00:55.67

60

56

00:26:54.80

24

01:37:19.47

00:15:38.68

40

82

Wurzel Filip

1988

Varadero

CZE

Muži 18-29

00:11:04.61

37

00:01:30.13

66

39

00:52:58.63

20

24

00:01:09.28

99

35

00:31:29.02

77

01:38:11.67

00:16:30.88

41

186

Kika Roman

1967

Charváty

CZE

Muži 40-49

00:11:07.37

38

00:01:17.88

46

32

00:57:06.43

61

59

00:00:57.40

66

58

00:27:48.50

32

01:38:17.58

00:16:36.79

42

6

Soják Martin

1972

Sportbar Baďa Team

CZE

Muži 40-49

00:11:40.28

59

00:01:26.41

59

53

00:54:45.57

40

39

00:00:59.70

72

41

00:29:32.83

52

01:38:24.79

00:16:44.00

43

125

Oharek Zdeněk

1984

TJ PS Kroměříž

CZE

Muži 30-39

00:08:05.48

1

00:01:11.32

34

2

00:56:01.74

53

19

00:00:53.77

53

20

00:32:16.34

86

01:38:28.65

00:16:47.86

44

183

Vrba Aleš

1980

ATG Studio Olomouc

CZE

Muži 30-39

00:11:31.84

53

00:01:18.63

48

50

00:54:53.78

43

36

00:01:14.65

113

45

00:29:45.96

55

01:38:44.86

00:17:04.07

45

21

Skřeček Aleš

1974

Zapro AD team

CZE

Muži 40-49

00:11:09.63

39

00:01:08.97

25

29

00:53:21.06

25

31

00:00:42.66

13

23

00:32:27.20

89

01:38:49.52

00:17:08.73

46

181

Pok Pavel

1974

DR.A.CY.

CZE

Muži 40-49

00:12:39.73

107

00:01:11.10

32

80

00:54:09.27

33

45

00:00:47.53

30

40

00:30:02.42

64

01:38:50.05

00:17:09.26

47

43

Losertová Alena

1988

Zapro AD team

CZE

Ženy 18-29

00:11:30.27

50

00:01:04.72

14

40

00:56:50.99

60

53

00:00:54.51

54

52

00:28:51.94

43

01:39:12.43

00:17:31.64

48

57

Kaděrka Robert

1970

TTC OLOMOUC

CZE

Muži 40-49

00:11:58.69

71

00:01:25.58

56

67

00:57:44.06

63

61

00:01:10.29

101

62

00:27:03.77

25

01:39:22.39

00:17:41.60

49

42

Švec Luděk

1978

TK DUKO RÝMAŘOV

CZE

Muži 30-39

00:12:02.03

76

00:01:24.99

55

69

00:55:55.82

51

50

00:00:45.78

24

51

00:29:19.96

50

01:39:28.58

00:17:47.79

50

187

Dorazil Miloš

1981

Rudá hvězda Kroměříž

CZE

Muži 30-39

00:11:34.27

55

00:01:36.81

77

58

00:54:52.92

42

48

00:01:14.73

114

49

00:30:19.43

67

01:39:38.16

00:17:57.37

51

143

Urban Jan

1999

Osek nad Bečvou

CZE

Dorostenci 16-17

00:10:37.74

24

00:01:12.21

37

19

00:56:12.47

55

46

00:01:07.72

93

46

00:30:42.57

69

01:39:52.71

00:18:11.92

52

54

Janík Petr

1976

TTS OSEK nad Bečvou

CZE

Muži 30-39

00:12:20.42

94

00:01:11.32

35

73

00:55:55.46

50

55

00:00:57.20

65

55

00:29:44.47

54

01:40:08.87

00:18:28.08

53

28

Poszytek Petr

1981

Hulín

CZE

Muži 30-39

00:10:47.28

29

00:01:57.03

105

46

00:56:43.57

58

56

00:00:56.39

62

54

00:29:48.83

58

01:40:13.10

00:18:32.31

54

141

Zatloukal Lukáš

1979

Olomouc

CZE

Muži 30-39

00:10:49.07

30

00:01:38.65

83

36

00:55:31.15

47

44

00:00:45.52

23

38

00:31:45.48

81

01:40:29.87

00:18:49.08

55

109

Matějík Petr

1964

cykloracing

CZE

Muži 50+

00:11:55.91

66

00:01:18.78

49

61

00:54:39.27

38

40

00:01:00.00

75

42

00:31:37.75

79

01:40:31.71

00:18:50.92

56

22

Staněk Karel

1976

Tršice

CZE

Muži 30-39

00:12:10.04

86

00:01:11.22

33

66

00:54:34.93

37

42

00:01:01.43

80

44

00:31:37.62

78

01:40:35.24

00:18:54.45

57

38

Mikulík Daniel

1973

Zapro AD team

CZE

Muži 40-49

00:11:27.24

46

00:01:14.51

41

45

00:55:09.96

44

38

00:00:55.07

56

39

00:32:15.65

85

01:41:02.43

00:19:21.64

58

11

Dohnal Tomáš

1983

Zapro AD team

CZE

Muži 30-39

00:11:10.27

40

00:01:30.18

67

43

00:55:17.07

45

43

00:00:58.24

67

43

00:32:45.06

92

01:41:40.82

00:20:00.03

59

91

Kratina Petr

1976

Cyklo Team Kolárna

CZE

Muži 30-39

00:11:44.11

63

00:01:29.07

63

60

00:57:54.16

64

60

00:01:00.40

77

60

00:29:51.63

60

01:41:59.37

00:20:18.58

60

87

Štastný Karel

1973

Ivanovice na Hané

CZE

Muži 40-49

00:12:28.00

99

00:01:18.08

47

76

00:58:13.51

65

64

00:01:18.69

120

67

00:28:51.38

42

01:42:09.66

00:20:28.87

61

53

Žarlok Zdeněk

1958

SK Jiří TeaM Ostrava

CZE

Muži 50+

00:14:12.12

153

00:01:43.96

93

142

00:56:26.47

56

68

00:01:20.75

122

69

00:28:29.52

39

01:42:12.82

00:20:32.03

62

70

Šmíd Martin

1971

www.ecolove.cz

CZE

Muži 40-49

00:14:46.99

159

00:01:47.66

98

153

00:55:47.07

49

67

00:00:46.46

28

64

00:29:16.33

48

01:42:24.52

00:20:43.73

63

178

Jankto Petr

1971

Auto Gamba

CZE

Muži 40-49

00:12:26.53

97

00:01:41.96

88

92

00:59:07.25

68

71

00:00:55.42

59

70

00:29:40.07

53

01:43:51.23

00:22:10.44

64

7

Karger Luděk

1974

Moravian Team

CZE

Muži 40-49

00:12:10.73

87

00:01:37.16

78

78

01:00:48.37

79

75

00:01:28.53

132

84

00:28:10.70

36

01:44:15.49

00:22:34.70

65

8

Ház Stanislav

1972

Zapro AD team

CZE

Muži 40-49

00:11:57.21

68

00:02:06.31

118

89

00:55:21.33

46

52

00:01:04.11

85

57

00:33:52.52

102

01:44:21.48

00:22:40.69

66

52

Benda Lubor

1963

BBG

CZE

Muži 50+

00:12:23.55

96

00:01:29.60

65

81

00:55:37.19

48

58

00:01:08.26

97

59

00:33:47.73

101

01:44:26.33

00:22:45.54

67

126

Spáčil Jakub

1998

TJ PS Kroměříž

CZE

Dorostenci 16-17

00:10:00.99

13

00:01:24.96

54

16

01:01:17.66

84

69

00:00:50.18

41

68

00:31:19.94

74

01:44:53.73

00:23:12.94

68

160

Mikita Pavel

1952

Sever Brno

CZE

Muži 50+

00:11:58.09

69

00:01:35.50

73

74

00:58:26.53

66

65

00:01:15.81

117

66

00:31:38.88

80

01:44:54.81

00:23:14.02

69

150

Zaoral Martin

1981

STS Chvojkovice Brod

CZE

Muži 30-39

00:13:21.52

136

00:01:38.42

81

114

00:59:35.28

70

74

00:00:35.62

5

72

00:29:56.93

62

01:45:07.77

00:23:26.98

70

79

Tomaštík Antonín

1977

Vyškov

CZE

Muži 30-39

00:12:03.70

78

00:01:37.22

79

75

01:01:03.55

81

80

00:00:48.41

34

75

00:29:46.60

56

01:45:19.48

00:23:38.69

71

59

Procházka Aleš

1971

SK Šela Sport

CZE

Muži 40-49

00:12:33.49

101

00:02:04.51

115

106

00:57:20.61

62

63

00:01:13.43

108

65

00:32:53.12

94

01:46:05.16

00:24:24.37

72

5

Behúň Tomáš

1996

Olomouc

CZE

Muži 18-29

00:10:38.75

25

00:01:16.29

44

21

01:00:15.96

74

66

00:00:44.37

16

63

00:33:20.80

97

01:46:16.17

00:24:35.38

73

168

Kubánek Martin

1986

Sokol Šternberk

CZE

Muži 18-29

00:12:53.17

118

00:01:43.69

91

105

01:03:44.61

101

102

00:01:08.09

96

100

00:26:54.43

23

01:46:24.00

00:24:43.21

74

94

Nový Zdeněk

1975

SK K2 Prostějov

CZE

Muži 30-39

00:10:27.84

20

00:01:40.74

86

27

01:07:08.07

113

105

00:01:20.49

121

105

00:26:04.16

16

01:46:41.30

00:25:00.51

75

138

Dvorský Michal

1968

Zapro AD team

CZE

Muži 40-49

00:12:26.92

98

00:01:31.83

71

85

01:00:14.77

73

72

00:01:34.83

143

77

00:31:02.58

72

01:46:50.93

00:25:10.14

76

45

Kuča Jiří

1970

Ski Klub Hranice

CZE

Muži 40-49

00:11:33.91

54

00:01:06.10

18

42

00:58:29.28

67

62

00:01:01.95

82

61

00:34:52.04

110

01:47:03.28

00:25:22.49

77

149

Kulíšková Andrea

1992

Olomouc

CZE

Ženy 18-29

00:10:59.42

34

00:01:47.17

96

48

01:02:04.28

90

84

00:01:00.17

76

81

00:31:19.03

73

01:47:10.07

00:25:29.28

78

85

Sedláček Libor

1970

Vrchoslavice

CZE

Muži 40-49

00:13:26.62

140

00:01:38.44

82

116

01:00:42.61

78

88

00:01:15.89

118

87

00:30:15.59

66

01:47:19.15

00:25:38.36

79

144

Kopečný František

1962

TTS OSEK nad Bečvou

CZE

Muži 50+

00:12:41.18

108

00:02:01.36

109

111

01:01:04.50

82

87

00:01:27.11

129

88

00:30:21.53

68

01:47:35.68

00:25:54.89

80

32

Steiger Radek

1979

Sars Kroměříž

CZE

Muži 30-39

00:11:20.28

44

00:01:40.35

85

52

01:01:50.67

89

85

00:01:13.37

107

83

00:31:55.56

83

01:48:00.23

00:26:19.44

81

17

Kožuch Vít

1978

Zapro AD team

CZE

Muži 30-39

00:11:56.17

67

00:02:01.77

110

84

01:00:42.34

77

77

00:00:51.88

46

74

00:32:33.78

91

01:48:05.94

00:26:25.15

82

60

Procházka Václav

1994

Hraničné Petrovice

CZE

Muži 18-29

00:12:46.05

114

00:01:59.11

107

112

00:59:49.15

71

73

00:01:14.87

115

78

00:32:31.53

90

01:48:20.71

00:26:39.92

83

84

Svoboda Karel

1945

MSD J-elita

CZE

Muži 50+

00:13:18.99

133

00:01:05.77

16

101

01:00:23.04

75

82

00:00:52.19

47

76

00:32:51.68

93

01:48:31.67

00:26:50.88

84

13

Hodinář Miroslav

1976

Majetín

CZE

Muži 30-39

00:13:49.17

150

00:02:04.37

114

140

01:01:28.39

85

94

00:01:31.15

136

96

00:29:47.79

57

01:48:40.87

00:27:00.08

85

167

Hlaváček Evžen

1954

Olomouc

CZE

Muži 50+

00:13:15.34

131

00:02:43.69

147

144

01:00:33.89

76

91

00:00:53.32

49

90

00:31:22.99

76

01:48:49.23

00:27:08.44

86

179

Holinka Martin

1967

KOB Prostějov

CZE

Muži 40-49

00:11:23.29

45

00:01:43.86

92

54

01:01:40.03

87

81

00:01:03.13

83

80

00:33:30.81

100

01:49:21.12

00:27:40.33

87

177

Křížková Katarina

1972

Třebčín

CZE

Ženy 40+

00:11:41.84

61

00:01:28.09

62

56

01:01:33.41

86

79

00:01:06.29

88

79

00:34:04.05

105

01:49:53.68

00:28:12.89

88

174

Dvořák Michal

1977

Olomouc

CZE

Muži 30-39

00:12:08.02

82

00:02:46.69

149

113

01:00:55.15

80

90

00:01:47.36

153

91

00:32:20.83

87

01:49:58.05

00:28:17.26

89

50

Medek Jaroslav

1994

Citov

CZE

Muži 18-29

00:10:16.54

18

00:00:48.17

2

10

01:03:32.49

98

76

00:00:51.72

44

73

00:34:31.62

107

01:50:00.54

00:28:19.75

90

100

Trnečka Martin

1986

www.inf.upol.cz/tri

CZE

Muži 18-29

00:12:17.91

92

00:01:49.80

100

91

01:03:54.00

103

99

00:01:13.05

104

98

00:30:49.77

70

01:50:04.53

00:28:23.74

91

137

Čech Ladislav

1973

Mokrá

CZE

Muži 40-49

00:13:24.26

138

00:02:13.69

123

130

01:00:07.38

72

86

00:01:12.88

103

86

00:33:24.55

99

01:50:22.76

00:28:41.97

92

30

Mésl Roman

1981

SUP amater team

CZE

Muži 30-39

00:12:05.21

80

00:01:25.96

58

72

01:01:11.67

83

78

00:01:38.34

146

85

00:34:33.28

108

01:50:54.46

00:29:13.67

93

51

Smetka Petr

1967

Torpedo Mikulůvka

CZE

Muži 40-49

00:12:35.26

104

00:02:35.84

141

118

01:02:54.64

94

101

00:00:58.26

68

97

00:32:11.61

84

01:51:15.61

00:29:34.82

94

99

Outrata Jan

1978

www.inf.upol.cz/tri

CZE

Muži 30-39

00:12:16.05

90

00:01:50.41

101

90

00:59:09.03

69

70

00:01:45.44

152

71

00:36:22.68

124

01:51:23.61

00:29:42.82

95

39

Jasenský Oldřich

1982

Rudá hvězda Kroměříž

CZE

Muži 30-39

00:13:29.58

143

00:02:34.22

138

146

01:07:22.54

118

125

00:01:24.72

128

125

00:26:42.48

21

01:51:33.54

00:29:52.75

96

161

Malčík Petr

1979

VZS Ostrava

CZE

Muži 30-39

00:09:54.63

11

00:01:12.03

36

11

01:03:43.38

100

83

00:01:09.76

100

82

00:35:50.25

120

01:51:50.05

00:30:09.26

97

170

Střeštík Zdeněk

1974

Velký Týnec

CZE

Muži 40-49

00:13:22.89

137

00:02:32.25

135

141

01:03:53.76

102

107

00:02:00.02

154

108

00:30:02.28

63

01:51:51.20

00:30:10.41

98

34

Škňouřil Martin

1977

Přerov

CZE

Muži 30-39

00:14:49.73

160

00:02:23.44

128

157

01:02:28.10

92

106

00:01:30.75

135

106

00:31:21.74

75

01:52:33.77

00:30:52.98

99

159

Zikmund Tomáš

1974

Prostějov

CZE

Muži 40-49

00:10:55.34

33

00:01:52.74

103

49

01:03:00.33

95

89

00:01:32.70

138

89

00:35:35.94

118

01:52:57.05

00:31:16.26

100

122

Jedlička Miloslav

1986

TJ Liga 100 Olomouc

CZE

Muži 18-29

00:14:26.87

156

00:02:56.17

153

159

01:07:23.87

119

129

00:00:45.00

19

127

00:27:55.36

34

01:53:27.27

00:31:46.48

101

46

Grofek Dušan

1972

Majetín

CZE

Muži 40-49

00:12:12.90

89

00:01:47.76

99

87

01:04:22.35

105

103

00:01:30.67

134

103

00:33:53.40

103

01:53:47.09

00:32:06.30

102

140

Engl Martin

1980

TTS OSEK nad Bečvou

CZE

Muži 30-39

00:13:03.82

122

00:02:00.72

108

115

01:02:15.57

91

93

00:01:06.53

90

92

00:35:42.67

119

01:54:09.31

00:32:28.52

103

176

Fiala Ctirad

1968

Štěpánov

CZE

Muži 40-49

00:10:46.28

28

00:01:38.97

84

33

01:05:39.33

106

100

00:01:14.59

112

99

00:35:16.25

113

01:54:35.42

00:32:54.63

104

93

Crhák Luděk

1959

MSD J-elita

CZE

Muži 50+

00:12:11.76

88

00:02:16.30

124

102

01:03:17.50

96

97

00:01:04.00

84

95

00:36:08.68

122

01:54:58.24

00:33:17.45

105

169

Kubánková Lenka

1986

Toveř

CZE

Ženy 18-29

00:12:36.68

105

00:01:46.87

95

100

01:04:01.68

104

104

00:01:27.98

130

102

00:35:08.04

111

01:55:01.25

00:33:20.46

106

89

Jakubíček Jan

1996

SK Přerov

CZE

Muži 18-29

00:11:59.18

72

00:01:47.23

97

77

01:08:56.11

126

116

00:00:58.82

69

113

00:31:50.71

82

01:55:32.05

00:33:51.26

107

171

Pacovský Ladislav

1980

Tršice

CZE

Muži 30-39

00:11:39.55

58

00:02:22.97

126

88

01:11:30.54

144

134

00:00:45.29

21

130

00:29:52.91

61

01:56:11.26

00:34:30.47

108

128

Kawiková Tamara

1986

Ostrava

CZE

Ženy 18-29

00:12:33.90

102

00:01:57.16

106

103

01:03:26.66

97

98

00:02:00.39

155

104

00:36:26.16

125

01:56:24.27

00:34:43.48

109

155

Gočaltovská Kateřina

1965

ROCKTECHNIK TRIATLON

CZE

Ženy 40+

00:13:11.14

126

00:01:27.19

61

107

01:07:12.52

115

110

00:01:18.58

119

110

00:33:21.67

98

01:56:31.10

00:34:50.31

110

190

Špičák Roman

1993

Kožušany

CZE

Muži 18-29

00:13:17.11

132

00:02:41.59

144

143

01:10:41.46

138

139

00:01:01.70

81

138

00:28:57.75

45

01:56:39.61

00:34:58.82

111

86

Divišová Miroslava

1976

Zapro AD team

CZE

Ženy 30-39

00:13:13.94

128

00:01:25.62

57

109

01:08:09.18

124

119

00:01:32.75

139

121

00:32:23.03

88

01:56:44.52

00:35:03.73

112

136

Marek Jakub

1986

Přerov

CZE

Muži 18-29

00:11:02.03

36

00:02:05.56

117

55

01:10:27.11

133

126

00:00:32.64

2

117

00:33:09.07

95

01:57:16.41

00:35:35.62

113

172

Ledvinova Jana

1982

Pampeliška Olomouc

CZE

Ženy 30-39

00:13:14.90

130

00:02:27.20

133

131

01:10:34.30

136

137

00:01:00.42

78

137

00:30:51.30

71

01:58:08.12

00:36:27.33

114

72

Hlavica Jan

1994

Kelč

CZE

Muži 18-29

00:12:00.34

74

00:01:29.57

64

71

01:09:33.42

131

122

00:00:45.49

22

114

00:34:19.40

106

01:58:08.22

00:36:27.43

115

64

Polívka Vladimír

1969

Náklo

CZE

Muži 40-49

00:12:10.01

85

00:02:05.34

116

97

01:02:50.97

93

92

00:01:28.19

131

94

00:40:10.22

140

01:58:44.73

00:37:03.94

116

3

Koplík Jan

1984

Brno

CZE

Muži 30-39

00:09:47.39

9

00:02:41.01

142

37

01:10:29.42

135

120

00:00:59.87

73

115

00:34:50.02

109

01:58:47.71

00:37:06.92

117

118

Rozehnal Petr

1974

Tovačov

CZE

Muži 40-49

00:13:28.57

142

00:02:07.26

119

129

01:07:11.78

114

118

00:01:24.28

126

118

00:35:26.26

115

01:59:38.15

00:37:57.36

118

69

Ceral Tomáš

1971

Vemblodi Uničov

CZE

Muži 40-49

00:12:42.19

110

00:02:42.19

145

122

01:07:19.29

117

117

00:01:31.93

137

119

00:35:34.11

117

01:59:49.71

00:38:08.92

119

44

Karf Jaroslav

1957

Otrokovice

CZE

Muži 50+

00:14:37.81

157

00:02:41.40

143

158

01:07:37.85

121

130

00:01:38.98

147

132

00:33:15.03

96

01:59:51.07

00:38:10.28

120

76

Navrátil Lubomír

1953

Vracov

CZE

Muži 50+

00:12:20.72

95

00:01:52.02

102

95

01:09:11.87

128

124

00:01:12.34

102

124

00:35:25.49

114

02:00:02.44

00:38:21.65

121

103

Hájek Milan

1976

Bystrovany

CZE

Muži 30-39

00:12:08.56

84

00:02:13.45

122

99

01:06:38.51

111

108

00:00:46.04

25

107

00:38:43.18

137

02:00:29.74

00:38:48.95

122

111

Melka Lukáš

1980

TK Filipovice

CZE

Muži 30-39

00:12:53.54

119

00:02:53.23

150

135

01:01:45.60

88

95

00:02:00.59

156

101

00:41:27.22

146

02:01:00.18

00:39:19.39

123

4

Prášil Petr

1977

Ultras Smrčkova

CZE

Muži 30-39

00:12:06.58

81

00:02:04.03

113

93

01:07:42.57

122

111

00:01:13.67

109

109

00:38:31.26

134

02:01:38.12

00:39:57.33

124

115

Plachý Radim

1977

Velký Týnec

CZE

Muži 30-39

00:13:21.02

135

00:02:55.12

152

148

01:08:55.19

125

133

00:01:24.47

127

131

00:35:28.73

116

02:02:04.53

00:40:23.74

125

92

Crhák Tomáš

1998

MSD J-elita

CZE

Dorostenci 16-17

00:12:51.61

117

00:01:06.19

19

83

01:03:42.78

99

96

00:00:49.49

39

93

00:43:42.77

154

02:02:12.84

00:40:32.05

126

65

Fojkes Radim

1972

KPM

CZE

Muži 40-49

00:12:31.74

100

00:03:14.00

155

133

01:06:35.26

109

115

00:01:39.26

148

116

00:38:34.60

135

02:02:34.86

00:40:54.07

127

152

Jedenástíková Pavlína

1973

TJ Sokol Mrsklesy

CZE

Ženy 40+

00:12:17.29

91

00:01:42.03

89

86

01:13:20.02

147

145

00:01:36.30

144

143

00:33:54.57

104

02:02:50.22

00:41:09.43

128

15

Polách Miloslav

1965

Olomouc

CZE

Muži 40-49

00:12:58.08

120

00:02:35.11

140

125

01:06:37.87

110

112

00:02:43.05

163

126

00:38:09.26

130

02:03:03.37

00:41:22.58

129

48

Vybiral Radek

1975

Lipník nad Bečvou

CZE

Muži 30-39

00:14:19.94

155

00:01:41.05

87

145

01:07:07.56

112

123

00:01:14.50

111

122

00:38:42.85

136

02:03:05.90

00:41:25.11

130

66

Lipowski Kamil

1971

KPM Hrádek

CZE

Muži 40-49

00:11:59.81

73

00:03:49.20

165

139

01:06:30.61

108

114

00:01:14.07

110

112

00:40:19.98

141

02:03:53.67

00:42:12.88

131

10

Olišar Martin

1990

Kroměříž

CZE

Muži 18-29

00:13:37.63

147

00:02:11.06

121

137

01:11:12.47

140

142

00:00:48.07

33

139

00:36:04.75

121

02:03:53.98

00:42:13.19

132

35

Mlčák Václav

1980

Osek nad Bečvou

CZE

Muži 30-39

00:12:38.02

106

00:03:34.31

161

147

01:10:51.78

139

143

00:01:42.42

149

142

00:35:09.98

112

02:03:56.51

00:42:15.72

133

189

Konečný Jaroslav

1969

Popůvky

CZE

Muži 40-49

00:11:47.74

64

00:02:53.64

151

110

01:07:30.23

120

113

00:02:09.47

159

120

00:40:09.44

139

02:04:30.52

00:42:49.73

134

14

Laitoch David

1975

Z.T.Š.

CZE

Muži 30-39

00:12:42.67

111

00:02:45.91

148

123

01:05:48.30

107

109

00:02:02.32

157

111

00:41:44.71

148

02:05:03.91

00:43:23.12

135

147

Vavrušková Ilona

1981

BT Fly

CZE

Ženy 30-39

00:12:41.29

109

00:01:33.76

72

96

01:11:19.72

142

136

00:01:33.38

140

136

00:38:01.10

129

02:05:09.26

00:43:28.47

136

116

Žemla Štefan

1957

Lhota

CZE

Muži 50+

00:13:13.31

127

00:02:02.51

111

119

01:07:44.61

123

121

00:01:34.27

142

123

00:41:05.57

143

02:05:40.27

00:43:59.48

137

78

Šmarda Marek

1993

Nedvězí

CZE

Muži 18-29

00:12:43.18

112

00:02:34.39

139

120

01:11:36.75

145

140

00:01:07.78

94

140

00:38:27.02

132

02:06:29.12

00:44:48.33

138

61

Dostál Petr

1987

Břeclav

CZE

Muži 18-29

00:12:01.61

75

00:03:44.37

163

134

01:09:00.18

127

128

00:01:30.54

133

129

00:41:10.32

144

02:07:27.02

00:45:46.23

139

74

Vodák Jiří

1971

Moravian Team

CZE

Muži 40-49

00:14:04.81

152

00:01:30.43

68

127

01:09:58.72

132

135

00:01:07.14

92

134

00:42:08.45

150

02:08:49.55

00:47:08.76

140

148

Ostrčil Tomáš

1975

Horní Moštěnice

CZE

Muži 30-39

00:13:19.70

134

00:02:24.11

131

132

01:09:21.77

129

132

00:01:33.53

141

133

00:42:36.59

152

02:09:15.70

00:47:34.91

141

16

Dohnal Zdeněk

1979

Zapro AD team

CZE

Muži 30-39

00:10:55.31

32

00:01:13.13

39

26

01:30:47.78

161

159

00:00:49.46

38

159

00:25:33.32

13

02:09:19.01

00:47:38.22

142

75

Obzina Adam

1990

Čekyně

CZE

Muži 18-29

00:12:45.45

113

00:01:31.77

70

98

01:10:28.10

134

127

00:01:15.63

116

128

00:43:29.88

153

02:09:30.83

00:47:50.04

143

98

Procházková Anežka

1997

Brodek u Přerova

CZE

Dorostenky 16-17

00:12:46.13

115

00:01:53.22

104

108

01:15:03.19

150

147

00:00:35.60

4

147

00:39:22.34

138

02:09:40.48

00:47:59.69

144

164

Rotter Lukáš

1980

Tršice

CZE

Muži 30-39

00:12:19.01

93

00:03:16.53

157

128

01:11:22.03

143

141

00:01:23.89

125

141

00:41:20.04

145

02:09:41.50

00:48:00.71

145

41

Šefčík Pavel

1988

Brodek u Přerova

CZE

Muži 18-29

00:20:01.15

165

00:00:51.06

5

165

01:07:17.80

116

146

00:01:21.63

124

146

00:40:21.36

142

02:09:53.00

00:48:12.21

146

77

Vodička Vít

1989

Olomouc

CZE

Muži 18-29

00:12:08.04

83

00:02:03.00

112

94

01:17:54.75

152

151

00:01:36.57

145

151

00:36:18.04

123

02:10:00.40

00:48:19.61

147

106

Strážnický Libor

1971

Krčmaň

CZE

Muži 40-49

00:15:46.38

162

00:03:18.36

159

163

01:12:18.09

146

150

00:01:13.35

106

150

00:37:27.40

127

02:10:03.58

00:48:22.79

148

56

Březík Pavel

1976

Přerov-Vinary

CZE

Muži 30-39

00:13:25.19

139

00:02:23.79

130

138

01:10:38.72

137

138

00:02:36.32

162

144

00:41:56.68

149

02:11:00.70

00:49:19.91

149

1

Koutný Radovan

1968

Majetín

CZE

Muži 40-49

00:13:46.90

149

00:01:36.57

75

121

01:14:43.50

149

148

00:00:40.73

8

148

00:41:39.05

147

02:12:26.75

00:50:45.96

150

58

Dedek Martin

1967

SK Safrata

SVK

Muži 40-49

00:13:01.78

121

00:02:32.38

136

126

01:09:25.88

130

131

00:01:42.90

150

135

00:46:01.12

157

02:12:44.06

00:51:03.27

151

173

Pavelka Jiří

1965

Olomouc

CZE

Muži 40-49

00:13:14.01

129

00:02:33.60

137

136

01:11:19.67

141

144

00:02:20.52

161

145

00:44:02.03

155

02:13:29.83

00:51:49.04

152

102

Chládek David

1976

Bystrovany

CZE

Muži 30-39

00:13:27.11

141

00:03:04.70

154

152

01:20:00.59

154

155

00:01:04.29

86

155

00:38:00.74

128

02:15:37.43

00:53:56.64

153

90

Mazouch Robert

1993

SK Přerov

CZE

Muži 18-29

00:14:56.07

161

00:02:16.84

125

156

01:21:49.36

156

157

00:01:06.75

91

156

00:38:18.36

131

02:18:27.38

00:56:46.59

154

108

Hrabčík Marcel

1981

Olomouc

CZE

Muži 30-39

00:13:51.55

151

00:02:25.66

132

149

01:15:56.31

151

152

00:01:43.09

151

152

00:46:23.86

158

02:20:20.47

00:58:39.68

155

62

Dostálová Alena

1987

Břeclav

CZE

Ženy 18-29

00:09:58.62

12

00:02:23.22

127

30

01:20:55.12

155

153

00:01:05.56

87

153

00:47:16.03

160

02:21:38.55

00:59:57.76

156

88

Bortlová Marie

1970

Fitklub Přerov

CZE

Ženy 40+

00:14:19.14

154

00:03:15.18

156

160

01:25:51.17

159

160

00:00:55.32

58

160

00:38:27.93

133

02:22:48.74

01:01:07.95

157

112

Feix Jakub

1983

Olomouc

CZE

Muži 30-39

00:13:08.95

125

00:03:47.93

164

155

01:14:20.20

148

149

00:01:08.96

98

149

00:51:44.00

163

02:24:10.04

01:02:29.25

158

23

Zaoralová Kateřina

1971

Majetín

CZE

Ženy 40+

00:13:06.14

123

00:02:23.51

129

124

01:25:51.96

160

158

00:00:53.43

51

158

00:42:31.32

151

02:24:46.36

01:03:05.57

159

129

Sekanina Milan

1979

Rokytnice

CZE

Muži 30-39

00:13:08.46

124

00:03:17.33

158

150

01:18:46.46

153

154

00:01:20.81

123

154

00:49:32.89

161

02:26:05.95

01:04:25.16

160

139

Mazák Ladislav

1945

SMART TEAM

CZE

Muži 50+

00:13:46.05

148

00:02:43.25

146

151

01:22:30.39

157

156

00:01:13.16

105

157

00:46:39.69

159

02:26:52.54

01:05:11.75

161

47

Šubrt Stanislav

1988

daskabat

CZE

Muži 18-29

00:13:31.48

144

00:01:36.75

76

117

01:35:10.70

163

162

00:00:59.88

74

162

00:37:06.81

126

02:28:25.63

01:06:44.84

162

37

Chvojka Jan

1968

Pardubice

CZE

Muži 40-49

00:14:45.83

158

00:03:35.78

162

161

01:25:28.75

158

161

00:02:04.59

158

161

00:51:06.76

162

02:37:01.71

01:15:20.92

163

127

Kawiková Hana

1959

Ostrava

CZE

Ženy 40+

00:17:32.15

163

00:01:17.15

45

162

01:34:32.31

162

163

00:02:16.95

160

163

00:45:52.06

156

02:41:30.62

01:19:49.83

# - celkové pořadí v závodě nebo celkové pořadí v disciplíně
P - průběžné pořadí po disciplíně

Jakékoli připomínky k výsledkům prosím sdělujte e-mailem na timechip@timechip.cz, nebo telefonicky na +420 776131313, díky.