RELAX aquatlon 2014 (1. ročník)

Výsledková listina

Pořadatel:

SK RELAX Olomouc

Tratě: viz jednotlivé kategorie

Místo konání: Olomouc

Datum konání: 23. 02. 2014

 

 

 

Benjamínci do 10 let (plavání 60 m, běh 543 m)

POŘ

 

 

 

 

 

 

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

  1

801

Spurný Ondřej

 4/H10

Náklo

00:01:15

00:02:27

00:03:42

 

Benjamínky do 10 let (plavání 60 m, běh 543 m)

POŘ

 

 

 

 

 

 

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

851

Vodáková Anna

 4/Z10

MORAVIAN TEAM

00:01:52

00:02:50

00:04:42

2

852

Jedenástíková Anna

 7/Z10

Triatlon Mrsklesy

00:03:32

00:02:48

00:06:20

 

Mladší žáci 11 -  12 let (plavání 100 m, běh 1000 m)

POŘ

 

 

 

 

 

 

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

701

Nemrava Lukáš

 2/H12

Triatlon Mrsklesy

00:03:11

00:05:48

00:08:59

 

Sarší žáci 13 -  14 let (plavání 200 m, běh 2000 m)

POŘ

 

 

 

 

 

 

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

601

Spurný Petr

 0/H14

Náklo

00:03:49

00:10:44

00:14:33

 

Dospělí (plavání 240 m, běh 2500 m)

POŘ

M18

M24

M40

M50

M60

Z18

Z35

Z50

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

  1

354

Grošek Luboš

80/M24

Flex fitnes Olomouc

00:02:38

00:09:31

00:12:09

2

  2

355

Jílek David

87/M24

Bikesport Team Mohelnice

00:03:18

00:09:17

00:12:35

3

  1

380

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:03:08

00:11:00

00:14:08

4

  1

356

Nakládal Čestmír

64/M50

Bikeclub Svitavy

00:04:09

00:10:10

00:14:19

6

  2

351

Hejtmánek Ctibor

68/M40

Kola Kaňkovský

00:04:08

00:10:56

00:15:04

7

  3

353

Kratina Petr

76/M18

Cyklo team Kolárna

00:04:12

00:11:22

00:15:34

8

  1

311

Jedenástíková Pavlína

73/Z35

Triatlon Mrsklesy

00:04:29

00:11:32

00:16:01

9

  3

302

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

00:05:13

00:11:04

00:16:17

10

  4

352

Polívka Vladimír

69/M40

Náklo

00:04:37

00:12:12

00:16:49

11

  5

303

Teplíček Libor

68/M40

KVS Olomouc

00:06:07

00:11:36

00:17:43

12

  2

370

Nakládalová Radka

71/Z35

Bike club Svitavy

00:05:20

00:13:45

00:19:05

13

  6

305

Vodák Jiří

71/M40

MORAVIAN TEAM

00:06:30

00:12:59

00:19:29

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.olomouckytriatlon.cz/