Olomoucký aquatlon 2013 (1. ročník)

Mistrovství Olomouckého kraje v aquastlonu 2013

Výsledková listina

Pořadatel:

SK RELAX Olomouc

Tratě: viz jednotlivé kategorie

Místo konání: Olomouc

Datum konání: 22. 09. 2013

 

 

Benjamínci do 10 let (plavání 50 m, běh 543 m)

POŘ

 

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

  42

Spurný Ondřej

 4/H10

Náklo

00:00:58

00:01:47

00:02:45

2

  45

Kratina Michal

 5/H10

Křelov - Břuchotín

00:00:59

00:01:49

00:02:48

 

 

Benjamínky do 10 let (plavání 50 m, běh 543 m)

POŘ

 

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

  43

Minářová Veronika

 4/Z10

Nový Malín

00:00:42

00:01:52

00:02:34

2

  41

Vodáková Anna

 4/Z10

MORAVIAN TEAM

00:01:24

00:03:46

00:05:10

 

 

Mladší žáci 11 - 12 let (plavání 100 m, běh 1027 m)

POŘ

 

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

  33

Minář Patrik

 0/H12

Nový Malín

00:01:16

00:03:43

00:04:59

2

  32

Spurný Petr

 0/H12

Náklo

00:01:46

00:04:13

00:05:59

3

  36

Švarc Adam

 1/H12

Olomouc

00:01:49

00:04:33

00:06:22

 

 

Mladší žákyně 11 - 12 let (plavání 100 m, běh 1027 m)

POŘ

 

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

  35

Kratinová Lucie

 1/Z12

Křelov - Břuchotín

00:02:08

00:04:34

00:06:42

2

  31

Vaňková Kristýna

 0/Z12

Mezice

00:01:43

00:05:02

00:06:45

 

 

Starší žáci 13 - 14 let (plavání 200 m, běh 2054 m)

POŘ

 

 

 

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

  22

Laštuvička Jaromír

98/H14

TJ Šumperk

00:02:26

00:07:43

00:10:09

2

  21

Müller Michael

98/H14

TJ Šumperk

00:02:22

00:07:49

00:10:11

3

  23

Švarc Dominik

98/H14

Olomouc

00:04:03

00:08:09

00:12:12

 

 

Muži a dorostenci (plavání 500 m, běh 5200 m)

POŘ

M18

M40

M50

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

BĚH

ČAS

1

  1

   7

Barabáš Jan

76/M18

Triatlon Club Olomouc

00:08:45

00:20:17

00:29:02

2

  2

   9

Barabáš David

86/M18

Barkas team

00:10:01

00:20:22

00:30:23

3

  13

Martinek Ondřej

97/H16

TriSK Olomouc

00:14:15

00:20:18

00:34:33

4

  1

   2

Bátěk Josef

61/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:12:09

00:22:35

00:34:44

5

  1

   5

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

00:11:26

00:23:41

00:35:07

6

  2

   4

Teplíček Libor

68/M40

KVS Olomouc

00:13:05

00:24:13

00:37:18

7

  3

   6

Vodák Jiří

71/M40

MORAVIAN TEAM

00:14:21

00:27:59

00:42:20

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.olomouckytriatlon.cz/