Štěpánovský triatlon 2013 (1. ročník)

mistrovství Olomouckého kraje v triatlonu 2013,

2. závod Středomoravského poháru v triatlonu 2013 a 5. závod Olomouckého krajského žebříčku v triatlonu 2013

Výsledková listina

Pořadatel:

SK RELAX Olomouc

Tratě: plavání - 0,4 km, kolo - 25 km, běh - 5 km

Místo konání: Štěpánov

Datum konání: 25. 08. 2013

Teplota vzduchu: 20°C

Relativní vlhkost: neměřeno

Teplota vody: 19°C

 

Ve Středomoravském poháru v triatlonu budou hodnoceni závodníci se startovními čísly nižšími než 200, v Olomouckém krajském žebříčku závodníci registrovaní u Olomouckého krajského triatlonového svazu.

 

Hlavní závod

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z35

Z50

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH 1

KOLO

BĚH 2

ČAS CELK.

  1

  1

  37

Fojt Robert

76/M18

Labe Tri club Hradec Králové

00:06:54

00:40:17

00:20:17

01:07:28

  2

  1

  86

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:07:16

00:40:04

00:22:43

01:10:03

  3

  2

 207

Wurzel Jakub

80/M18

VARADERO

00:08:44

00:41:24

00:20:08

01:10:16

  4

  3

  39

Kašparů Jan

80/M18

VARADERO

00:08:22

00:41:47

00:20:22

01:10:31

  5

  1

 206

Gočaltovský Ladislav

60/M50

Rocktechnik TT Hranice

00:07:14

00:42:18

00:23:10

01:12:42

  6

  4

 202

Mužátko Pavel

89/M18

Stará Libavá

00:09:08

00:42:23

00:21:59

01:13:30

  7

  1

 219

Klimková Adriana

97/Z18

Bikecentrum Olomouc

00:06:22

00:40:47

00:27:04

01:14:13

  8

  2

 204

Krejčí Ivo

57/M50

3atlon team Uničov

00:08:14

00:43:31

00:23:26

01:15:11

  9

  5

  53

Tomanek Radek

76/M18

VARADERO

00:08:55

00:45:24

00:21:13

01:15:32

 10

  2

  59

Spáčil Jan

69/M40

VARADERO

00:09:57

00:44:31

00:22:49

01:17:17

 11

  3

  63

Brandýs Roman

63/M50

MAPEI cyklo Kaňkovský

00:09:21

00:42:15

00:26:06

01:17:42

 12

  6

  80

Kratina Petr

76/M18

Kraken Křelov

00:09:36

00:44:45

00:23:46

01:18:07

 13

  4

 215

Meixner Miloslav

55/M50

SK Vyhlídka Šternberk

00:09:21

00:42:13

00:26:39

01:18:13

 14

  5

 208

Vaida Jiří

56/M50

Olomouc

00:08:41

00:46:11

00:23:51

01:18:43

 15

  7

 210

Hala Miroslav

78/M18

VARADERO

00:08:52

00:48:39

00:24:19

01:21:50

 16

  2

 203

Švecová Simona

87/Z18

TC Dvořák

00:08:42

00:45:29

00:27:56

01:22:07

 17

  3

 213

Ledvinová Jana

82/Z18

Pampeliška Olomouc

00:10:01

00:53:40

00:26:39

01:30:20

 18

  3

  12

Vodák Jiří

71/M40

MORAVIAN TEAM

00:11:40

00:54:40

00:27:46

01:34:06

 19

  1

  62

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

00:12:59

00:58:18

00:25:57

01:37:14

 20

  1

  97

Slámová Monika

73/Z35

Šternberk

00:11:48

01:00:18

00:28:03

01:40:09

 21

  4

 205

Háger Ivo

67/M40

MORAVIAN TEAM

00:11:46

01:03:48

00:26:18

01:41:52

 212

Wurzel Filip

88/M18

VARADERO

00:08:28

VZDAL

 

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.stmsvs.cz/ a http://www.olomouckytriatlon.cz/