Duatlon Štěpánov 2013 (5. ročník)

zařazený jako 1. závod Středomoravského poháru v duatlonu 2013 a jako 1. závod Olomouckého krajského žebříčku v duatlonu 2013

Výsledková listina

Pořadatel:

SK RELAX Olomouc

Tratě: běh - 5,4 km, kolo - 24,2 km, běh - 2,7 km

Místo konání: Štěpánov

Datum konání: 18. 04. 2013

 

Ve Středomoravském poháru v duatlonu budou hodnoceni závodníci se startovními čísly nižšími než 200, v Olomouckém krajském žebříčku závodníci registrovaní u Olomouckého krajského triatlonového svazu.

  

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z35

Z50

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH 1

KOLO

BĚH 2

ČAS CELK.

  1

  1

 304

Klíma Jiří

87/M18

CK PEMAP Přerov

00:19:50

00:37:03

00:09:28

01:06:21

  2

  2

 305

Jílek David

87/M18

Bikesport Team Mohelnice

00:19:48

00:37:21

00:09:50

01:06:59

  3

  1

  58

Kňáva Martin

70/M40

SK Orbea team

00:19:49

00:37:15

00:10:36

01:07:40

  4

  3

 306

Krčma Michal

87/M18

OD Morava

00:20:53

00:40:21

00:10:27

01:11:41

  5

  2

  36

Sás Ladislav

72/M40

Triatlon Club Olomouc

00:20:28

00:40:53

00:10:33

01:11:54

  6

  3

 302

Kadidlo Jiří

72/M40

Moravská Třebová

00:21:43

00:39:35

00:10:49

01:12:07

  7

  4

 303

Pocsai Sándor

70/M40

Čerti Kunčina

00:21:50

00:39:36

00:10:52

01:12:18

  8

  5

 301

Hotař Jiří

73/M40

Čerti Kunčina

00:21:49

00:39:34

00:11:31

01:12:54

  9

  6

 307

Pivec Jiří

69/M40

Zapro AD Team

00:22:31

00:42:35

00:11:16

01:16:22

 10

  7

 308

Pazdera Miroslav

72/M40

Zapro AD Team

00:22:30

00:42:37

00:11:16

01:16:23

 11

  4

 140

Lah Robert

74/M18

CYKLORACING TEAM Olomouc

00:23:47

00:41:35

00:12:15

01:17:37

 12

  8

  86

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:23:28

00:42:05

00:13:28

01:19:01

 13

  5

  80

Kratina Petr

76/M18

Kraken Křelov

00:24:21

00:46:10

00:13:33

01:24:04

 14

  1

  63

Brandýs Roman

63/M50

MAPEI cyklo Kaňkovský

00:25:31

00:46:25

00:13:47

01:25:43

 15

  2

 310

Vaida Jiří

56/M50

Olomouc

00:25:31

00:47:38

00:13:04

01:26:13

 16

  9

 309

Hošťálek Dan

68/M40

OB Krnov

00:24:20

00:55:02

00:12:56

01:32:18

 311

Fiala Ctirad

68/M40

Sokol Olomouc Bělidla

00:27:44

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.stmsvs.cz/ a http://www.olomouckytriatlon.cz/