Sobáčovský triatlon 2012 - vedlejší závod

Výsledková listina

 

Pořadatel:

Triatlon Club Olomouc

Tratě:

plavání - 0,5 km, kolo - 20 km, běh - 5,0 km

Místo konání:

Sobáčov 

Datum konání:

15. 07. 2012

 

POŘ

M16

M18

M

Z

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

KOLO

BĚH

ČAS

  1

  1

 113

Ryška Marek

96/M16

TK DUKO Rýmařov

00:09:47

00:44:42

00:21:02

01:15:31

  2

1

 110

Hurník Ondřej

94/M18

Triatlon klub Ostrava

00:08:52

00:45:37

00:21:57

01:16:26

  3

 

1

 105

Barabáš David

86/M

Barkas Team

00:11:46

00:46:20

00:20:13

01:18:19

  4

2

 197

Brada Lukáš

78/

Skaštice

00:10:58

00:47:18

00:20:19

01:18:35

  5

3

 114

Bartek Ciepaj

81/

Opole

00:08:57

00:48:17

00:21:36

01:18:50

  6

4

 116

Šimčík Radek

82/

CS Specialized MTB Olomouc

00:11:45

00:46:42

00:21:19

01:19:46

  7

5

 156

Kaděrka Oto

63/

SKI Petříkov

00:11:39

00:46:42

00:23:07

01:21:28

  8

6

 106

Hrdina Jaroslav

75/

SMC FORT Ústí nad Orlicí

00:10:00

00:48:00

00:24:24

01:22:24

  9

2

 107

Novák Radek

98/M16

TTC Olomouc

00:09:56

00:48:48

00:24:44

01:23:28

 10

7

 115

Engl Martin

80/

TTS Osek nad Bečvou

00:12:00

00:46:26

00:25:21

01:23:47

 11

  1

 192

Janošíková Lenka

76/Z35

Brodek u Přerova

00:11:34

00:51:08

00:22:59

01:25:41

 12

8

 180

Bubla Jiří

77/

Brodek u Přerova

00:12:08

00:51:02

00:22:35

01:25:45

 13

9

 198

Řezníček Vladislav

64/

Bouzov

00:11:53

00:50:46

00:24:48

01:27:27

 14

10

 108

Polívka Vladimír

69/

Náklo

00:14:08

00:51:51

00:26:26

01:32:25

 15

11

 196

Jurečka Jiří

78/

Skaštice

00:12:48

00:57:26

00:24:27

01:34:41

 16

 

2

 112

Vavrušková Ilona

81/Z18

Hotel Prachárna

00:12:58

00:56:40

00:25:08

01:34:46

 17

12

 109

Prucek Daniel

69/

Triatlon klub Ostrava

00:14:54

01:03:27

00:16:59

01:35:20

 18

13

 190

Vodák Jiří

71/

SMART Team Olomouc

00:14:09

00:55:01

00:27:32

01:36:42

 19

 

14

 195

Dolák Martin

84/

Sokol Štarnov

00:12:25

00:58:16

00:27:07

01:37:48

 20

 

3

 111

Grošková Ivana

85/Z18

Flex fitnes Olomouc

00:11:59

00:59:37

00:30:05

01:41:41

 21

15

 194

Martínek Radek

67/

SMART Team Olomouc

00:18:14

01:08:53

00:29:43

01:56:50

 22

16

 199

Budina Petr

71/

SMART Team Olomouc

00:14:05

01:47:38

00:28:30

02:30:13

 

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.stmsvs.cz/