Sobáčovský triatlon 2012

zařazený jako 3. závod Hanáckého  poháru v triatlonu 2012

závod byl Mistrovstvím Olomouckého kraje dospělých

Výsledková listina

 

Pořadatel:

Triatlon Club Olomouc

Tratě:

plavání - 1,5 km, kolo - 40 km, běh - 10,0 km

Místo konání:

Sobáčov 

Datum konání:

15. 07. 2012

 

POŘ

M18

M30

M40

M50

M60

 

Z18

Z35

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

KOLO

BĚH

ČAS

  1

  1

  12

Münster Pavel

78/M30

Labe Tri club Hradec Králové

00:20:45

01:13:07

00:38:10

02:12:02

  2

  1

  18

Pauschek Karel

85/M18

Rocktechnik triatlon

00:24:18

01:13:21

00:38:04

02:15:43

  3

  1

   6

Kňáva Martin

70/M40

SK LOS RAPIDOS

00:25:15

01:13:16

00:38:12

02:16:43

  4

  2

   8

Dlabaja Roman

70/M40

TITAN SC Zlín

00:24:19

01:13:06

00:39:50

02:17:15

  5

  2

  47

Dedek Aleš

75/M30

AD CYKLO Brodek

00:29:59

01:10:51

00:36:49

02:17:39

  6

  3

  24

Grošek Luboš

80/M30

Flex fitnes Olomouc

00:21:13

01:16:34

00:40:27

02:18:14

  7

  4

  52

Fojt Robert

76/M30

Labe Tri club Hradec Králové

00:24:14

01:14:41

00:42:00

02:20:55

  8

  3

  21

Pokorný Radim

71/M40

VSZ Ostrava

00:23:49

01:14:43

00:43:13

02:21:45

  9

  5

  43

Krejčí Ivo

81/M30

3ATLON team Uničov

00:24:50

01:17:05

00:41:55

02:23:50

 10

  6

  23

Beňa Marek

76/M30

AD CYKLO Brodek

00:28:10

01:15:49

00:41:34

02:25:33

 11

  4

   1

Šalmík Pavel

72/M40

TK DUKO Rýmařov

00:25:18

01:17:42

00:42:53

02:25:53

 12

  2

   7

Keprt Jan

83/M18

Silný team Uničov

00:24:34

01:17:43

00:44:12

02:26:29

 13

  5

  13

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:24:54

01:18:17

00:43:22

02:26:33

 14

  6

  11

Sedláček Marek

72/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:24:39

01:18:23

00:44:00

02:27:02

 15

  3

  17

Skotálek Michal

85/M18

Rocktechnik triatlon

00:24:22

01:23:03

00:39:56

02:27:21

 16

  4

  14

Zapletal Martin

85/M18

SK Vyhlídka Šternberk

00:29:15

01:18:37

00:40:55

02:28:47

 17

  7

  26

Pánek Libor

79/M30

Cyklosport Chropyně

00:27:10

01:16:53

00:46:52

02:30:55

 18

  8

  39

Stehlík Pavel

74/M30

VP AGRO

00:26:06

01:21:53

00:43:01

02:31:00

 19

  1

  30

Gočaltovský Ladislav

60/M50

Rocktechnik TT Hranice

00:27:17

01:19:58

00:44:34

02:31:49

 20

  2

  42

Krejčí Ivo

57/M50

3ATLON team Uničov

00:29:36

01:18:06

00:44:11

02:31:53

 21

  7

   9

Kubalčík Marek

70/M40

TITAN SC Zlín

00:21:10

01:25:55

00:45:17

02:32:22

 22

  9

   4

Švorčík Petr

76/M30

Silný team Uničov

00:24:23

01:21:28

00:47:38

02:33:29

 23

  8

  33

Zdráhal Jaroslav

63/M40

TTS Osek nad Bečvou

00:23:46

01:21:03

00:49:06

02:33:55

 24

  5

   3

Neset Jan

86/M18

In-Life cycling

00:29:10

01:21:57

00:44:22

02:35:29

 25

 10

  48

Bubla Michal

74/M30

Sever Brno

00:27:03

01:20:55

00:48:10

02:36:08

 26

  9

  28

Nakládal Čestmír

64/M40

Bikeclub Svitavy

00:29:31

01:21:33

00:45:47

02:36:51

 27

 10

  31

Dvorský Michal

68/M40

AD Cyklo Brodek

00:30:04

01:24:32

00:42:39

02:37:15

 28

 11

   5

Skřeček Aleš

74/M30

AD Cyklo Brodek

00:29:38

01:11:11

00:56:44

02:37:33

 29

 11

  22

Hurník Pavel

65/M40

Triatlon klub Ostrava

00:30:42

01:23:03

00:45:47

02:39:32

 30

  1

  45

Slováčková Hana

81/Z18

Kola Kaňkovský

00:27:22

01:24:50

00:47:31

02:39:43

 31

  2

  29

Vraštilová Denisa

91/Z18

SK LOS RAPIDOS

00:25:21

01:30:50

00:43:47

02:39:58

 32

 12

  54

Jurčík Pavel

65/M40

Zapro Tri team

00:36:22

01:22:17

00:44:13

02:42:52

 33

  1

  53

Podešva Pavel

49/M60

TK DUKO Rýmařov

00:32:35

01:23:29

00:47:42

02:43:46

 34

 13

  44

Pazdera Miroslav

72/M40

Nenakonice

00:35:25

01:22:46

00:45:57

02:44:08

 35

 12

  50

Polášek Vít

76/M30

Hodonín

00:33:38

01:26:03

00:45:46

02:45:27

 36

 13

  10

Müller Tomáš

77/M30

AK AHA Vyškov

00:35:28

01:26:06

00:45:17

02:46:51

 37

  3

  25

Fáber Viliam

62/M50

3D Fitness Race

00:32:12

01:26:07

00:49:26

02:47:45

 38

  3

  51

Brychtová Anna

93/Z18

Triatlon team Opava

00:31:49

01:30:02

00:47:53

02:49:44

 39

  4

  49

Vaida Jiří

56/M50

Olomouc

00:30:11

01:30:58

00:52:01

02:53:10

 40

  5

  32

Kopečný František

62/M50

TTS Osek nad Bečvou

00:36:00

01:32:19

00:47:59

02:56:18

 41

  4

   2

Gargelová Tereza

89/Z18

In-Life Cycling

00:33:32

01:31:05

00:55:13

02:59:50

 42

 14

  35

Vychodil Roman

68/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:24:31

01:34:31

01:01:04

03:00:06

 43

 15

  46

Bronec Jaromír

67/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:32:07

01:37:12

00:50:54

03:00:13

 44

 16

  40

Nosek Pavel

65/M40

ASK Slavkov

00:34:16

01:40:02

00:48:04

03:02:22

 45

  6

  15

Gromus Petr

56/M50

Vsacan Tour Vsetín

00:36:07

01:38:36

00:48:23

03:03:06

 46

  5

  20

Skupieňová Kristýna

89/Z18

ROCKTECHNIK TT

00:33:25

01:41:59

00:48:39

03:04:03

 47

 17

  37

Leitner Ondřej

71/M40

Slavkov u Brna

00:37:32

01:35:55

00:51:41

03:05:08

 48

  2

  36

Pospíšil Česlav

51/M60

TTS Osek nad Bečvou

00:41:57

01:34:40

00:50:39

03:07:16

 49

  1

  16

Gromusová Alexandra

62/Z35

Vsacan Tour Vsetín

00:35:53

01:42:44

00:53:08

03:11:45

 50

  6

  41

Eperješi Michal

83/M18

Košice

00:41:33

01:43:40

00:56:01

03:21:14

 51

 18

  34

Horák Pavel

64/M40

K.A.T. Olomouc

00:36:15

 

 

03:22:32

 52

  3

  27

Kočí Karel

46/M60

Vrbno pod Pradědem

00:46:05

01:39:37

01:02:43

03:28:25

 53

  2

  19

Minaříková Jana

66/Z35

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:49:38

01:58:26

01:00:51

03:48:55

 54

 14

  38

Krpec Lukáš

79/M30

Rocktechnik triatlon

00:23:50

01:11:49

07:24:21

VZDAL

 

 

 Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.stmsvs.cz/