DUATLON Lipina 2012

Výsledková listina

Závod byl Mistrovstvím Olomouckého kraje v kategorii dospělých

 

Pořadatel:

SK Vyhlídka Šternberk TRI klub, Libor Mareš, Štěpánov - Benátky

Tratě:

běh - 5 km, kolo - 25km, běh - 2,5 km

Místo konání: Lipina

Datum konání: 6. 05. 2012

 

POŘ

M18

M30

M40

M50

M60

Z18

Z35

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH 1

KOLO

BĚH 2

ČAS

CELKEM

1

1

 

303

Klíma Jiří

87/M18

CK PEMAP Přerov

00:20:16

00:44:07

00:09:43

01:14:06

2

1

 

106

Horák Ondřej

75/M30

FORTEX SKI Moravský Beroun

00:20:14

00:44:29

00:10:19

01:15:02

3

1

 

58

Kňáva Martin

70/M40

SK LOS RAPIDOS

00:20:45

00:44:13

00:10:53

01:15:51

4

2

 

312

Dohnal Petr

81/M30

Zapro Tri team

00:20:58

00:44:05

00:11:03

01:16:06

5

2

 

75

Klakurka Václav

83/M18

V3T

00:21:00

00:45:07

00:10:52

01:16:59

6

2

 

306

Pokorný Radim

71/M40

Ostrava

00:20:59

00:45:12

00:10:58

01:17:09

7

3

 

159

Lužný Filip

92/M18

Triatlon Team Opava

00:21:13

00:45:03

00:11:19

01:17:35

8

3

 

44

Dedek Aleš

75/M30

AD CYKLO Brodek

00:21:29

00:46:08

00:11:02

01:18:39

9

4

 

26

Axmann Karel

83/M18

SKI OB Šternberk

00:20:15

00:49:31

00:10:54

01:20:40

10

5

 

51

Kloda Petr

92/M18

NOVATOP-LAPIERRE

00:20:55

00:49:16

00:11:18

01:21:29

11

3

 

70

Jurčík Pavel

65/M40

Zapro Tri team

00:22:36

00:47:24

00:11:43

01:21:43

12

6

 

28

Planička Jiří

88/M18

Litovel

00:21:59

00:48:05

00:11:44

01:21:48

13

7

 

67

Zapletal Martin

85/M18

SK Vyhlídka Šternberk

00:21:50

00:48:05

00:12:07

01:22:02

14

4

 

62

Ščerba Marek

69/M40

SK SKIVELO neslyšících Olomouc

00:22:51

00:47:54

00:11:35

01:22:20

15

4

 

103

Grošek Luboš

80/M30

Flex fitnes Olomouc

00:22:58

00:48:26

00:11:21

01:22:45

16

5

 

59

Šalmík Pavel

72/M40

TK DUKO Rýmařov

00:23:31

00:47:20

00:12:01

01:22:52

17

5

 

37

Fojt Robert

76/M30

Labe Tri club Hradec Králové

00:23:34

00:47:08

00:12:29

01:23:11

18

8

 

32

Keprt Jan

83/M18

Silný team Uničov

00:22:37

00:47:25

00:14:14

01:24:16

19

9

 

316

Doleschal Tomáš

86/M18

Moraviaman Otrokovice

00:24:13

00:47:57

00:12:06

01:24:16

20

6

 

141

Matějík Petr

64/M40

Cyklo Kaňkovský Olomouc

00:23:36

00:48:47

00:12:24

01:24:47

21

10

 

113

Ryška Marek

96/M18

TK DUKO Rýmařov

00:21:34

00:50:45

00:13:12

01:25:31

22

6

 

311

Foltýs Jiří

76/M30

INSPORTLINE TT TEAM Opava

00:24:42

00:48:07

00:12:56

01:25:45

23

7

 

150

Stehlík Pavel

74/M30

VP AGRO

00:22:29

00:50:17

00:13:13

01:25:59

24

11

 

302

Kolář Milan

90/M18

CK PEMAP Přerov

00:24:40

00:49:31

00:12:15

01:26:26

25

8

 

310

Žerava Martin

82/M30

Olomouc

00:24:27

00:49:34

00:12:34

01:26:35

26

9

 

315

Bubla Michal

74/M30

Sever Brno

00:23:48

00:50:46

00:12:28

01:27:02

27

12

 

309

Beneš Pavel

86/M18

SK VEHA Team

00:23:42

00:50:10

00:13:13

01:27:05

28

13

 

34

Kubánek Martin

86/M18

Šternberk

00:24:28

00:50:13

00:12:35

01:27:16

29

7

 

36

Sás Ladislav

72/M40

Triatlon Club Olomouc

00:23:16

00:51:18

00:12:43

01:27:17

30

8

 

305

Nakládal Čestmír

64/M40

ACS Drak Vrbno pod Pradědem

00:23:45

00:50:44

00:12:53

01:27:22

31

14

 

307

Hřivňacký Marek

92/M18

NOVATOP-LAPIERRE

00:24:44

00:50:10

00:13:33

01:28:27

32

9

 

107

Roubalík Radovan

64/M40

FORTEX Ski Moravský Beroun

00:22:43

00:53:42

00:14:08

01:30:33

33

10

 

319

Jankto Petr

71/M40

AD CYKLO Brodek

00:24:52

00:52:44

00:13:39

01:31:15

34

1

 

304

Žarlok Zdeněk

58/M50

SK Jiří Team Ostrava

00:26:00

00:54:05

00:12:18

01:32:23

35

1

 

42

Planičková Lenka

91/Z18

Atletický klub Olomouc

00:24:49

00:56:49

00:12:23

01:34:01

36

15

 

301

Musil Roman

84/M18

JSDH Rýmařov

00:24:43

00:55:59

00:13:33

01:34:15

37

16

 

45

Čupera Petr

85/M18

TK Ostrava

00:26:59

00:54:17

00:14:12

01:35:28

38

10

 

308

Beneš Daniel

81/M30

SK VEHA Team

00:28:25

00:52:34

00:15:15

01:36:14

39

2

 

6

Materová Lucie

93/Z18

INSPORTLINE TT TEAM Opava

00:27:53

00:53:17

00:15:09

01:36:19

40

11

 

63

Brandýs Roman

63/M40

MAPEI cyklo Kaňkovský

00:28:20

00:54:36

00:14:52

01:37:48

41

12

 

317

Sedláček Gamba

69/M40

AD CYKLO Brodek

00:28:21

00:55:15

00:14:42

01:38:18

42

3

 

60

Brychtová Anna

93/Z18

Triatlon team Opava

00:26:50

00:58:27

00:13:48

01:39:05

43

1

 

320

Pospíšil Česlav

51/M60

TTS Osek nad Bečvou

00:29:06

00:56:57

00:13:48

01:39:51

44

2

 

110

Mogrovics Michal

47/M60

Triatlon Club Olomouc

00:30:50

00:54:50

00:14:58

01:40:38

45

11

 

74

Ševčík Kamil

78/M30

Bučovice

00:26:45

00:59:22

00:19:09

01:45:16

46

17

 

318

Urban Milan

88/M18

TTS Osek nad Bečvou

00:29:43

00:59:54

00:15:55

01:45:32

47

4

 

121

Vaclová Martina

81/Z18

Otrokovice

00:29:12

01:02:19

00:15:47

01:47:18

48

13

 

105

Horák Pavel

64/M40

K.A.T. Olomouc

00:28:44

01:04:59

00:17:41

01:51:24

49

14

 

314

Fiala Ctirad

68/M40

Olomouc

00:33:51

01:03:38

00:19:08

01:56:37

50

5

 

168

Grošková Ivana

85/Z18

Flex fitnes Olomouc

00:31:35

01:10:38

00:16:53

01:59:06

51

6

 

313

Pávková Kateřina

92/Z18

Vyškov

00:29:45

01:17:20

00:18:12

02:05:17

 

77

Macek Jan

93/M18

Litovel

00:30:18

VZDAL

 

65

Kysel Ondřej

92/M18

Triatlon Club Olomouc

VZDAL

 

 

Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz