X-triatlon Šternberk 2011

Neděle 19. června 2011

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Závod byl Mistrovstvím Olomouckého kraje v terénním triatlonu v kategorii dospělých

 

Pořadatel: SK Vyhlídka Šternberk TRI klub

 

Plavání - 0,4 km, kolo - 18km, běh - 5 km

POŘ

M18

M30

M40

M50

M60

Z18

Z35

ŠTAF.

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAV.

KOLO

BĚH

ČAS CELK.

1

1

75

Klakurka Václav

83/M18

V3T

00:08:10

00:51:24

00:22:02

01:21:36

2

2

129

Klíma Jiří

87/M18

V3T

00:08:27

00:51:13

00:22:26

01:22:06

3

1

15

Dedek Aleš

75/M30

AD CYKLO Brodek

00:10:03

00:51:26

00:20:55

01:22:24

4

1

398

Zlámal a spol.

0/STA

Načill

00:09:06

00:55:37

00:21:06

01:25:49

5

2

91

Dohnal Petr

81/M30

Zapro triteam

00:10:15

00:54:07

00:22:40

01:27:02

6

2

396

Citovecký a spol.

0/STA

Volejbal Šternberk

00:08:21

01:00:42

00:18:49

01:27:52

7

3

349

Jílek David

87/M18

Bikesport Team Mohelnice

00:10:20

00:54:41

00:23:24

01:28:25

8

3

35

Vošický Pavel

75/M30

SK DAMA Sport Šumperk

00:09:21

00:57:38

00:21:51

01:28:50

9

3

400

Sedláček a spol.

0/STA

Gamba team

00:09:58

00:59:49

00:19:18

01:29:05

10

4

358

Tejkal Vladimír

84/M18

ON Road Racing Team

00:12:04

00:55:17

00:21:47

01:29:08

11

4

399

Mádr a spol.

0/STA

Cyklo sport Chropyně

00:09:47

00:59:10

00:20:20

01:29:17

12

1

142

Zajíc Aleš

69/M40

TT EMMASTELLA Opava

00:11:12

00:59:40

00:20:22

01:31:14

13

5

310

Kysel Ondřej

92/M18

TTC Olomouc

00:10:25

00:56:45

00:25:12

01:32:22

14

4

345

Beňa Marek

76/M30

AD Cyklo Brodek

00:11:16

00:57:35

00:24:00

01:32:51

15

5

78

Máčala Marcel

77/M30

Hlásnice

00:10:51

00:58:13

00:24:02

01:33:06

16

6

315

Zapletal Martin

85/M18

SK Vyhlídka Šternberk

00:12:19

00:57:58

00:23:59

01:34:16

17

2

342

Opichal Tomáš

70/M40

SPORTCENTRUM Dolní Benešov

00:10:17

01:01:22

00:23:51

01:35:30

18

3

95

Jankto Petr

71/M40

AD cyklo Brodek

00:11:23

01:00:59

00:25:01

01:37:23

19

6

353

Sedláček Marek

72/M30

SK Vyhlídka Šternberk

00:11:43

01:03:07

00:27:21

01:42:11

20

5

397

Uřinovský a spol.

0/STA

Sokol Osek nad Bečvou

00:13:21

01:03:59

00:25:01

01:42:21

21

4

86

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:09:24

01:08:09

00:25:22

01:42:55

22

7

346

Liberda David

78/M30

Mrsklesy

00:14:51

01:01:44

00:27:03

01:43:38

23

7

341

Planička Jiří

88/M18

Litovel

00:13:47

01:06:37

00:25:14

01:45:38

24

8

359

Gočáltovský Lukáš

84/M18

Rocktechnik triatlon

00:12:02

01:06:05

00:27:35

01:45:42

25

8

360

Grycman Kazimierz

72/M30

Ciechovice PL

00:13:11

01:09:23

00:23:11

01:45:45

26

5

288

Brandýs Roman

63/M40

MAPEI cyklo Kaňkovský

00:15:04

01:02:34

00:28:30

01:46:08

27

1

352

Kotas Pavel

55/M50

PJR Frenštát

00:12:57

01:05:24

00:28:16

01:46:37

28

1

357

Slováčková Hana

81/Z18

Kola Kaňkovský

00:10:43

01:09:52

00:26:21

01:46:56

29

2

355

Sadílková Zuzana

78/Z18

TJ Sokol Bělkovice - Lašťany

00:13:03

01:07:35

00:27:08

01:47:46

30

9

348

Jakl Lukáš

77/M30

SK Velká Bystřice

00:14:59

01:08:23

00:24:32

01:47:54

31

2

363

Grygar Milan

58/M50

SK Vyhlídka Šternberk

00:13:55

01:10:05

00:25:26

01:49:26

32

3

351

Žarlok Zdeněk

58/M50

SK Jiří Team Ostrava

00:13:51

01:10:19

00:25:26

01:49:36

33

9

354

Sivek Jan

84/M18

GHOST - BIKES

00:11:40

01:09:30

00:29:05

01:50:15

34

10

313

Kořínek Daniel

81/M30

Kozlovice

00:16:22

01:05:11

00:31:23

01:52:56

35

3

160

Skalická Kristýna

89/Z18

Rocktechnik triatlon

00:12:47

01:12:28

00:27:46

01:53:01

36

11

361

Jeziorski Piotr

78/M30

Pist

00:14:04

01:14:28

00:26:23

01:54:55

37

4

317

Tesařík Vítězslav

60/M50

Kroměříž

00:16:18

01:09:12

00:29:32

01:55:02

38

5

311

Vaida Jiří

56/M50

Olomouc

00:12:29

01:15:16

00:27:37

01:55:22

39

12

356

Pavlík Milan

77/M30

Lošov

00:14:07

01:13:34

00:29:18

01:56:59

40

13

319

Klabačka Zdeněk

74/M30

TTC Olomouc

00:13:39

01:15:59

00:27:38

01:57:16

41

10

350

Ryška Marek

96/M18

TK DUKO Rýmařov

00:12:07

01:19:32

00:27:33

01:59:12

42

4

362

Filipová Eva

86/Z18

TJ Šumperk

00:14:47

01:18:51

00:25:56

01:59:34

43

6

269

Komárek Bedřich

53/M50

Hlubočky

00:15:16

01:13:57

00:31:30

02:00:43

44

5

263

Brychtová Anna

93/Z18

TTC Olomouc

00:12:44

01:24:17

00:30:06

02:07:07

45

6

159

Kramplová Tereza

92/Z18

Triatlon Club Olomouc

00:13:05

01:23:49

00:32:26

02:09:20

46

1

318

Grundová Hana

63/Z35

Olomouc

00:14:29

01:22:26

00:32:35

02:09:30

47

14

347

Háva Jan

72/M30

Cyklo Kaňkovský Olomouc

00:15:25

01:18:54

00:35:25

02:09:44

48

2

11

Jedenástíková Pavlína

73/Z35

TJ Sokol Mrsklesy

00:14:22

01:27:56

00:32:31

02:14:49

25

Bureš Daniel

67/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:11:25

VZDAL

32

Keprt Jan

83/M18

Silný team Uničov

00:09:49

VZDAL

343

Opíchalová Brigita

74/Z35

Ghost moje kolo

NENASTOUPILA

344

Suchánek Rostislav

75/M30

NOVATOP LAPPIERE

00:13:28

VZDAL