TRIATLON RÝMAŘOV 2010

31. července 2010

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

Pořadatel: Triatlonový klub DuKo Rýmařov

 

Hlavní závod

Plaván í - 0,5 km, kolo - 36km, běh - 8 km

POŘ

M18

M30

M40

M50

M60

Z18

Z35

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAV.

KOLO

BĚH

ČAS CELK.

1

1

39

Jurkovič Tomáš

83/M18

ROCKTECHNIK TRIATLON

0:09:40

0:56:53

0:26:25

1:32:58

2

1

27

Dedek Aleš

75/M30

AD CYKLO Brodek

0:13:13

0:56:00

0:24:41

1:33:54

3

2

40

Tomašovič Jozef

88/M18

TRIAN ŠK UMB

0:09:11

0:57:24

0:27:22

1:33:57

4

3

32

Keprt Jan

83/M18

Silný team Uničov

0:11:32

0:57:58

0:27:02

1:36:32

5

2

19

Najvert Stanislav

72/M30

V3T - Fialové Kobry

0:12:41

0:57:27

0:26:39

1:36:47

6

3

47

Vošický Pavel

75/M30

SK DAMA Sport Šumperk

0:11:34

0:58:39

0:26:35

1:36:48

7

4

33

Pokorný Radim

71/M30

Ostrava

0:10:35

0:59:37

0:28:30

1:38:42

8

5

25

Vrba Ivo

80/M30

ROCKTECHNIK TRIATLON

0:10:59

0:59:17

0:29:30

1:39:46

9

1

45

Wegrzyk Stefan

64/M40

Polsko

0:12:25

0:58:52

0:30:13

1:41:30

10

2

34

Zajíc Aleš

69/M40

SKMP Opava

0:13:56

1:01:52

0:25:46

1:41:34

11

3

26

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Štenberk

0:11:48

0:59:34

0:30:36

1:41:58

12

6

8

Foltýs Jiří

76/M30

InSPORTline TT Opava

0:12:24

0:58:38

0:31:11

1:42:13

13

4

43

Krejčí Ivo

81/M18

Uničov

0:11:39

1:02:18

0:28:25

1:42:22

14

5

9

Pukovec Tomáš

87/M18

InSPORTline TT Opava

0:13:12

1:01:59

0:28:45

1:43:56

15

4

5

Kornes Janusz

70/M40

TRIATHLON Dabrowa Górnica

0:11:06

1:04:38

0:28:55

1:44:39

16

5

15

Minařík Martin

67/M40

TTC Olomouc

0:12:06

1:05:38

0:26:58

1:44:42

17

6

35

Nakládal Čestmír

64/M40

ACS Drak Vrbno pod Pradědem

1:59:32

3:15:08

0:29:59

1:45:35

18

7

46

Bureš Daniel

67/M40

SK Vyhlídka Šterneberk

0:13:08

1:04:50

0:28:38

1:46:36

19

8

38

Kokeš Vlastimil

65/M40

Rýmařov

0:16:04

1:02:49

0:28:36

1:47:29

20

1

44

Krejčí Ivo

57/M50

Uničov

0:14:00

1:04:13

0:29:25

1:47:38

21

6

13

Červenka Petr

75/M18

AC Doma

0:10:55

1:04:15

0:32:53

1:48:03

22

9

17

Vodička Jan

68/M40

TTC OLomouc

0:11:42

1:06:22

0:31:48

1:49:52

23

2

6

Sufranowicz Jerzy

54/M50

TRIATHLON Dabrowa Górnica

0:12:37

1:04:37

0:33:42

1:50:56

24

10

11

Jurčík Pavel

65/M40

ČUFA-TEAM

0:18:09

1:04:17

0:28:39

1:51:05

25

7

48

Sás Ladislav

72/M30

AK Šternberk

0:14:28

1:08:37

0:28:20

1:51:25

26

8

24

Papula Pavel

71/M30

Sobáčov

0:14:23

1:06:44

0:30:53

1:52:00

27

9

30

Máčala Marcel

77/M30

Hlásnice

0:14:21

1:09:36

0:28:42

1:52:39

28

7

10

Sivek Jan

84/M18

GHOST - BIKES

0:12:19

1:05:50

0:35:41

1:53:50

29

8

1

Musil Roman

84/M18

JSDH Rýmařov

0:12:26

1:09:19

0:33:22

1:55:07

30

11

12

Zdráhal Jaroslav

63/M40

TTS Osek nad Bečvou

0:12:23

1:08:59

0:34:19

1:55:41

31

12

37

Křižák Petr

65/M40

Darkovice

0:18:17

1:07:09

0:31:02

1:56:28

32

3

21

Vaida Jiří

56/M50

Olomouc

0:12:59

1:10:29

0:33:53

1:57:21

33

13

41

Žabíček Václav

67/M40

ROCKTECHNIK TRIATLON

0:14:33

1:15:50

0:29:23

1:59:46

34

4

3

Vašalovský Vítězslav

59/M50

Bystřice pod Hostýnem

0:18:14

1:09:34

0:32:19

2:00:07

35

14

18

Kubaschek Franz

61/M40

V3T - Fialové Kobry

0:12:16

1:11:53

0:43:01

2:07:10

36

15

36

Beil Miroslav

64/M40

DUKO Rýmařov

0:15:40

1:14:44

0:39:29

2:09:53

37

5

2

Komárek Bedřich

53/M50

Hlubočky

0:18:17

1:16:16

0:38:53

2:13:26

38

16

42

Fiala Ctirad

68/M40

KK Olomouc

0:14:55

1:19:23

0:42:26

2:16:44

39

6

31

Štanlglica Jiří

58/M50

STARP Janovice

0:22:19

1:17:23

0:37:04

2:16:46

40

10

23

Vodák Jiří

71/M30

Smart Team Olomouc

0:18:17

1:20:52

0:41:39

2:20:48

41

1

22

Kočí Karel

46/M60

Vrbno pod Pradědem

0:18:17

1:28:29

0:41:59

2:28:45