OLYMPIJSKÝ TRIATLON SOBÁČOV 2010

29. května 2010

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

Pořadatel: TTC Olomouc

 

Hlavní závod

Tratě: plavání - 1,5 km, kolo - 40 km, běh - 10  km

POŘ

M18

M30

M40

M50

M60

Z18

Z35

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

KOLO

BĚH

ČAS CELK.

1

1

8

Vrba Ivo

80/M30

ROCKTECHNIK TRIATLON

20:00

1:06:40

0:38:20

2:05:00

2

2

12

Dedek Aleš

75/M30

AD CYKLO Brodek

22:04

1:06:10

0:37:46

2:06:00

3

1

24

Kopřiva Petr

81/M18

INSPORTLINE triatlon Opava

20:49

1:06:03

0:39:33

2:06:25

4

3

27

Najvert Stanislav

72/M30

V3T - Fialové Kobry

22:46

1:06:31

0:38:38

2:07:55

5

2

33

Navařík Martin

82/M18

X-air Ostrava

20:30

1:08:49

0:38:55

2:08:14

6

1

15

Dlabaja Roman

70/M40

Author Tufo Titan Zlín

19:31

1:09:13

0:41:46

2:10:30

7

4

5

Pokorný Radim

71/M30

Ostrava

19:37

1:09:41

0:42:07

2:11:25

8

5

10

Hlaváč Lumír

74/M30

SK FUGA

21:29

1:10:15

0:39:57

2:11:41

9

6

13

Malík Michal

79/M30

ROCKTECHNIK TRIATLON

19:40

1:10:24

0:41:48

2:11:52

10

1

3

Gočaltovský Ladislav

60/M50

ROCKTECHNIK TRIATLON

21:53

1:08:04

0:42:03

2:12:00

11

7

31

Fojt Robert

76/M30

Labe Tri club Hradec Králové

20:23

1:10:31

0:42:41

2:13:35

12

3

6

Dohnal Petr

81/M18

TTS Osek nad Bečvou

22:05

1:07:51

0:44:09

2:14:05

13

4

28

Krejčí Ivo

81/M18

Uničov

22:13

1:11:09

0:40:58

2:14:20

14

8

23

Foltýs Jiří

76/M30

InSPORTline TT Opava

21:37

1:09:11

0:43:52

2:14:40

15

2

38

Ščerba Marek

69/M40

SK SKIVELO neslyšících Olomouc

22:07

1:10:38

0:42:52

2:15:37

16

3

26

Kubalčík Marek

70/M40

Author Tufo Titan Zlín

18:21

1:14:52

0:43:08

2:16:21

17

4

21

Kornes Janusz

70/M40

TRIATHLON Dabrowa Górnica

20:53

1:13:06

0:42:41

2:16:40

18

9

32

Kempa Jan

79/M30

IRONMAN Sudoměř Team

22:29

1:13:19

0:42:57

2:18:45

19

1

1

Vykoukalová Simona

83/Z18

ROCKTECHNIK TRIATLON

20:50

1:15:32

0:42:57

2:19:19

20

5

9

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Štenberk

21:09

1:13:16

0:46:30

2:20:55

21

2

29

Krejčí Ivo

57/M50

Uničov

25:35

1:12:27

0:43:28

2:21:30

22

1

11

Podešva Pavel

49/M60

Duko Rýmařov

25:30

1:12:32

0:44:02

2:22:04

23

6

36

Klapka Vlastimil

66/M40

SK MADT-Sport Klapka Karviná

26:30

1:14:31

0:44:47

2:25:48

24

5

37

Doleschal Tomáš

86/M18

Moraviaman Otrokovice

25:00

1:15:23

0:46:07

2:26:30

25

10

4

Jankto Petr

71/M30

Osek nad Bečvou

25:29

1:13:49

0:47:32

2:26:50

26

7

14

Žabíček Václav

67/M40

ROCKTECHNIK TRIATLON

25:15

1:21:20

0:41:42

2:28:17

27

6

19

Kosowski Mariusz

92/M18

TRIATHLON Dabrowa Górnica

23:29

1:16:01

0:49:15

2:28:45

28

3

20

Sufranowicz Jerzy

54/M50

TRIATHLON Dabrowa Górnica

24:37

1:18:50

0:49:24

2:32:51

29

8

7

Zdráhal Jaroslav

63/M40

TTS Osek nad Bečvou

22:10

1:19:04

0:51:48

2:33:02

30

11

2

Papula Pavel

71/M30

Sobáčov

27:14

1:19:18

0:48:02

2:34:34

31

9

18

Strakoš Vilém

69/M40

SK FUGA

25:30

1:21:14

0:51:20

2:38:04

32

12

17

Daniel Jiří

73/M30

Horal Šumperk

22:16

1:27:45

0:49:41

2:39:42

33

4

16

Barbořák Bohuš

59/M50

TJ Liga 100 Olomouc

34:42

1:27:45

0:46:34

2:49:01

34

10

35

Skřivánek Petr

66/M40

TJ Nemocnice Vyškov

33:25

1:23:18

0:53:33

2:50:16

35

1

30

Jedenástíková Pavlína

73/Z35

TJ Sokol Mrsklesy

32:36

1:37:50

0:55:00

3:05:26

34

Zeman Marek

87/M18

X-air Ostrava

VZDAL

22

Pukovec Tomáš

87/M18

InSPORTline TT Opava

22:32

1:13:25

VZDAL

 

Vedlejší závod

Tratě: plavání - 0,5 km, kolo - 20 km, běh - 5  km

POŘ

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAVÁNÍ

KOLO

BĚH

ČAS CELK.

1

80

Jurčík Pavel

65/P

ČUFA - TEAM

11:46

37:44

20:22

1:09:52

2

91

Jeřábek Kamil

76/P

VK PERUN Ostrava

12:00

39:50

19:37

1:11:27

3

96

Máčala Marcel

77/P

Hlásnice

09:59

41:58

20:16

1:12:13

4

93

Materová Lucie

93/P

Insportline triatlon Opava

07:51

42:01

24:37

1:14:29

5

90

Barabáš David

86/P

Senice na Hané

12:38

41:28

21:01

1:15:07

6

94

Kosatík Ladislav

71/P

Kroměříž

14:00

39:43

23:01

1:16:44

7

99

Sedlák Leo

74/P

Brno

09:28

43:20

25:49

1:18:37

8

98

Brada Lukáš

78/P

Skaštice

12:57

45:47

22:08

1:20:52

9

95

Kubaschek Franz

61/P

V3T - Fialové Kobry

09:33

46:53

26:54

1:23:20

10

79

Navrátil Lubomír

53/P

Vracov

13:31

46:13

25:18

1:25:02

11

97

Grundová Hana

63/P

Olomouc

12:39

48:44

26:43

1:28:06

12

92

Losertová Alena

88/P

AD CYKLO Brodek

11:44

49:10

28:00

1:28:54

 

 

Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz