DUATLON Lipina 2010

9. května 2010

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Závod byl Mistrovstvím Olomouckého kraje v kategorii dospělých

 

Pořadatel: SK Vyhlídka Šternberk TRI klub, Libor Mareš, Štěpánov - Benátky

Tratě: běh - 5 km, kolo - 25km, běh - 2,5 km

POŘ

M18

M30

M40

M50

M60

Z18

Z35

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

BĚH

KOLO

BĚH

ČAS CELK.

1

1

23

Klíma Jiří

87/M18

AD CYKLO Brodek u Přerova

21:23

0:42:53

0:10:49

1:15:05

2

1

16

Dedek Aleš

75/M30

AD CYKLO Brodek u Přerova

20:36

0:43:42

0:11:14

1:15:32

3

1

32

Kňáva Martin

70/M40

LOS RAPIDOS Olomouc

20:22

0:45:51

0:10:18

1:16:31

4

2

19

Vrba Ivo

80/M30

Rocktechnik triatlon

20:35

0:45:31

0:10:38

1:16:44

5

2

22

Klakurka Václav

83/M18

AD CYKLO Brodek u Přerova

21:23

0:46:42

0:11:34

1:19:39

6

3

3

Hořava Jiří

80/M30

Destila Brno

21:39

0:46:36

0:11:35

1:19:50

7

4

5

Křivánek Josef

79/M30

TRILAMY Brno

21:32

0:46:48

0:11:51

1:20:11

8

2

15

Štěpař Petr

64/M40

SK OMT Pardubice

22:17

0:48:57

0:10:20

1:21:34

9

3

20

Dohnal Petr

81/M18

TTS Osek nad Bečvou

22:04

0:46:43

0:13:15

1:22:02

10

4

31

Žabíček Václav

93/M18

SG Vrbno pod Pradědem

21:34

0:48:28

0:12:46

1:22:48

11

1

2

Gočaltovský Ladislav

60/M50

Rocktechnik Triatlon Hranice

23:23

0:48:54

0:12:32

1:24:49

12

5

18

Jochec Tomáš

83/M18

Brno

23:19

0:51:03

0:12:06

1:26:28

13

5

26

Pánek Libor

79/M30

Přerov

23:58

0:48:27

0:14:44

1:27:09

14

3

4

Bureš Daniel

67/M40

SK Vyhlídka Šterneberk

22:01

0:53:10

0:12:05

1:27:16

15

4

30

Žabíček Václav

67/M40

Rocktechnik Triatlon Hranice

21:59

0:54:16

0:12:05

1:28:20

16

5

8

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Štenberk

23:47

0:50:42

0:14:11

1:28:40

17

6

10

Skalický Pavel

63/M40

ROCK TECHNIK TRIATLON

24:10

0:52:08

0:12:40

1:28:58

18

6

7

Hnát Petr

74/M30

Duko Rýmařov

23:47

0:52:33

0:12:52

1:29:12

19

6

1

Šrajbr Petr

81/M18

TJ Lokomotiva Krnov

24:19

0:50:37

0:14:24

1:29:20

20

7

33

Máčala Marcel

77/M30

Hlásnice

22:50

0:53:32

0:13:07

1:29:29

21

8

9

Doležal Zdeněk

74/M30

Přerov

22:51

0:54:51

0:13:54

1:31:36

22

1

6

Vykoukalová Simona

83/Z18

ROCK TECHNIK TRIATLON

23:40

0:55:28

0:13:40

1:32:48

23

9

27

Zlámal Tomáš

79/M30

Kola Kaňskovský

25:29

0:53:59

0:15:10

1:34:38

24

10

21

Müller Tomáš

77/M30

AHA Vyškov

24:32

0:56:53

0:14:08

1:35:33

25

11

24

Sedláček Dan

75/M30

Kola Kaňkovský

26:59

0:53:14

0:15:56

1:36:09

26

7

29

Nesporý Jan

70/M40

SK Nadoraz Zábřeh na Moravě

24:26

0:58:04

0:13:53

1:36:23

27

2

25

Slováčková Hana

81/Z18

Bike Team Kola Kaňkovský

26:20

0:59:10

0:14:13

1:39:43

28

3

17

Vančíková Zuzana

83/Z18

Brno

27:37

1:00:43

0:14:53

1:43:13

29

4

14

Šromotová Pavlína

79/Z18

TTC Olomouc

28:31

1:04:28

0:14:58

1:47:57

30

5

28

Juračková Ivona

89/Z18

Rocktechnik Hranice

30:48

1:04:56

0:17:21

1:53:05

31

6

11

Skalická Kristýna

89/Z18

ROCK TECHNIK TRIATLON

30:48

1:04:56

0:17:21

1:53:05

32

1

13

Jedenástíková Pavlína

73/Z35

Sokol Mrsklesy

28:58

1:10:37

0:16:15

1:55:50

33

12

12

Kalík Marcel

76/M30

ASPOT Hulín

24:53

VZDAL

 

 

Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz