DUATLON Lipina 2009

17. května 2009

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Závod byl Mistrovstvím Olomouckého kraje v kategorii dospělých

 

Pořadatel: SK Vyhlídka Šternberk TRI klub, Libor Mareš, Štěpánov - Benátky

Tratě: běh - 5 km, kolo - 25km, běh - 2,5 km

 

POŘ

M20

M30

M40

M50

M60

Z18

Z35

JMÉNO

RO

KAT

KLUB

BĚH

KOLO

BĚH

ČAS CELK.

1

1

14

Horák Ondřej

75

M30

Fortec Moravský Beroun

0:19:42

0:43:21

0:10:51

1:13:54

2

1

21

Klíma Jiří

87

M20

AD PEMAP Brodek u Přerova

0:20:54

0:42:35

0:10:40

1:14:09

3

2

20

Klakurka Václav

83

M20

AD PEMAP Brodek u Přerova

0:20:21

0:43:09

0:11:54

1:15:24

4

3

22

Vrba Ivo

80

M20

Rocktechnik triatlon

0:20:24

0:44:56

0:11:04

1:16:24

5

2

16

Křivánek Josef

79

M30

Exe Jeans

0:20:16

0:45:13

0:11:05

1:16:34

6

3

5

Kučera Petr

75

M30

SK Salix Grymov

0:20:31

0:44:50

0:11:15

1:16:36

7

4

24

Pauschek Karel

85

M20

Rocktechnik triatlon

0:20:16

0:45:11

0:11:09

1:16:36

8

4

18

Pátek Miroslav

76

M30

TJ Lokomotiva Krnov

0:20:53

0:44:35

0:11:11

1:16:39

9

5

13

Velička Aleš

73

M30

X-AIR Ostrava

0:20:05

0:47:48

0:11:10

1:19:03

10

6

42

Kňáva Martin

70

M30

Los Rapidos Olomouc

0:20:30

0:47:19

0:11:31

1:19:20

11

5

12

Navařík Martin

82

M20

X-air Ostrava

0:20:44

0:47:12

0:11:33

1:19:29

12

1

43

Štěpař Petr

64

M40

SK OMT Pardubice

0:21:51

0:46:54

0:11:21

1:20:06

13

6

29

Žabíček Václav

93

M20

SG Vrbno pod Pradědem

0:21:47

0:46:31

0:12:30

1:20:48

14

7

33

Barabáš Jan

76

M30

TTC Olomouc

0:21:24

0:47:14

0:12:40

1:21:18

15

7

23

Dohnal Petr

81

M20

TTS Osek nad Bečvou

0:22:31

0:45:33

0:13:52

1:21:56

16

8

6

Keprt Jan

83

M20

Silný team Uničov

0:23:19

0:44:29

0:14:54

1:22:42

17

9

4

Doleschal Tomáš

86

M20

Moravianman Otrokovice

0:23:10

0:47:18

0:12:42

1:23:10

18

8

27

Dedek Aleš

75

M30

AD PEMAP Brodek u Přerova

0:19:53

0:52:01

0:11:50

1:23:44

19

2

9

Gočaltovský Ladislav

60

M40

Rocktechnik TT Hranice

0:23:17

0:48:18

0:12:33

1:24:08

20

9

41

Fojt Robert

76

M30

Labe Tri club Hradec Králové

0:22:54

0:48:37

0:12:54

1:24:25

21

10

19

Šrajbr Petr

81

M20

TJ Lokomotiva Krnov

0:23:07

0:47:31

0:13:55

1:24:33

22

11

10

Gočáltovský Lukáš

84

M20

Rocktechnik TT Hranice

0:23:16

0:49:46

0:12:51

1:25:53

23

1

37

Podešva Pavel

49

M60

Duko Rýmařov

0:22:51

0:50:13

0:13:04

1:26:08

24

3

26

Roubalík Radovan

64

M40

TRI Klub Loštice

0:22:39

0:51:55

0:12:41

1:27:15

25

1

15

Vykoukalová Simona

83

Z18

Ekol Team

0:22:58

0:51:34

0:12:54

1:27:26

26

4

3

Mareš Libor

69

M40

SK Vyhlídka Štenberk

0:23:53

0:47:58

0:15:44

1:27:35

27

10

11

Schwarz Jan

79

M30

HO Skialpin

0:21:45

0:54:46

0:12:13

1:28:44

28

5

25

Skalický Pavel

63

M40

Rocktechnik triatlon

0:23:42

0:53:09

0:12:52

1:29:43

29

6

31

Kovařík Oldřich

60

M40

TTC Olomouc

0:23:06

0:52:53

0:13:47

1:29:46

30

7

28

Žabíček Václav

67

M40

Rocktechnik Triatlon Hranice

0:22:38

0:55:43

0:13:50

1:32:11

31

11

40

Máčala Marcel

77

M30

Olomouc

0:24:28

0:53:56

0:14:05

1:32:29

32

12

36

Hnát Petr

74

M30

Duko Rýmařov

0:24:39

0:57:07

0:14:03

1:35:49

33

2

32

Slováčková Hana

81

Z18

Bike Team Kola Kaňkovský

0:26:16

0:57:08

0:14:19

1:37:43

34

13

34

Vronka David

74

M30

TTC Olomouc

0:27:57

0:54:37

0:15:51

1:38:25

35

3

38

Šromotová Pavlína

79

Z18

TTC Olomouc

0:26:14

0:59:05

0:13:48

1:39:07

36

2

30

Mogrovics Michal

47

M60

TTC Olomouc

0:29:35

0:54:24

0:16:19

1:40:18

37

14

7

Špilháček Vít

76

M30

SDH Olomouc - Černovír

0:26:44

0:58:19

0:16:39

1:41:42

38

15

39

Polák Martin

76

M30

ASPOT Hulín

0:28:49

0:56:17

0:20:53

1:45:59

39

3

17

Kočí Karel

46

M60

Vrbno pod Pradědem

0:31:20

1:07:56

0:17:50

1:57:06

40

1

8

Metelková Ivana

61

Z35

ACS Drak Vrbno pod Pradědem

0:34:26

1:05:49

0:19:42

1:59:57

41

4

35

Juračková Ivona

89

Z18

Rocktechnik Hranice

0:33:34

1:13:51

0:20:12

2:07:37

42

5

1

Ungerová Lenka

89

Z18

Insportline triat. team Lipník

vzdal

43

8

2

Blinka Vladimír

64

M40

Rožnov pod Radhoštěm

vzdal

44

12

44

Šenkýř Ondřej

88

M20

Moravská Třebová

0:22:49

vzdal

 

 

Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz