KRÁLOVSKÝ TRIATLON 2011

Sobota 6. srpna 2011

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

Pořadatel: AD CYKLO Brodek

Místo: Areál koupaliště v Obci Majetín

 

Plavání - 0,5 km, kolo - 33 km, běh - 6 km

POŘ

M18

M30

M40

M50

M60

Z18

Z35

ŠTAF.

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

PLAV.

KOLO

BĚH

ČAS CELK.

1

1

343

Kubínek František

88/M18

Hotel Avalanche

00:00:00

00:00:00

01:17:24

01:17:24

2

2

171

Vysloužil Libor

89/M18

Ekol  Elite Triatlon Team Brno

00:00:00

00:00:00

01:17:42

01:17:42

3

1

387

Lorenc Erik

81/M30

Šutri Prachatice

00:00:00

00:00:00

01:19:10

01:19:10

4

2

168

Vrba Ivo

80/M30

Rocktechnik triatlon

00:00:00

00:00:00

01:19:31

01:19:31

5

3

121

Horák Ondřej

84/M18

Rocktechnik triatlon

00:00:00

00:00:00

01:20:30

01:20:30

6

1

142

Zajíc Aleš

69/M40

TT EMMASTELLA Opava

00:00:00

00:00:00

01:21:00

01:21:00

7

4

32

Keprt Jan

83/M18

Silný team Uničov

00:00:00

00:00:00

01:22:31

01:22:31

8

2

423

Štěpař Petr

64/M40

SK OMT Pardubice

00:00:00

00:00:00

01:23:09

01:23:09

9

3

35

Vošický Pavel

75/M30

SK DAMA Sport Šumperk

00:00:00

00:00:00

01:23:38

01:23:38

10

5

418

Hajdamach Jiří

94/M18

Triangle tri team

00:00:00

00:00:00

01:24:08

01:24:08

11

4

414

Grošek Luboš

80/M30

ASK TTC SKI Blansko

00:00:00

00:00:00

01:24:22

01:24:22

12

5

391

Pánek Libor

79/M30

KTM Chropyně

00:00:00

00:00:00

01:24:45

01:24:45

13

6

419

Žerava Martin

82/M18

Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:24:52

01:24:52

14

6

403

Gerych David

77/M30

Ostrava

00:00:00

00:00:00

01:24:57

01:24:57

15

3

169

Jurčík Pavel

65/M40

Zapro Tri team

00:00:00

00:00:00

01:25:19

01:25:19

16

7

310

Kysel Ondřej

92/M18

Triatlon Club Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:25:36

01:25:36

17

8

371

Hajzler Jan

82/M18

Vsetín

00:00:00

00:00:00

01:25:36

01:25:36

18

4

86

Mareš Libor

69/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:00:00

00:00:00

01:25:47

01:25:47

19

7

249

Sás Ladislav

72/M30

Triatlon Club Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:25:57

01:25:57

20

8

422

Bubla Michal

74/M30

Sever Brno

00:00:00

00:00:00

01:26:44

01:26:44

21

9

345

Beňa Marek

76/M30

AD CYKLO Brodek

00:00:00

00:00:00

01:27:29

01:27:29

22

5

415

Dlabaja Roman

70/M40

AUTHOR TUFO Zlín

00:00:00

00:00:00

01:28:11

01:28:11

23

10

398

Engl Jiří

81/M30

Osek nad Bečvou

00:00:00

00:00:00

01:28:30

01:28:30

24

11

396

Skládal Petr

73/M30

Majetín

00:00:00

00:00:00

01:28:56

01:28:56

25

12

438

Křížek Petr

73/M30

Švábenice

00:00:00

00:00:00

01:29:08

01:29:08

26

6

132

Kubalčík Marek

70/M40

AUTHOR TUFO Zlín

00:00:00

00:00:00

01:29:22

01:29:22

27

7

107

Roubalík Radovan

64/M40

TRI Klub Loštice

00:00:00

00:00:00

01:29:25

01:29:25

28

13

110

Skřeček Aleš

74/M30

LOKO Nymburk

00:00:00

00:00:00

01:29:43

01:29:43

29

9

383

Kolář Milan

90/M18

Univerzita Obřany

00:00:00

00:00:00

01:29:58

01:29:58

30

8

17

Kaděrka Robert

70/M40

Triatlon Club Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:30:03

01:30:03

31

14

394

Stehlík Pavel

74/M30

VP AGRO

00:00:00

00:00:00

01:30:08

01:30:08

32

15

105

Doležal Zdeněk

74/M30

Přerov

00:00:00

00:00:00

01:30:37

01:30:37

33

16

90

Nový Zdeněk

75/M30

SK K2 Prostějov

00:00:00

00:00:00

01:30:44

01:30:44

34

9

95

Jankto Petr

71/M40

AD CYKLO Brodek

00:00:00

00:00:00

01:30:56

01:30:56

35

17

353

Sedláček Marek

72/M30

SK Vyhlídka Šternberk

00:00:00

00:00:00

01:30:57

01:30:57

36

10

397

Urban Jiří

86/M18

TTS Osek nad Bečvou

00:00:00

00:00:00

01:31:06

01:31:06

37

10

399

Heger Jiří

69/M40

SMART Team Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:31:37

01:31:37

38

18

408

Švorčík Petr

76/M30

Zábřeh

00:00:00

00:00:00

01:31:41

01:31:41

39

19

225

Andrýsek Pavel

74/M30

SKVG Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:31:47

01:31:47

40

11

441

Ladislav David

93/M18

Kanoistický klub Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:31:56

01:31:56

41

11

392

Harabiš Zbyněk

65/M40

AUTHOR TUFO Zlín

00:00:00

00:00:00

01:31:58

01:31:58

42

20

364

Dorazil Miloš

81/M30

Rudá hvězda Kroměříž

00:00:00

00:00:00

01:32:25

01:32:25

43

12

54

Zdráhal Jaroslav

63/M40

TTS Osek nad Bečvou

00:00:00

00:00:00

01:32:50

01:32:50

44

21

446

Janík Petr

76/M30

Lipník nad Bečvou

00:00:00

00:00:00

01:33:00

01:33:00

45

22

406

Petlach Richard

78/M30

Bike Triatlon Morkovice

00:00:00

00:00:00

01:33:08

01:33:08

46

1

124

Kovařík Oldřich

60/M50

Triatlon Club Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:33:24

01:33:24

47

12

442

Skládal Filip

96/M18

Kanoistický klub Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:33:30

01:33:30

48

2

287

Mikita Pavel

52/M50

Sever Brno

00:00:00

00:00:00

01:33:38

01:33:38

49

13

25

Bureš Daniel

67/M40

SK Vyhlídka Šternberk

00:00:00

00:00:00

01:33:40

01:33:40

50

1

389

Vydrová Markéta

94/Z18

Rocktechnik triatlon

00:00:00

00:00:00

01:33:42

01:33:42

51

23

344

Polášek Vít

76/M30

Hodonín

00:00:00

00:00:00

01:34:00

01:34:00

52

14

379

Přikryl Michal

67/M40

Žabinští borci

00:00:00

00:00:00

01:34:44

01:34:44

53

2

416

Svozilová Markéta

91/Z18

UP Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:34:55

01:34:55

54

24

348

Kratochvíl Jan

72/M30

Tážaly

00:00:00

00:00:00

01:35:10

01:35:10

55

3

361

Dorazilová Jana

78/Z18

Rudá hvězda Kroměříž

00:00:00

00:00:00

01:35:36

01:35:36

56

13

402

Kramoliš Štěpán

84/M18

Opava

00:00:00

00:00:00

01:36:33

01:36:33

57

25

313

Kořínek Daniel

81/M30

Kozlovice

00:00:00

00:00:00

01:37:08

01:37:08

58

4

187

Šromotová Pavlína

79/Z18

Triatlon Club Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:37:30

01:37:30

59

15

448

Hřivna Martin

71/M40

Kanoistický klub Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:37:44

01:37:44

60

26

338

Vrba Aleš

80/M30

Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:37:56

01:37:56

61

14

395

Machač Petr

94/M18

TTS Osek nad Bečvou

00:00:00

00:00:00

01:37:58

01:37:58

62

16

351

Sedláček Gamba

69/M40

AD CYKLO Brodek

00:00:00

00:00:00

01:38:01

01:38:01

63

27

388

Rozehnal Petr

74/M30

Tovačov

00:00:00

00:00:00

01:38:08

01:38:08

64

17

288

Brandýs Roman

63/M40

MAPEI cyklo Kaňkovský

00:00:00

00:00:00

01:38:23

01:38:23

65

28

440

Procházka Michal

75/M30

Brodek u Přerova

00:00:00

00:00:00

01:38:42

01:38:42

66

29

431

Pazdera Miroslav

72/M30

Nenakonice

00:00:00

00:00:00

01:39:09

01:39:09

67

18

137

Fiala Ctirad

68/M40

Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:39:21

01:39:21

68

30

30

Dvořák Miroslav

73/M30

Horka nad Moravou

00:00:00

00:00:00

01:39:35

01:39:35

69

31

349

Brenza Roman

72/M30

Kožušany

00:00:00

00:00:00

01:39:42

01:39:42

70

15

250

Ryška Marek

96/M18

TK DUKO Rýmařov

00:00:00

00:00:00

01:39:44

01:39:44

71

19

73

Bronec Jaromír

67/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:39:55

01:39:55

72

3

339

Dostál Vojtěch

59/M50

Majetín

00:00:00

00:00:00

01:39:58

01:39:58

73

4

127

Vozňák Josef

53/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:40:12

01:40:12

74

16

427

Havlíček Marek

90/M18

MANNER Jarda team

00:00:00

00:00:00

01:40:31

01:40:31

75

1

390

Mogrovics Michal

47/M60

Triatlon Club Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:40:41

01:40:41

76

17

381

Závodník Petr

83/M18

HELP Fitness

00:00:00

00:00:00

01:41:07

01:41:07

77

5

263

Brychtová Anna

93/Z18

Triatlon Club Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:41:21

01:41:21

78

32

346

Pavelka Michal

78/M30

Velký Újezd

00:00:00

00:00:00

01:42:31

01:42:31

79

20

41

Kopečný František

62/M40

TTS Osek nad Bečvou

00:00:00

00:00:00

01:42:40

01:42:40

80

2

432

Pospíšil Česlav

51/M60

TTS Osek nad Bečvou

00:00:00

00:00:00

01:43:02

01:43:02

81

21

354

Svoboda Karel

71/M40

Velký Újezd

00:00:00

00:00:00

01:43:21

01:43:21

82

33

359

Zela Ondřej

79/M30

Sokol Paršovice

00:00:00

00:00:00

01:43:24

01:43:24

83

6

368

Skupieňová Kristýna

89/Z18

ROCKTECHNIK TT

00:00:00

00:00:00

01:43:36

01:43:36

84

18

363

Martinek Tomáš

91/M18

SMART Team Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:43:54

01:43:54

85

19

29

Jasenský Oldřich

82/M18

Rudá hvězda Kroměříž

00:00:00

00:00:00

01:43:58

01:43:58

86

22

400

Lužný Ivo

65/M40

Triatlon Club Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:44:48

01:44:48

87

5

56

Gromus Petr

56/M50

Vsacan Tour Vsetín

00:00:00

00:00:00

01:44:57

01:44:57

88

20

447

Koplík Jan

84/M18

Brno

00:00:00

00:00:00

01:45:04

01:45:04

89

34

373

Veslík Alexandr

76/M30

JOHN CRANE

00:00:00

00:00:00

01:45:19

01:45:19

90

6

350

Klíma František

60/M50

AD CYKLO Brodek

00:00:00

00:00:00

01:45:30

01:45:30

91

35

109

Laitoch David

75/M30

Přerov

00:00:00

00:00:00

01:45:39

01:45:39

92

7

340

Břusková Kamila

77/Z18

Triatlon Club Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:46:36

01:46:36

93

7

269

Komárek Bedřich

53/M50

Hlubočky

00:00:00

00:00:00

01:46:52

01:46:52

94

21

380

Sedlář David

83/M18

Žabinští borci

00:00:00

00:00:00

01:47:01

01:47:01

95

36

280

Růžička Richard

81/M30

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:47:09

01:47:09

96

37

421

Mésl Roman

81/M30

Přerov

00:00:00

00:00:00

01:47:12

01:47:12

97

22

312

Sedlák Ondřej

82/M18

Lipník nad Bečvou

00:00:00

00:00:00

01:48:10

01:48:10

98

23

347

Malý Václav

85/M18

Charváty

00:00:00

00:00:00

01:48:19

01:48:19

99

8

375

Navrátil Lubomír

53/M50

Vracov

00:00:00

00:00:00

01:49:05

01:49:05

100

24

409

Marek Kuba

86/M18

Čekyně

00:00:00

00:00:00

01:49:12

01:49:12

101

25

356

Opletal Ivo

83/M18

Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:49:18

01:49:18

102

3

386

Kočí Karel

46/M60

Vrbno pod Pradědem

00:00:00

00:00:00

01:49:21

01:49:21

103

38

434

Školoud Miroslav

73/M30

Majetín

00:00:00

00:00:00

01:49:27

01:49:27

104

26

401

Urban Milan

88/M18

TTS Osek nad Bečvou

00:00:00

00:00:00

01:49:29

01:49:29

105

1

316

Tesaříková Alice

70/Z35

Kroměříž

00:00:00

00:00:00

01:49:38

01:49:38

106

27

435

Grofek Tomáš

96/M18

Majetín

00:00:00

00:00:00

01:50:15

01:50:15

107

2

68

Gromusová Alexandra

62/Z35

Vsacan Tour Vsetín

00:00:00

00:00:00

01:50:29

01:50:29

108

28

341

Nakládal Josef

88/M18

Blatec

00:00:00

00:00:00

01:50:36

01:50:36

109

9

358

Hlaváček Evžen

54/M50

Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:50:44

01:50:44

110

23

12

Vodák Jiří

71/M40

SMART Team Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:50:59

01:50:59

111

39

436

Grofek Dušan

72/M30

Majetín

00:00:00

00:00:00

01:51:07

01:51:07

112

40

429

Plachý Radim

77/M30

Velký Týnec

00:00:00

00:00:00

01:51:22

01:51:22

113

41

405

Kaštyl Tomáš

79/M30

Kroměříž

00:00:00

00:00:00

01:51:29

01:51:29

114

8

365

Králová Ivona

83/Z18

Rudá hvězda Kroměříž

00:00:00

00:00:00

01:51:56

01:51:56

115

29

384

Horák Pavel

95/M18

Krčmaň

00:00:00

00:00:00

01:52:02

01:52:02

116

30

357

Tihelka Jakub

95/M18

Přerov

00:00:00

00:00:00

01:52:08

01:52:08

117

24

5

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Náměšť na Hané

00:00:00

00:00:00

01:52:12

01:52:12

118

31

413

Kratochvíl Lukáš

95/M18

Citov

00:00:00

00:00:00

01:53:25

01:53:25

119

32

449

Navrátil Jakub

91/M18

Brodek u Přerova

00:00:00

00:00:00

01:53:59

01:53:59

120

33

382

Šebík Marek

93/M18

Brodek u Přerova

00:00:00

00:00:00

01:54:11

01:54:11

121

3

420

Skládalová Lenka

75/Z35

Majetín

00:00:00

00:00:00

01:54:38

01:54:38

122

4

439

Grofková Hana

75/Z35

Majetín

00:00:00

00:00:00

01:55:35

01:55:35

123

4

31

Skácel Jaroslav

46/M60

KOB Konice

00:00:00

00:00:00

01:56:40

01:56:40

124

10

410

Coufal Jan

54/M50

Sokol Krčmaň

00:00:00

00:00:00

01:58:16

01:58:16

125

25

362

Martínek Radek

67/M40

SMART Team Olomouc

00:00:00

00:00:00

01:58:27

01:58:27

126

5

318

Grundová Hana

63/Z35

Olomouc

00:00:00

00:00:00

02:01:08

02:01:08

127

42

385

Melka Lukáš

80/M30

TK Filipovice

00:00:00

00:00:00

02:01:20

02:01:20

128

43

450

Přikryl Marcel

80/M30

Brodek u Přerova

00:00:00

00:00:00

02:01:42

02:01:42

129

44

377

Šrotíř Libor

78/M30

KARAT extream Lead

00:00:00

00:00:00

02:01:49

02:01:49

130

45

360

Houšť Bronislav

75/M30

Rudá Hvězda Kroměříž

00:00:00

00:00:00

02:02:19

02:02:19

131

26

412

Kratochvíl Ivo

69/M40

Citov

00:00:00

00:00:00

02:02:40

02:02:40

132

11

366

Keveš Ján

60/M50

Litovel

00:00:00

00:00:00

02:03:15

02:03:15

133

34

370

Obzina Adam

90/M18

Čekyně

00:00:00

00:00:00

02:03:23

02:03:23

134

9

176

Zlámalová Olga

84/Z18

Přáslavice

00:00:00

00:00:00

02:05:27

02:05:27

135

5

393

Outlý Rudolf

51/M60

Olomouc

00:00:00

00:00:00

02:05:59

02:05:59

136

12

424

Navařík Pavel

56/M50

Rožnov pod Radhoštěm

00:00:00

00:00:00

02:06:25

02:06:25

137

46

425

Kuchta Radek

73/M30

Přerov

00:00:00

00:00:00

02:08:47

02:08:47

138

6

430

Kuchtová Jarmila

74/Z35

AD CYKLO Brodek

00:00:00

00:00:00

02:08:47

02:08:47

139

27

307

Horák Pavel

64/M40

K.A.T. Olomouc

00:00:00

00:00:00

02:08:58

02:08:58

140

28

407

Strážnický Libor

71/M40

Krčmaň

00:00:00

00:00:00

02:09:37

02:09:37

141

13

445

Kubala Vladimír

59/M50

SK Majetín - Na Chmelnici

00:00:00

00:00:00

02:09:38

02:09:38

142

35

433

Šefčík Pavel

88/M18

Brodek u Přerova

00:00:00

00:00:00

02:09:48

02:09:48

143

6

355

Mazák Ladislav

45/M60

Přerov

00:00:00

00:00:00

02:12:10

02:12:10

144

47